0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Sizce nasıl kullanışlı olurmu. 

image

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Veya böyle bir şey yeterlimi. 

image

(2,252 puan) tarafından
Ben bu tarz aldim bu daha iyi bence
(2,447 puan) tarafından
Bu daha iyi canım oyuncakları var
tarafından
Bizimki buna benzer Mehlika çok seviyor
tarafından
Ben bundan aldım hala oynuyor iki yaşında
tarafından
2. super ama bende bunun plastik hali vardi playskool suan yok ama 2. ellerden bulabilirsin o daha iyi bunlara degince saga sola yatiyor. otekine de gerrk yok yere yorgan ser aynu isi goruyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oyun minderi ise yaramıyor canım ben kullanmadm hiç öyle paketinde duruyor babyneast aynı zamanda o.

Oyun halısı al istersen gerçi benim bebeğim onunlada pek oynamadı ama kardeşimin bebeği oyun halisinda çok zaman geçiriyordu
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
Oyuncaklı olanlar daha iyi daha çok oyalanıyor canım 
0 oy
tarafından
Ben kendim yaptım. 2 aylık oldu daha hiç kullanmadım. Boşa para vermeye gerek yok bana göre bilseydim bende yapmazdım. 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kuzum bu bayb nest olarakda kullanabilirsin ablam dikti harika oldu sen dikiste biliyosun ugrasirsan biraz yaparsın 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
İlk attığından bebeğimin vardı canım. Onun üzerinde de oyuncak asma yeri vardı bizimkinin. Çok hoşuma gitmişti hala hoşuma gidiyorda ama benim bebeğim içinde 5 dk oynamazdı o kadar aksiydi oğlum :) şimdi zaten 13 aylığız gerek kalmadı ona
0 oy
(119,456 puan) tarafından
En iyi cvp benzeri var hamileykeb esim almisti hic bi ise yaramadi kiz icine oyuncak doldurdum duruyo oyle
0 oy
(194 puan) tarafından
Canim ben oyun halısı almıştım 3 aylık falandi yanılmıyorsam, ayak ucunda  da piyanosu vardı.Buyudugunde piyanosu söktüm.Simdi bile oynuyo piyanosuyla ve su an 22 aylık.Cok kullanışlı tavsiye ederim
0 oy
tarafından
Oyuncaklı olanı al canım dönmeye başlayacağı zaman diğeri engeller onu oyun halısında rahat rahat oyalanır

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 55 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 324 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 352 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde meraklianne (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 248 göst.