+1 oy
156 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (9,247 puan) tarafından
tarafından kapalı
Şuan oturduğum ewden iki sene sonra gidecez Haziran'da. Şuanda hamileyim 2+1 Amerikan mutfak evim bir odam şuan boş salon ve yatak odasını kullanıyoruz. Misafir gelirsse salonda yatmak zorunda kalacak doğuma gelir gelen olursada. 

Ama kahvaltı için mutfağa girsem Amerikan olduğundan milletin içine girmiş olcam.

Şimdi ben o boş odaya iki baza alıp geleni yatirayimmi bebek için mi hazırlayayım bilemedim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

+1 oy
(6,668 puan) tarafından
Dediğin gibi yap çok mantıklı bebeğin biraz büyüsün tekrar ona yaparsın odayı 
-Reklam-
0 oy
(25,225 puan) tarafından
2 haftalık mı hamilesin
(9,247 puan) tarafından
Yatması bişey değil onlar yatarken kahvaltı nasıl hazirlicam diyelim gece susadım mecbur yanlarından mutfağa gececem
(25,225 puan) tarafından
Senin ilk bebegin mi cnm
(9,247 puan) tarafından
Ewet amanben peşpeşe dogurcam :) hemen yaşına gelmeden nasipse
(25,225 puan) tarafından
He şimdi şöyle diyim sana, sen yenş dogum yapmış biri olarak mutfaga girip bişey hazırlayamıcan misafire, misafir sana hazırlıcak kalkıpta bi zahmet, bütün gece uyumadan bebek bakıcan çünkü :D o yüzden onu düşünme gönül rahatlıgı ile salonda yatır :D
(9,247 puan) tarafından
Gelen bir haftalığına kalır zaten bakalım neler olcak
0 oy
tarafından
Bence bebek için hazırlan onun mutluluğu dan daha önemli birşey yok canım 
(9,247 puan) tarafından
Geleni nereye yaptircam :) kafamda deli sorular
tarafından
işte onu bilemedim canım haha
(9,247 puan) tarafından
Annem gelcek mesela koltukta yat diyemem yatsa mutfakla bir. Keşke Amerikan olmasa
tarafından
Annen yabnaci değil ki canım ne olacak
tarafından
Aynen annen yabancı degl ki zaten tasinacaksin 2 bazaya vereceğin parayı çocuğuna harcarsin daha iyi ha ilaki almak istiyorsan 2 el çok temiz ürünler var letgoda çekmece yataklı yani 2 baza alacağına adı ne bilmiyorum ama çekmecesinde yatak olan bazadan alırsan daha uygun olur ilerde taşınacağın zamanda satar çocuğuna yeni evinde oda yaparsin
0 oy
tarafından
2 tane baza masraflı canım. 1 tane al onuda ileride cocugun icin kullanırsın. Bebek icinde taşıncağın evde oda yaparsın canım. 
(9,247 puan) tarafından
Yok kız okadar da pahalı değil 6.000tutuyor yatagiyla.benim aklımı karıştıran şey kullanış açısından. Sonuçta bellinbir süre bebek beşikte kalcak.bazada değil salı gününe kadar vaktim var yasaklar kalkınca gidecez
tarafından
Baza gayet kullanışlı olur canım.  Fazla esyalarıni icine koyarsin.
0 oy
(48,083 puan) tarafından
iki kanepe al yada 
(9,247 puan) tarafından
Bak oda bı seçenek.ilerde gideceğim ewi 3+1 tutcam ama bir sonrakinide belki 4+1 buyutcem böyle küçük ew sıkıntıymis
(48,083 puan) tarafından
gittikce büyüyecek desene ☺️ amerikan mutfak bebekle iyi olur benim oturma odamla mutfak arasinda mesafe var zor oluyo keske amerikan mutfak olsaymis
(9,247 puan) tarafından
Yok ya yemek yapiyorsunnher koku icerde
0 oy
(689 puan) tarafından
Benxe baza değilde cekyat al ilerde cocugun odasina koysansa Sırıtmaz 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 27 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
0 oy