0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar benim midemin olduğu yer çok ağrıyor sağ taraftan vuruyor dahiliyeye gittim dedim ki 6 ay önce doğum yaptım midemi gösterdim ara ara buram ağrıyor dediki doğumda ağzına acı su geldi mi dedim evet ben zaten 9 ay hep kustum neyse gastrit dedi ilaç verdi 3 ay kullan geçmezse endoskopi yaparım dedi ya tamam ilacı kullanıyorum da yok kullanınca iyiyim kullanmayınca kötüyüm ben safra kesesinden şüpheleniyorum halen çok ağrıyor sizce nabıyım yine mi gidiyim :(

3 Cevaplar

0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bı ultrason çektir canım ağrısı sırta vuruyorsa safra taşı olabilir.
(774 puan) tarafından
Vuruyor bazen kuzum bide bazen midem bulanıyor nadiren ama öyle midem falan yanmıyor
(2,132 puan) tarafından
Mutlaka USG çektir canım hemen belli olur.
-Reklam-
0 oy
(2,951 puan) tarafından
Gastrit oyle gecici birsey degil ki . Hep yedigine dikkat ediceksin ilkbahar ve sonbaharda agrilar artar canim
(774 puan) tarafından
Ne bileyim kuzum ya hayır ağzıma şuan acı su da gelmiyor mide yanması yapmaz mı yok sadece ağrı var bazen midem bulanıyor
(2,951 puan) tarafından
Benimde gastritim var canim ilk basta cok kotuydum. Kusma mide bulantisi siddetli agri aci su hepsini yasadim 3-4 ay yiyeceklerime dikkat ettim ilaclarimi aldim . Sonra duzeldim ama bahar aylarinda bir de dikkat etmedigim de hep ağrım olur. Bir de geceleri ozellikle bulantim oluyor
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Safra kesesi taşım vardı benimde çok fena sırt ağrısı mide bulantısı ve sol tarafta kıvrandıracak derece ağrı oluyordu 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
0 oy
10 cevap 122 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek90000 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,051 cevap

34,507 kullanıcı

...