0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
280 günlük maceraya 273. son vererek oğlumla kucaklaştık. Çok şükür rabbime ne güzel duyguymuş anne olmak. Normal doğum diye sabaha karşı 4 ten 9 buçuğa kadar beklerken doğum kanalına girmeyip strese girince bizde acil sezeryan kararı aldık. 10 dk da hazırlandım hemen doğumhaneye çıktıık. 9.55 te mucizemle bakıştık çok şükür. Oğlum Güney hoşgeldin hayatımıza. 

Sadece şuan tek sıkıntımız sütüm gelmedi onun dışındaa bugün 11 de taburcu olucaz. Rabbim bütün herkese evladıyla Sağsalim kavuşmayı nasip etsinn. Uzun oldu kusura bakmayın

Son olarak tecrübeli annelere sormak istiyorum. Sütümün gelmesi için ne yapmalıyım ? Şimdiden teşekkürler

7 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Bol bol emzir gelmesede emzir kuzu ve su ic bol bol
(30 puan) tarafından
Teşekkür ederimmm gelmesede tutturuyorum silikon uçla
-Reklam-
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Gözünüz aydın Rabbım anali babalı büyütsün inşallah 

Sen yinede emzirmeye bak bol bol su iç gelir sütun 
(30 puan) tarafından
Teşekkür ederimm İnşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım eve gidince sıcak bir duş alıp hoşaf vs yersen faydası olur inşallah 
0 oy
tarafından
Hayırlı uğurlu olsun canım. llah analı babalı büyütsün inşallah ❣️

Canım bak süt yapan en iyi şey sudur bol bol su iç. Al 1.5 litre suyu yanına koy şişeyi hepbic. Günde en az 3 litre falan iç. Sakin sütüm gelmiyor diye emzirmemezlik yapma sen emzir emzirdikce gelir Allah in izniyle.
0 oy
(928 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah annesine babasına sağlıkla büyüsün
0 oy
tarafından
Hayrli olsn canm allah anali babali buyutsu  ins bestlak damla , tahin helvasi ,pekmez , bulgur ,yesillik ve sıvı alimi snaa süt yapar
0 oy
(677 puan) tarafından
Rabbım hayirli evlat eylesin komposto iç onu bulamazsan meyvesuyu şeftali vişne iç.rezene aldir mutlaka oda güzel süt yapıyor kuru inciri suda haşlayın soguyunca ye o da güzel süt yapar

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 1,285 göst.
0 oy
8 cevap 247 göst.
0 oy
5 cevap 218 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,409 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...