0 oy
201 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Şuan 5 buçuk aylığım ama gobus yok ilk gebeligimde 7 aylıkken çıkmıştı diyorlardı 2.de daha erken çıkar hala yok bu ne zaman cikcak ya:))

8 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ne güzel işte bence çıkmaması daha güzellll :)
(3,099 puan) tarafından
Ben seviyorum öyle ya yemek yiyince su içince karnım şişiyor ya ona hevesleniyorum işte hamile göbusu diye:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
7 aylık çıktı benimki doğuma gittim 5 6 aylık gibiydi 
(3,099 puan) tarafından
Banada hep 2. Çabuk çıkarlar dediler kandırılmış gibi hissediyorum kendimi:D
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İç karnın geniş demek:D
(3,099 puan) tarafından
Galiba yaa:D
0 oy
tarafından
Kilo alıyo musun peki?  boşver çıkıp nolcak çıkmasın benim de geç çıktı
tarafından
Almamışsındır inşallah :) ben çok aldım ilk gebeliğimde şimdi almamak için elimden geleni yapıyorum :D
(3,099 puan) tarafından
Ben gebelikten öncede birden kilo aldım 56iydim bir anda 64 oldum gebelikten 15 20 gün önce bakmıştım
tarafından
Aaa Ay ben inşallah almam artık ya bıktım kilodan
(3,099 puan) tarafından
Allah'tan ayna biraz zayıf gösteriyor bunalıma girmiyorum:D eşim dalga geçip o bunalıma sokuyor beni:D
tarafından
:D Ay sorma benim eşim de çok dalga geçerdi
0 oy
tarafından
Bazılarının 2 gebeliği geç çıkıyor 7 ayda çıkmıştı kuzenimin masalah ogluda büyük doğdu karnına göre zayıf bekliyorduk kendiside dahil
(3,099 puan) tarafından
Benimde ilk gebelikte 7 aylıkken çıkmıştı karnım gören diyordu çocuğun zayıf dogcak falan diye maşallah 3 kilo 800 Gr dogdu
tarafından
Karnının ici geniş demekki benim de ben kilo almıştım 17 kilo son 3 ayda aldım aşırı kızımda 3 kilo dogdu
0 oy
(118,484 puan) tarafından
30 haftadan snr cijti bende o da basket topu kadar var yok arasi bisidi
(3,099 puan) tarafından
Çok hevesleniyorum çıksın diyede çıktığında göbek keşke cikmasaydi diyorum ilk gebeligimde öyle olmuştu:D
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Ne güzel işte kız benimki 3 aylıkken pırtlıyor hemen :)
(3,099 puan) tarafından
Bazen öyle görüyorum sosyal medyada falan kendimin çıkmadığı dan herhalde nasıl şaşırıyorum
(2,039 puan) tarafından
Herkesin ki farklı işte canım benimde eltim 4 aylikti hamile elbiseleri filan aldı ama göbeği 7 aydan sonra çıktı :) bende geç çıksın istiyorum ama 3 aylıkken belli olmaya başlıyor nasıl saklayacagimi şaşırıyorum kıyafetler olmuyor filan :)
(3,099 puan) tarafından
Benim basenler uçuyor bacım benimde alt beden büyüdü farkettimde bacaklarımda ilk gebelikten birsuru çatlak var bundada harita gibi olcak kesin çatlamaya başladı bile bı göğüs bölgem bide bacak bölgem çok catliyor
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Benim de çok az göbeğim çıkmıştı hiç catlagim olmadı maşallah doğurdum şişim indi kız gibi oldum yine böylesi daha güzel bence 
(3,099 puan) tarafından
Ben kuru kuruya catliyorum valla şuan ilk gebeligimde nazarmi değdi noldu hiç çatlağın yok dediler ondan sonra bir çatladı her tarafim

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 462 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (904 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aytuk06 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 516 göst.
0 oy
8 cevap 310 göst.
19 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Sevim günes (170 puan) tarafından soruldu