0 oy
490 göst.
Aile kategorisinde (707 puan) tarafından

Kizlar ilk defa böyle bir post aciyorum lütfen yardım eder misiniz?

Kızım 10 aylık şimdi altını sildim vajinasında kanlı akıntı vardı fotoyu atıyorum bebekte neden olur bilen var mı sinirden midem bulanmaya başladı.İyi de bakmaya çalışıyorum temiz tutuyorum neden kaynaklanır lütfen bilen yazsin.Hastane acilinde çocuk doktoru yok diğer hastanede çok uzak acil bişey mi diger doktora gidelim mi?

image

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kan her zaman aciliyeti olan bir durumdur enfeksiyon olabilir susuz kalmış olabilir böbrekle alakalı olabilir yani test yapmadan ihtimal üzerinde konuşuruz sadece doktorun varsa ara olmadı acile götür durumu anlat belki bakarlar geçmiş olsun 
(707 puan) tarafından
Doktorumuz yok canım.Sagol eşime diyeyim bakım goturecek mi s.alk telefonla oynuyor bide hastane uzak ceza yazarlar diye götürmeyebilir.
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Susuzluktan diye biliyorum bide idrar yolu enfeksiyonu olabilir
(707 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu olsa idrarı kokmaz mi?İdrarında koku yoktu canım ya.
0 oy
tarafından
Canım bu kana benzemiyor ki dışkısı bulaşmış olmasın.
(707 puan) tarafından
Yok bu üstte duruyordu.İcinde yani akıntıyla karışıktı.
tarafından
Ayy ben çok korkarım :(
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Enfeksiyon kapmış büyük ihtimalle 

Temiz bakmak yetmiyor bazen canım bazı kız çocukların da hep enfeksiyon olur 
(707 puan) tarafından
Yaa napsam doktora mi gotursem ya idrarida kokmuyor enfeksiyon olsa idrarı kokmazmiydi.
(12,264 puan) tarafından
Bol bol su ver canım koku yapmaya bilir ben gebeyken çok idrar yolu enfeksiyonu geçirdim ama hiç koku olmuyir du
0 oy
(2,965 puan) tarafından
Susuz kalmis olabilir. Doktora goturme ihtimalin varsa goturde icin rahat etsin canim
(707 puan) tarafından
Eşime derim ama o kadar s.alak biri ki ne gerek var bilmem ne diyecek bı söyleyeyim çok kafama takıldı.
(2,965 puan) tarafından
Soyle canim maksat icin rahat etsin. Su icir cok gecmis olsun
0 oy
(10,932 puan) tarafından
Ne olursa olsun kan işin içine girerse cocuk en acilinden Dr gitmeli. Ceza filanda yazmıyorlar Dr diyince. 
(707 puan) tarafından
Sağol canım geldik hastanedeyiz.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 663 göst.
0 oy
2 cevap 211 göst.
0 oy
18 cevap 461 göst.

379,910 soru

11,372,803 cevap

34,855 kullanıcı