0 oy
200 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
2 oğlum var 3. çocuk düşünüyoz instada bi kadın varmış cinsiyet planlama gibi. Kızım olsun çok istiyorum hep dua ediyom nolur kızmayın oğluşlarıma aşığım sadece değişik olsun istiyorum. Böyle bi şeyden de korkuyorum allahtan başkası bilemez sonuçta ama bi yanımda dayanamicak gibi geliyo. Bana akıl verin bilen var mı o sayfayı 

10 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Canım cinsiyet seninle alakalı bi durum değil inanmayın böyle şeylere para tuzağı hepsi. Cinsiyeti baba belirliyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öyle sayfalar para tuzağı bacım ypma
0 oy
tarafından
Böyle şeyler e nasıl inanıyor sunuz ya ermiş mi onlar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Dr larda biliyo sanırım riske atma bi kadın doğum uzmanı na danış derim
0 oy
(12,500 puan) tarafından

Bizin bir tanıdık 4 oglu var illa kiz olsun diye 5. Çocuğu da yaptılar kızı olacakmış :D

tarafından
Ay darısı başıma :)
0 oy
(3,515 puan) tarafından

Uyarı veren arkadaş başlık nasıl hatalı?

Uyarı butonu çocuk oyuncağınız oldu batırdınız uygulamayı 2018 e geri dönse keşke uygulama. 
tarafından
Canım önce bir şey sorcam yazmıştım galiba ondan yaptılar hemen
0 oy
tarafından
Allah'tan başka kimse bilemez canım onlarda senin benim gibi bir kul nasıl bilebilirler yahu. Boşuna paranızı kaptırmayın.
0 oy
(402 puan) tarafından
Duymuştum bende ama ne kadar doğru bilmiyorum cinsiyete göre şu ay ilişkiye gör veya girme diyor yumurtalama zamanına göre fln mıydı ne tam bilmiyorum hatta çoğu yazmıştı planlama doğru çıkmış. Çoğunun okumuştum  bi yerde bnmde kızım vardı erkek istemiştim ama bilmiyordum oxmm kız oldu yine çok şükür 
tarafından
Bana da arkadaş söyledi ama ilk baştan beri kız delisi olduğum için Allah imtihan etti beni şimdi de korkuyorum valla ikiz oluyomuş bi de erkek ay ben hiç bulaşmiyim
(402 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı canım durumum el veriyorsa çocuklar büyükse yaşın çık geçmeden olsun yani istiyorsan Rabbim bişir en iyi zaten biz bilsek ne olcpjnk ona göre davranırdık bnmde 2 kızım vsr şükür kız bambaşka ama insan diğer meyveyşde tatmak istiyor haklısın
0 oy
tarafından
cinsiyet erkek belirler eger para aliyorlarsa kesin dolandirma yontemi , bence bu ise hic bulasma hayirlisi olsun de.
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama yumurtlamadan önce sık ilişki olursa kız 

Yumurtlama günü ve sonrası olursa erkek diye duymuştum tabi Allah bilir Rabbim gönlüne göre versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cano6can (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 344 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 304 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Rada (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 326 göst.
20 Ocak 2022 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu

374,657 soru

11,206,488 cevap

34,508 kullanıcı

...