0 oy
459 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından

Eşim ailesinin en küçüğü yenehiyle arada 2 yaş var eşim büyük. Bugün bayramlaşmak için aradım bana dediki senin kocan benim çocuklarımı ufakken döverdi bizden geçti sıra senin çocukta.... Yenge dedim sen ne diyorsun doğmamış cocugu dövme planindamisin anında jandarma kapıya gelir haberin olsun dedim suratıma kapattı eltim 55 yaşında bu arada :)

11 Cevaplar

+2 oy
(6,919 puan) tarafından
Elti değil artık o nene olmuş ☺☺☺☺antende takma çekmez uydu sistemi lazım ☺☺☺☺☺
(9,247 puan) tarafından
Ooo olurmu herşeyin enniyisini o bilir. Ona ne yapıldıysa o da yapacak
(6,919 puan) tarafından
Kız yapsa ne olacak yarı yolda lastik patlatır o ancak ateş olsa cürüm kadar yer yakar
(9,247 puan) tarafından
Orası öylede içindeki kini fenaymis.
-Reklam-
+1 oy
(451 puan) tarafından
Tovbe yarabbim yaa neler duycaz daha
(9,247 puan) tarafından
Kız çok şaşırdım 29sene önce olmus olay ikiside küçük bebek çocuk dovusurde severlerde... Ay düşünsene emanet edip biryere gidecegimi
(451 puan) tarafından
Allah korusuunn sakin haaaa dengesiz kadin kinci demkki
(9,247 puan) tarafından
Koca koca torunları var ya yakıştıramadım
+1 oy
(619 puan) tarafından

Allahım ya.. eşim yeğeni olduğunda lisedeymis. Oğlanı camasir makinesine koyup foto falan çekmiş zamanında. Simdi de benim gorumcem diş biliyor emeklerken acı biber koyacam önüne diye. Bende dedim ki umarım şaka yapıyorsundur. Ama ben gülmedim dedim. Senin çocuğuna değil kardeşimin bebesine yapacam diyordu inatla

Bunu bisey zannediyolar inan bana
(9,247 puan) tarafından
Ya anlamıyorum bu ne kin
(619 puan) tarafından
Sorma acı biber ne ya.  Hani bizde komik fotolarini cekecez falan de anlarim da kıyamadan. Kaynanamda aman nolacak unutur o dedi. Bende size dogurmuyorum bu çocuğu demistim. Kaynanam güya bi şaka yaptık diye arayıp eşime ağlamıştı.
(9,247 puan) tarafından
Bakacaz gorecez valla dedim jandarma çağırırım diye ve yaparım yani belki döverim bile
(619 puan) tarafından
İnsan gözünden sakınıyo işte.  Umarım yaşlı eltin şaka yapmıştır
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Aman takılmış bence öyle. Takmaya değmez
(9,247 puan) tarafından
Bilmem belkide yanyana gelince gorcez
(2,075 puan) tarafından
Benimde kuzenim ufakken beni cok döver ısırırdı. Şimdi kızlarımız aynı yaşta. Bende takılırdım hep heh şimdi yandın öcümü alcam senden diye. Gidip de el kadar çocuğa kıycak halim yok ya. Espirisine demiştir. İnsan sokakta gördüğü çocuğu sevgiden içine sokasi geliyor hısmının çocuğuna hiç kıyamaz.
(9,247 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum umarım içindeki kinle konusmamistir
0 oy
(2,529 puan) tarafından
55 mi 

esin kaç yaşında o zaman ve sen kaçıl yasindasin merak ettim 
(9,247 puan) tarafından
32 canım. Eşim son çocuk eltim gelin geldiğinde eşim 1 yasindaymis
(2,529 puan) tarafından
kız be eltisi :D baya eşinin babaannesi olmuş o :) çocuk doğana kadar önünü göremez o :))((
(9,247 puan) tarafından
Hahaha simdi ondaki kıskançlıklar ben çektim Esra da gelin oda çalışsınlar. Benim çocuklarım şöyleydi esraninkilerde olsunlar.... Ah ah.. içindekileri kusuyor kadın
0 oy
tarafından

annemden büyük elti dedigin 35 olur jajaha :D

(9,247 puan) tarafından
Eşim son çocuk. O gelin geldiğinde eşim bir yaşındaymış. Benim annemden de büyük.ama zeka olarak degil
0 oy
(119,373 puan) tarafından
Belki sakasina laf olsun diye demsitir
(9,247 puan) tarafından
İnşallah yoksa işin sonu karakol
0 oy
tarafından
Bence bunda hiç bişey yok benim eltilerimde der hem büyümüşte, neyini çekemiyecekler 
(9,247 puan) tarafından
Bunda gerçekten bişey yokmu sen benim oğlumu doverdin şimdi bende senin çocuğunu dövecem diyor kadın.kinini 28-30sene içinde tutmus
tarafından
Ya öyle diyince dövecek mi sanki benim eşim de çok yeğenlerini ısırmıştı zamanında. Ben doğum yapmadan önce banada diyorlardı çocuğun doğsun ısırıcaz ama şuan iki çocuğum var hiç biri yapmadı
(9,247 puan) tarafından
Kişilik meselesi kadını tanımıyorsun ... Varki potansiyeli söyledim.
0 oy
tarafından
Aynı benim eltim eşim yeğenini severken bazen ısırırdı o da hemen derdi sizin bebekte doğsun şöyle yapacam böyle yapacam diyee
(9,247 puan) tarafından
Yesin çocuğun g.tunu
tarafından
Maalesef vefat etti bebeğim
0 oy
(48,704 puan) tarafından
cekememezlik degil sakasina demiştir esim eltimin kizinin yanağını sıkmış severken eltim hep derdi sizin çocuğunuz olsun bende oyle yapcam diye ama kiyamiyo yapmiyo☺️
(9,247 puan) tarafından
Yok şuanda yaptığı başka şeylerde var onları yazmadigimdan öyle anlasildi tamamıyle kınıyor cekememzlik
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Sadece cahillik ya

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 345 göst.
1 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.