0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde (3,343 puan) tarafından
Kizim 17 gunluk maşallah sütüm cok bebek emerken hep genzine gidiyor kısıyorum elimle de ama fayda etmiyor yatis poxisyonunu da iyi ayarlıyorum kafasi yukarda poposu daha asagiya gelecek sekilde allah eskina bi akil verin aklim gidiyor artik bebegi emzirecegimde bu arada hep olmuyordu ama bgun hep oldu

5 Cevaplar

+1 oy
(2,587 puan) tarafından
Sütun tazikli akmaya başladımi bebeğe verme ben öyle yaptım fiskiriyordu bebeğim zor yutuyordu o fiskirma gecene kadar bez aliyordum göğsüme koyuyordum göğsüm rahatliyana kadar 
(3,343 puan) tarafından
Aynen oyle canim fiskiriyor bnde deneyeyim sagip veriyim dedim oda olmadi
(2,587 puan) tarafından
Sagmak zaman alır bebek durmaz canim özellikle gece çok olurdu bende süt iyice birikiyordu
(3,343 puan) tarafından
Bgun daha cok oldu cnm yaa bnde acaba bogazlarimi aciyor falan dedim ama degil genzine gitti agzindan burnundan süt fışkırdı yavrumun
-Reklam-
0 oy
(198 puan) tarafından
İlk önce sağ sütünü göğüs pompası yoksa elinle sağ canm sonra taziki bitince emzirmeye devam et sağdığın sütü de buzdolabına veya buzluğa koy daha sonra verirsin biberonla 
(3,343 puan) tarafından
Sagmayi elimle denedim cnm pompa yokdu o baya zor oldu
(198 puan) tarafından
Yapıcak başka bişey yok cnm ememesse eğer sütün azalar sonra bnmki öyle oldu ben bilmiyodum tecrübesiszliğime geldi birinci ayında mecbur mamaya başaladım aslında sütün çoksa kolay olur sağması hepsini sağmana gerek yok ki zaten
(3,343 puan) tarafından
Canım suan denedim oldu sanki sagdim once 20 cc kadar uyurken emdi rahatti allah razi olsun
(198 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun bişey değil canm :)
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Emzircegin zamani az cok bilirsin canim emzirmeden once biraz sag sütünü oyle emzir
(3,343 puan) tarafından
Tamam canim bide oyle deneyim
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Benim de aynıydı 4 aylık kızım yeni yeni alışıyor bazen yine boğazına kaçıyo ama. Önden elle biraz sağım yaparsan tazziği azalır ve daha rahat emer minik. Rabbim yardımcın olsun, vatana millete hayırlı, islam üzere yaşaya bi evlat olsun inşallah. Rabbim tüm kötülüklerden korusun bebeklerimizi
(3,343 puan) tarafından
Aminnn bitanem cok sagol guzel dileklerin icin rabbim butun cocuklari korusun kuduste filistindeki bebekleri bizim bebeklerimizle beraber cok mahsum onlar
(5,491 puan) tarafından
Amin canım benim çok amin
0 oy
(65 puan) tarafından
Sık sık bebeğini emzir, 2 saati gecme emzirmek için. Eger hala cok dolu hissediyosan memelerini azıcık sagım yapabilirsin rahatlayana kadar. Bir de emzirirken memeni makas tutusuyla tutabilirsin. Memenin kahverengi kısmınıişaret ve orta parmagının arasında makas yapar gibi tutabilirsin bu da süt kanallarına baskı yaparak tazyikli gelmesini önler. Bebeğini de emzirirken hafif dik tutarsan iyi olur  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 319 göst.
0 oy
10 cevap 343 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 329 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤ Bulut Miraç ❤‍‍ (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu

378,327 soru

11,323,797 cevap

34,775 kullanıcı

...