+3 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Söylenecek birsey kalmadii caniler 

Okadar. Uzgunum ki 

Savas acmislar gece. 

Kahrolsunlar ne yapicaz bilmiyorum icim parcalaniyor 28 cocuk sehit olmus. :'( 

9 Cevaplar

+2 oy
(2,765 puan) tarafından
Kiyam3t yaklasiyor canim kuranda belirtildigi gibi yahudilerle muslumanlar savasicak cok kisiler ölucek bu savasda dogruyu yanlisdan ayiranlar cennete ulasabilcek ardindan mehdi aleyhisselam gelicek hz isa gokten inicek mehdi ile birlikte savasicak savasda tek gozlu canavari yani dabbetul arzi oldurcekler savasi muslumanlar kazanicak bir suru ilim kitablarinda bunlar yaziyor  Rabbim dogruyu yanlisdan ayirt edebilenlerden eglesin bizleri
tarafından
İnsallah cabim insallah gercekdennkiysmet yaklasti ozaman
-Reklam-
+1 oy
(342 puan) tarafından
Içim parçalanıyor çok üzülüyorum ama artık kurtuluşu yok gibi her şeyi yok edecekler gözlerini kararmış ******** köpekler 
(342 puan) tarafından
O çocukların hallerini gördükçe kahroluyorum. Allahım yardımcıları olsun
tarafından
Amin bir videoda gordum oda tik tokmusur  o sacma salan uygulamay varya. Duruma atmislar. Zaten o uygulamada  kullaniyorlar bunlari. Orda glrmustum cocuk bakma bakamiyorum  yoksa göremem. Yoksa cikmaz aklindan
(342 puan) tarafından
Benim artık yüreğim el vermiyor o videoları izlemek. O perişan insanları görmek ve onlarla dalga geçenleri görmek. Çok zor
tarafından
Oyle deme canım orası bize Peygamberimizin emaneti biz ordan vazgeçersek onların istediği de bu zaten hiç Peygamberin emanet ettiği mabet yok edilebilir mi onlar asla başarılı olmıycak Allahım'ın izniyle ben buna inaniyorim imanın gereği bunu gerektirir sakin ümitsizliğe düşme canım:((
tarafından
Haklisin biliyorum ama bitmiceginide biliyorum isre
+1 oy
(215 puan) tarafından
Hz Yusuf peygamberin kardeşi vardı adı yehuda. Yusuf peygambere Demiştiki kendi kendine gelecekte İsrail oğulları benim adımla anılacak. Yani israilogullarının ileride sorun çılarıcagını belirtmişti. Ve doğru çıktı. Müslüman aleminin ibadet etmesini istemiyorlar. Kuranda apaçık yazıyor. Gelecekte İsrail helak olucak. Allah onları kahretsin
(342 puan) tarafından
Evet ileride yusufi değil yahudi olarak bilinecek demişti. Allah onları kahretsin
(749 puan) tarafından
Yahudilere göre kendileri dısında olanlar insan bile degil bizlere ve kendi dısındaki dinlere insan gözüyle bakmaz lar onların soyu kuruyacak merak etmeyin bir tane dahi yahufi kalmayacak yeryüzunde bu allhın kelamı
(342 puan) tarafından
Inşallah inşallah
tarafından
İnsalalh bizde gorururuz icim soğur
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Keske elden bisey gelse
tarafından
Gece gece  basim agridi
İnsanlwr neden boyle benim aklim ermiyor nasil bir kotuluk.
0 oy
(3,770 puan) tarafından
Coook üzgünüm dieycek söz yok
tarafından
Bende oyle suan canlar gidiyor cok zor
(3,770 puan) tarafından
Yaşadığım hisse anlatamm yazdıklarını okurken
Allah yardımcıları olsun
0 oy
(749 puan) tarafından
Allh müslumanlarla beraber asla bizi yenilgoye uğratmaz icimiz rahat olsun dualarımizla deatekte bulunalım
tarafından
Haklisin evet duanetmek gerekiyor
0 oy
(25 puan) tarafından
Cok üzgünüm elimizden birsey gelmiyor sadece lanetliyoruz ama içimiz yanıyor. Allah yardımcıları olsun.
tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(119,001 puan) tarafından
28 cocuk yaa fatma hepsi minicik ☹

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 378 göst.
18 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde muberrakt (3,846 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 490 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meryemm (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Doga_DVM (3,984 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...