0 oy
140 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (402 puan) tarafından
Merhaba kızlar.yeni anne oluvam inşallah.çok tecrübesizim.size sorum şu ki travel sistemdeki puzetler oto koltuğu olarak mı kullanılıyor? Yoksa ayrıca oto koltuğu almalı mı? 3 yaşa kadar kullanılabilecek travel sistem önerileriniz şunu al şunu alma diyeceğiniz özellikler var mı? Yardım edenlere çok teşekkür ederim.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayrıca oto koltugu alıyorsun canim
-Reklam-
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Komple travel alma pişmanlıktır sinir krizidir alanların çoğu bende dahil araba degistirdi
(402 puan) tarafından
Traveller hantal oluyor diye duydum bu yüzden mi? Siz şu an ne aldınız peki? Bu durumda baston bebek arabası tarzı alsam bi de oto koltuğu alsam daha mı faydalı olur?
(3,619 puan) tarafından
Evet iki aparat şeklin de ya önce puseti sök sonra tekerlekli aparatı bagaja koy,tekerleri kocaman bagaja sığmadı tekerleri sök, acaip sinir bozucu ben Kraft parma aldım minnacık çok rahat bebeği ilk zaman pusette 6 -7 aylıktan sonrada oto koltuğunda oturtmalisin oto koltuğu zicin acele etme uygun kaliteli bulunca alırsın ama travel düşünme derim
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Hayır canım pusetler belirli aya kadar oto koltuğu niyetine kullanılır. Maxi cosi aldım öneririm sana
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Paran varsa canım adac testisten geçmiş 0-36  ya da 0-18 oto koltuğu bide joie nin doğumdan itibaren kullanılabilen bebek arabasini al ikiside parasının hakkını sonuna kadar verir emin ol.

Ben travel sistem aldım ama o pusette çocuk hep eğik büguk oturuyo biz hiç rahat edemedik arabada
tarafından
Ben joie kullaniyorm cok memnunim canm
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Travel bebek arabası aldım. Puseti 8 ay oto koltuğu olarak kullandım. 8.aydan sonra 0.36 ay baby&plus oto koltuğu aldım. Travel aç kapa çok zahmetli oluyor. Baston da var yazın kullanıyorum kışın olmuyor. Chicco baston bebek arabalarını daha önce görsem kesin onu alırdım ama önce onlara bak kuzum 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Travel  sistemdeki puseti  9 ay boyunca  oto koltuğu  olarak  kullanıyorsun  canım emniyet  kemeriyle  koltuga bağlanıyor  ama 9 ay sonra  oto koltuğu alman lazım  

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
18 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bakata (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
18 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 184 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu

380,406 soru

11,389,862 cevap

34,897 kullanıcı

...