0 oy
1,019 göst.
Aile kategorisinde (68 puan) tarafından
Arkadaşlar kocanın instegramina girdim kesfete baktım hep kız cikiyo acaba ein onlara baktigindanmi çıkıyor yoksa herkezdemi çıkıyor yardım ona gore burnundan fitil fitil getircem

29 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Tum sosyal medyalardn igreniyorum 
(7,441 puan) tarafından
Heleki erkeklerin Instagram ve tıktok kullanmasi bana saçmalık ötesi geliyor esiminde benim de sosyal medyamız yoktu ben kızım olduktan sonra Instagram açtım ama öyle adıma falan değil tanıdığım kimseyi de eklemedim kimsede bilmiyor zaten sadece bazı tıbbi bilgileri takip ediyorum doktorları falan bilgi için kullanıyorum birde bı kaç giyim sayfasi var alışveriş yapabilmek için.birlerine birşeyleri göstermek ispatlamak bana göre değil
tarafından
Aynen oyle kizlar bnde evli erkeklerin kullanmasni yanls buluyorum ve orda o kadr igrenc seyler oluyoki allah islah etsin
(274 puan) tarafından
8 senelik evliyiz ikimizin de yoktu sosyal medyası eşim 2 ay önce tik tok kullanmaya başladı bizim huzursuzlugumzda başladı Allah belasını versin şu niyeti buzuk inşaların gerçekten hiç iyi birşey değil
tarafından
Hic kllandirma canm
(140 puan) tarafından
iğrenmekte haklısın canm keşke herkes iğrensede kapatılsa. ben yıllardır kullanmıyorım en son lise döneminde facem vardı sonra onuda kapattım yıllardır eksiklik hissetmedim :) tam tersi kafam rahat en basit yok bana baktın yok begenmedin gibi fitne ortamına girmemiş oluyorum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşimde de çıkıyor bende anlamadım ya takiplerden kaynaklı da olabilir
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Yuva yiktirtirma bacım bize şimdi :D

Kadınlar hisseder, içinden ne geçiyorsa o:angel:
(1,730 puan) tarafından
Aynen kız katılıyorum sana içinden ne geçiyorsa bilki doğrusu o :))))
0 oy
tarafından
Yok ya oluyo girmesende benimki girmiyor ne yaptıysak ta silinmedi
0 oy
(156 puan) tarafından
Valla bacim 1 kere bile baksa surekli cikiyor canim isteyerek yada istemeyerek olsun 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Instagramda neye bakarsan onlar çıkar canım 
0 oy
tarafından
Herkeste çıkıyor trend yapıyorlar kocanla ilgisi yok 
0 oy
(612 puan) tarafından
Oğluma instagram açtım bir tane takip ve takipçisi yok illa keşfette kadın çıkıyor. Eşimde şifresi filan yok yani o bakamaz. Ben de bakmayacağıma göre instagram sapık adamın suçu yok
(68 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(68 puan) tarafından
Ooops icin rahatladı valla kirişlere girmeye başladıydım cevaplar icin teşekkürler kizlar
0 oy
tarafından
Benim kocada da çıkıyor canım ya girip baktığımda çoğu zamanda arkadaşları takip ediyor oluyor bende bunu bir daha görmek istemiyoruma basiyom silebildigim kadar siliyorum :))
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Kız ben tiktok indirdim şoka girdim biri burda demişti eşimin tiktokuna baktım açık saçık kadınlar falan var dı diyo anaaa bir sürü var video atladıkça çıkıyor atladıkça çıkıyor valla bu millet kudurmuş instegramı bilmiyorum bekarken kullanıyordum ama tiktok neymiş öyle yaa bebeğini emziren memesini çekip atıyor birinii çocuk emiyo öbürü salkım saçak meydanda ağzım açık kaldı böyle böyle bu adamlar yoldan çıkıyor ben sana diyim en iyisi hiç birşey kullanmamak 
(68 puan) tarafından
Cnminstegraminda hep erkekler var onlardaki kıskanızın der diye elemiyom tiktoka yok zati indirtmemde
(1,615 puan) tarafından
Kübra ben ilk defa yükledim daha hiç tiktoka girip bakmadım anca öyle video çekenler YouTube de denk gelirdi bakardım komik falan ama uygulamayı bir yükledim saçma sapan videolar çıktı hep canım sıkıldı kaldırdım
(1,615 puan) tarafından
Aman indirtme valla sevda ben şok oldum videoları görünce canım sıkıldı sildim bu ne ne böyle dedim bilmiyorum canım işte ben bayador Instagram kullanmıyorum
(813 puan) tarafından
Hmm ben ilk açtığımdada öyleydi sonradan neye bakıyosam o çıktı
Kaynımda yanımda izliyor bazen hep bikinili kızlar çıkıyor onda eşimdede genelde maç videoları bide şarkı çıkıyor
(1,615 puan) tarafından
Benim ilk defa ya bakalım bakıp anlıcaz artık
0 oy
tarafından

Keşfette işaretledigim yerdeki yazıda ne yazıyorsa onla ilgilidir mesela ben buna benzer gönderi kaydetmisim oyuzden çıkmıştır izlediğim birşey varsa izledigin gönderiye göre yazar 

image

(68 puan) tarafından
Tmm cnn telefonunu ele geciremde bi bakam kaydetmişti sagolasin
tarafından
Rica ederim
0 oy
(436 puan) tarafından
Benim eşimin kesfetinde hep futbol çıkar bende de yemek tarifleri falan :D yani neye bakılıyorsa o çıkıyor canım ama bı kere bile istemeden bı fotoğrafa girsen bile onunla alakalı şeyler çıkar hep dert etme yani
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Neye bakarsan o çıkar
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Takip ettiği kişilerin beğendiği şeyler çıkıyor
0 oy
tarafından
Takip ettiği arkadaşları varya onlar izliyor onada düşüyor en çok izlenen gibisinden düşün yani
(68 puan) tarafından
Sağolasın cnm
0 oy
tarafından
Atamızın bozulmasini istemek ama en çok ne video izlesen o çıkar canm ve ona benzer videolar anladım artik
0 oy
(454 puan) tarafından
Esinin hesabında çoğunlukla erkekler vardır  muhtemelen onlarda yoğunlukla izleyen varsa falan onlar da etkiliyor yani bazen bende de mayolu kizlar falan çıkıyor anlamiyorum
0 oy
(683 puan) tarafından
İnstagramda neye bakarsan benzer şeyler çıkıyor eşin özellikle izliyor olabilir 
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Eşim teline yüklediği akşam ben bütün çıkan magazin olsun kadınsal konular olsun hepsini ilgilenmiyorum tuşuna basıp kaldırdım sayfasında sadece sohbet ve maç tarzı paylaşımlar var ara ara bakarım hala aynı maalesef bir kere baktı mi sayfaya hep yönlendirme oluyor dikkat et derim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 64 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
27 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu

380,227 soru

11,383,767 cevap

34,881 kullanıcı

...