0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 1 buçuk yaşında kızım var kendim 11  yaşında babamı kaybetim annem sonra başkasıyla evlendi bende 9  sene boyunca amcam ve yengemle kaldım  Kotu zamanlarım oldu anlaşamadık bile evlenirken bile sorun oldu hep hır-gür  neyse bi şekilde evlendim  kayinvaldem le aynı binadayız 3 görümcem var arada tartismalaeimiz oluyordu neyse çocuğum olduktan sonra görümcemler çocuğu severken kıskanır ağlardım inkar edemem kimseye vermek istemiyordum çünkü kendim anne sevgisi görmedim ki onlar severken beni sevemez istemez diye düşündüm kendi ailemden hiç sevgi görmedim kısaca babam erken yaşta kaybetim annem zaten annelik yapamdi  beni kızı gibi görmedi şuan bebeğim 1 buçuk yaşında halaları onu severken hep benden uzaklaşacak hibi geliyor aynı binadayız eşimde uzak ta çalışıyor benden alicaklar  beni sevemez diye düşünüyorum saçma gerekir ama öyle canım kızım felan diyolar  ben sinirden sadece ağlıyor ve kendime zarar veriyorum ve süratim hep asık halacim seni kimseye vermem felan diyolar sınır oluyorum  yardim edin  içini dökmek istedim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç biri senin yerini tutmaz ki. Allah yardımcın olsun inşallah. 
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Her çocuk annesinin yerrine başkasını koymaz kim olursa olsun sen sadece çocuğumla iletişimini ilgini sevgini sıcak tut diğerleri dış kapının dış mandalı
0 oy
tarafından
Canimmm sbrn abimin bebeğine baktım yıllarca okulumu bıraktım neler yaşadım neler ama rblrndim bir bebeğim var ve Kaynanam hep derki. Çocuk anne baba ile sevilir der sana diyeceğim o ki anne gibi olmaz canım bana gibi olmaz kimse sen gibi sevemez kimse de alamaz onu senden o hele hiç gitmez annesi dururken bir başkasına gidermi özler neden o lar bakmıyor mesela geri sana veriyorlar sır acıkınca uykusu gelince çünkü sen annnesisin sen doğurdun onu etle tırnak ayrılmaz hayırlı bayramlar canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 254 göst.
8 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 445 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 188 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 497 göst.