0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Zorla vermeye çalışıyorum gene içmiyor yeri geldiğinde içer bir bardağa yakın ama bazen hiç iciremiyorum bir yudum bile iciriyim diyorum oyun oynuyor suyla kabız oluyor sürekli su içmediği için buna çözüm üretenler varmı ne yapabilirim fikir verin hanımlar ya gene kabız olmuş morelim bozuluyor.. 21 aylık bu arada

5 Cevaplar

0 oy
(1,664 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
6.aylığız ek gıdaya geçtik bende su iciremiyorum...2 gün oldu kabız.. umarım tecrübeli anneler yazar 
(3,099 puan) tarafından
En iyi seciyimde başta kalsın canım gören bilgili anneler yazar
tarafından
ek gidaya geciste kabizlik sudan olmaz ek gidaya bunye aliskin olmadigi icin olur zamanla duzelir 6 aylij cocuk ztn bir kac damla icer ustelik anne sutu aliyorsa suya aman aman ihtiyaci yoktur
(1,664 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım, okuyorum sayende :))
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Suyu neyle Veriyorsun mesela kızımın pipetli biberon çok sveer içer bardakla da çok sever pipetli vs versen içmez mi 
(3,099 puan) tarafından
Önceden küçük bı biberonu vardı onunla veriyordum canım simdi bardakla veriyorum içmiyor biberonlada hiç icmiyordu
(12,773 puan) tarafından
Pipetle dene bı Cnm
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benimkiler de çok su içer isyan ediyorum artık yeter su için diye kız ☺️
(3,099 puan) tarafından
Cokmu içiyor azmi canım anlamadım canim
(1,601 puan) tarafından
Fazlasıyla içiyorlar cnm
(3,099 puan) tarafından
İcsinler bacım valla şu kadar sağlıklı birşey varmı ya ben her ictigimde şükrediyorum hiç bir içecek su kadar güzel değil bence
(1,601 puan) tarafından
Bizde eşimle çok su içeriz millet diyo çocuklarınız size çekmişler fazlasıyla içiyoruz vallahi
(3,099 puan) tarafından
Benim eşim fazla içmez benide ablam alistirdi küçükken ictimi iki bardaktan aşağı içmem hemde idrar enfeksiyonu var kronik ilk gebeligimden kroniklesti enfeksiyon olmamak için çok içiyorum ah bide kızım içse bazen içiyor sanki dünyalar benim olmus gibi seviniyorum
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Benim kız da öyleydi ben bardakla kendim içirirdim sonra eline verdim bardağı alıp kendi içtiği için heveslendi sürekli su içmek istiyor 
(3,099 puan) tarafından
Bende bardakla iciriyorum canımda eline verince başından aşağı dokuyor
(1,296 puan) tarafından
Artık yaz ya böyle böyle alışır bence bizimki de öyle yapıyor istediğini kadarını içiyor kalanı döke saça evi turluyor
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Pipetli bardaklar oluyo canım onlardan al heveslenip iciyolar 
(3,099 puan) tarafından
Bide onlardan alıyım canım ya eczanede hiç gormedimde civilde görmüştüm bı ara alamadım o zamanda cıvıl açılana kadar bardakla idare ediyim bari civilden alirim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
0 oy
6 cevap 93 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu