0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 1 buçuk yaşında kızım var kendim 11  yaşında babamı kaybetim annem sonra başkasıyla evlendi bende 9  sene boyunca amcam ve yengemle kaldım  Kotu zamanlarım oldu anlaşamadık bile evlenirken bile sorun oldu hep hır-gür  neyse bi şekilde evlendim  kayinvaldem le aynı binadayız 3 görümcem var arada tartismalaeimiz oluyordu neyse çocuğum olduktan sonra görümcemler çocuğu severken kıskanır ağlardım inkar edemem kimseye vermek istemiyordum çünkü kendim anne sevgisi görmedim ki onlar severken beni sevemez istemez diye düşündüm kendi ailemden hiç sevgi görmedim kısaca babam erken yaşta kaybetim annem zaten annelik yapamdi  beni kızı gibi görmedi şuan bebeğim 1 buçuk yaşında halaları onu severken hep benden uzaklaşacak hibi geliyor aynı binadayız eşimde uzak ta çalışıyor benden alicaklar  beni sevemez diye düşünüyorum saçma gerekir ama öyle canım kızım felan diyolar  ben sinirden sadece ağlıyor ve kendime zarar veriyorum ve süratim hep asık halacim seni kimseye vermem felan diyolar sınır oluyorum  yardim edin  içini dökmek istedim 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bacım üst üste 3 tane post açtın , birbirinin aynısından , 

-Reklam-
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Canım  az daha post ac gormuyoz
(57 puan) tarafından
Nasıl gizleyebilirim
(928 puan) tarafından
Postun altında göz işareti var ona bas gizlenir
(928 puan) tarafından
Kızımı herkesten  kıskanıyorum yaz olur galiba
(57 puan) tarafından
Oldumu
(928 puan) tarafından
Aynen değişti başlık kapatılmaz galiba
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Içim ferah tut canım yaaa halaları sonuçta seviyorlar bende halayım yeğenimi dünyaya değişmem kendini üzme senin içinde üzüldüm hiç sevgi görmemişsin canım inş bu saatten sonra yüzün gülsün 
0 oy
tarafından
PsikO lojik destek almalısın. Senin durumünda yaşadıklarını yaşayan biri rastgele yasayamaz 
0 oy
(181 puan) tarafından
Çocuk annesini kokusndan bile tanır boşa evham yapıyorsunuz annenin yeri ayrı unutmaz başkası sevdi diye 
0 oy
(48,494 puan) tarafından
sakin ol canim kimss bebegini senden alamaz. ben annem iyiyken hep asagida babannemlerde halamlarda dururdum annemdende hic uzaklasmadim. bebegin acisindan dusun ne kadar sevgiyle buyurse onun icin o kadar iyi
0 oy
tarafından
Kiz ne guzel iste seviyolar yigenini benim gorumcelerim ayni buzdolabi gibiler hslami komsu mu belli degiller
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Sen onun annesinin hiçbir lahin kulu senden onu alamaz kızında gidemez merak etme onların yeri farklı senin farkli
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Kuzum burda kim ne dese boş senin yaşadıklarını sadece sen bilirsin çünkü. Şöyle düşün ama yine de sen zaten çocuğunu çok seversin ona çok iyi bakarsın ve kim olursa olsun annenin yerini dolduramaz bunu da yine en iyi sen bilirsin. Yine de psikolojik destek almayı denemelisin uzmanlarla görüşmelisin şu an yakın akrabalarında böyle hissediyosan ilerde arkadaşlıkları olacak onlarda daha da zorlanırsın kendine ve çocuğuna eziyetten başka bişeye yaramaz. Çocuğunda büyüdükçe bu sahiplenme paylaşılamama onu boğabilir senden daha çok uzaklaşmasına sebep olabilir
0 oy
tarafından
Biraz mantıklı ol 

Çoğunun senin gibi yalnız deil onu sevenler var..

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 205 göst.
0 oy
33 cevap 782 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Elifmelek35 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 819 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Karanliksanri (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 902 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu