0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

modeli bu koza 3 fonksiyonlu salıncak hiç durmayan kızım bunun içinde sakinlesiyor kızların biri beş yaşında biri 11 aylık resmen hayat kurtarıcı oldu içinde uyuyor yerine öyle aliyorm sıfırını var bu fiyata Trendyol da ordan alın ben bu görseli temsili koydum hee açıklamada 100-150 kg kadar taşır yazıyor ama siz siz olun binmeye kalkmayın :D ben denedim sallaniyorken pat diye popomun üstüne düştüm iki gündür popo ağrısı çekiyorum 63 kiloyum :D he ama çocukları çok rahat taşıyor ikisi bir biniyor yeri olan kesinlikle tavsiyedir 

8 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
alıyım bende kızım sever böyle şeyleri
tarafından
Kesinlikle tavsiye ederm canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nereye astın ?
tarafından
Oyun odasına canım tavana dübel ile asiyorsn
0 oy
tarafından
Ne yazinca cikiyor 
tarafından
Koza 3 fonksiyonlu salıncak yazınca çıkıyor canim
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bizdede var canım boyle 3 fonksiyonlu degil ama baya oyalıyo cidden
tarafından
Evet ikiside baya vakit geçiriyor keşke daha erken alsaydın dedm :D
0 oy
tarafından
Oğlumun başka bir salıncağı vardı bende çok rahat etmiştim ama şuan büyüdü 29 aylık hiç sevmiyor salıncağı baya doymuş :))
tarafından
Ayy doymasinlar ya :D çok iş goruyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Balkonumu dizayn etmeye başladım sipariş ettiklerim gelsin benim de aklımda böyle bi salincak var asicam balkona :)
tarafından
Çok güzel oyalıyor gerckten canım arastrdm baya bı en sağlam mı ve kullanışlı olanı de bu beşik gibi kapanıyor etrafı koltuk gibi oluyor düz oluyor kullanırlar baya
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Güzel görünüyor valla cnm
tarafından
Evet kuzum ipleri de siyah geldi ona daha çok sevindim keşke ikinci bebegm ilk dogdunda alsydim kolik bir bebekti neler cektm ah ah
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Asma islemi nasıl canm kolay mi
tarafından
Canım içinden çıkıyor dübel zaten matkapla 9 Luk bir delik açıyorsun tavana içine dübel i yerlestiriyrsn bu kadar

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 1,208 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 325 göst.
14 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Handednz (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 536 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 553 göst.
24 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...