0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,175 puan) tarafından
Kzlar diş etlerim berbat halde kırmızı boyle bide oynuyorlar yerinden cok kötü fırcaladıgımda kanıyor onu dememe bile gerek yok onu gectim durduknyere bile kanıyor agzımı calkalasam bile.. sorum şu.. dişçide randevu çkmıyor. Kullandığnız macun varmı onu kullanıyım bi öneri.. bilen varsa.. paradontax işe yararmı filan yardımcı olurmusunuz. Hayırlı bayramlar.

1 cevap

0 oy
(1,690 puan) tarafından
Kuzum malesef o macunla geçecek bir şey değil.. En kısa zamanda bir doktorun görmesi lazım.. Bana dişçim istediğin markayı kullanabilirsin birinin bir diğerinden hiçbir farkı yok demişti.. Fırçalama yöntemi ve fırça çok önemli aslında bu hususta.. Bir marka var eczanede satılıyor bana doktorum önermişti onu.. o marka diş fırçası almanı öneririm.. Alırım dersen markasını bulayım.. 
(1,690 puan) tarafından
Kuzum ben 3-4 sene önce almıştım, 2 tane fırça.. Birini macunla diş fırçalamak için kullanıyorsun, diğerini de gece yatmadan önce susuz ve macunsuz sadece fırçalamak için kullanıyorsun.. İkisini ya 57 liraya ya da 87 liraya almıştım.. İki fiyattan biri ama emin değilim..
(1,175 puan) tarafından
Anladım canım sagolasın. Ya misvak mı kullansam sadece acaba. Peygmbermizin tavsiyesi. Şimdiki macunlar fırcalar mahvediyor agzı
(1,690 puan) tarafından
Haklısın kuzum valla çoğu kimyasal.. Kimyasal olmayanlar da aşırı pahalı.. Canım dene sen yine misvak.. İnşallah işe yarar ama yüksek ihtimalle bir antibiyotik kullanman gerekecek senin.. Allah şifa versin inşallah..
(1,175 puan) tarafından
Amin canm tesekkr ederim doktorda acıldıgı zaman giderm inşallah
(1,690 puan) tarafından
Rica ederim canım benim..
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu