0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (493 puan) tarafından
Arkadaslar ben yanliz yaşayan bir anneyim 40 mız cikmadan yanliz kaldık bebegimle o zamandan bize bulaşan bir mahlûk var 3 harfli  beni cok rahatsiz ediyor bakara suresi açıyorum evde hamail yazdirdim tuaf ruyalar gosteriyor bunu bebegimde yaparmi yanliz olduğumuz için arada yattığı zaman bende ev işleri derken bebegimi evde yanliz bırakıyorum yani yanliz derken sokaga çıkmaktan bahsetmiyorum evde odada bunu yapabilirmi bana büyü yapmışlar birde evime ben yokken hamileleligimde kadin sığınma evinde kaldim sonra esimle barıştık eve döndüm esim bebegim 15 günlükken yine bizi bıraktı meğerse benimle oyun icin evlenmiş maddiyat icin neyse uzun oldu bebegime büyü yaparlarni bile cvp verirse sevinirim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah korur onu canım ama sen bol bol DUA OKU bebeğine
(493 puan) tarafından
Okuyorum cnm surekli namazimi kiliyorum evde sürekli ilgileniyorum ama bebegim kafasını duvara vuruyor acaba onlar mi yaptırıyor kedilerden korkuyor cok ne bilim benmi cok hassasım bebegime bir sey olmasin bana ne olursa olsun yahu bu kadar kötülükten bıktım artik
tarafından
Canım yinede hocaya görün bebeğine güzel dua muskası yaptır
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ümmü sübyan denen bişey var Nihat Hatipoğlu na sormuştum insan neslinin sonunu isteyen. Belkide odur. Belkide büyü değildir. Bence o hocaya ulaşıp dua yazdir
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ümmü sübyan denen bişey var Nihat Hatipoğlu na sormuştum insan neslinin sonunu isteyen. Belkide odur. Belkide büyü değildir. Bence o hocaya ulaşıp dua yazdir daha iyi olur
(493 puan) tarafından
Bende ondan şüpheleniyorum cunku hamileliğinde bana yapılmış çocuğunda bulasirmi diye korkuyorum bugün gideceğim cami hocasına yazdırcam
(9,247 puan) tarafından
Sübyan büyüyle gelmez ama her hamileyi korkutur diye biliyorum . Anneyi gölge gibi takip edermis
(493 puan) tarafından
Peki bebegime büyü yaptilarsa olabilirmi kim dost kim düşman belli degil
(9,247 puan) tarafından
Valahi insanlardan herşey beklenir
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Para istemeyen bir hoca bul bence sana yardım eder. Anneme de musallat oldular sebebi de annem çalışırken mola bittiğinde acele etmiş ise yetişmek için, sağa dönerken cinlerin çocuklarından birini ezip öldürmüş onlar da bizi öldürecekmis bunları hep hoca görmüş. Sonra Hz. İbrahim onlara demiş ki bilerek yapmadı kadını rahat bırakın. Yani resmen Hz. İbrahimle o cin konuşmuş. Bunu hoca babama söylemiş babam gitmişti hocaya. Ben inanmazdım sallıyor derdim de annemle babamın olaylarını hep bilmiş. Annem de bir yere giderken sürekli besmele çeker o an aceleden unutmuş. Sonra anneme bir dua verdi üstünden hiç çıkarma dedi o günden beri de çok şükür rahat. Ve o hoca hiç para istememiş babamın içinden gelmiş vermiş adama
(493 puan) tarafından
Bakıcam artik canim her hocaya güven olmuyor benim hamailim var ama yinede rahatsiz ediyor bakara suresi açıyorum evde namaz kiliyorum ama ifrit ya bir gün geldi yarı uyanığım simsiyah bana bakara süresini actigim icjn kızdı bende ben senden korkmuyorum dedim besmele cektim baskasi anlatsa inanmam belki ama insan yaşayınca inaniyor
(3,107 puan) tarafından
Eğer İskenderun'da ya da yakınlarinda bir yerde kalıyorsan sana o hocanin adını yerini falan söyleyeyim
(493 puan) tarafından
Izmirdeyim canim ben yanina gidemem ama telefondan sorabilirim
(3,107 puan) tarafından
Telefondan bişey yapamaz bence yapsa da eline dua veriyor onu üstüne takıyorsun
(7,208 puan) tarafından
Kız tövbeler olsun siyah gelmiş falan gece gece okumasaydim iyiydi :/ geçmiş olsun hepinize canım
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Bilgim yok canim Rabbim korusun sizi Allah yardimcin olsun. O esini de ıslah etsin pislik
(493 puan) tarafından
Amin canım rabbim eşimi ıslah etmesin ıslah ağır dır allah onu kavuşsun dilerim benim ve bebegimin hayatini aldı ha yanina kalmadiki gördüm herseyi baslarina neler geldiğini
(2,252 puan) tarafından
Hicbir kotuluk yanina kalmaz icin rahat olsun canım. Anneler cok güçlüdür her seyin ustesinden gelirsin sen
(493 puan) tarafından
Bilirim hele hele zulmün cezasini hemem verir bazende muddet verir rabbim evlatlarımızı kötülüklerden korusun
(2,252 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Allah korusun bilgim yok o konuda ama annemle babama yapılan büyü ben o evde doğduğum için bana sarmıştı bebeğe hemen bı hocaya git istersen
(493 puan) tarafından
Ancak cami hocası var ona güvenirim çünkü baska h9calar ne yaptigi belli değil hem yüksek ücret istiyorlar
(14,036 puan) tarafından
Ücret isteyene güvenme bence
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Allahım sakınsın sizi eğer öyle kötü birşey yaptılarsa Allah kat be kat rezil etsin onları. Kanlım olsa aklıma gelmez ne istiyorlar insanlardan. Büyü lanetlenmiş birşey Allahtan bile korkmuyorlar töbe Yarabbi. Allah seni ve çocuğunu korusun canım düzgün bir hocaya git bence
(493 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim insallah bugun gideceğim cami hocası var o bana yardimci olur insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 43 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aayfer (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
0 oy
6 cevap 79 göst.

381,036 soru