0 oy
448 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (402 puan) tarafından
Emzirme sütyeni,hamile külodu,emzirme atleti gerekli mi?

Bunların dışında tayt vs hamile kıyafeti olarak son aylar neler giydiniz?gereksiz masraf yapmak istemiyorum.en gerekli giyim ürünleri nedir?

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emzirme atleti daha kullanışlı oluyo alttan tişortu kaldırdığında karnın açılmıyo çocuk emene kadar donuyo insan sadece normal atlet giyeceğin zamanlar için de emzirme sütyeni iyi oluyo ben de geziniyorum yavaştan eksiklerimi almaya başladım bakalım hakkımızda hayırlısı :))
-Reklam-
0 oy
(262 puan) tarafından
A101 den xl 3lu kilot aldım.cok çok çok güzeller hep onları kullandım.20 tl verip hamile kilodu aldum pek rahat edemedim açıkçası onunla.atlette kılotta pazarda 3xl olanlar var arada onlardan aldım kullandım.emzirme sudyeni aldim.kullanirim doğum olunca.gunluk.giymek için xl tayt aldım.7 aydır o tayti giyiyorum .lc waikikiden internetten 2 hamile tsortu aldım onlarda güzeldi.birde l beden tulum aldım şimdi onu kullanıyorum.fazla bisey alma boşuna masraf olmasın.
0 oy
(333 puan) tarafından
Hamileyken standart beden tişört ve iki tane tayt aldim simdide kullaniyorum kilot normal aldim biraz buyuk hamile kilodu almafim. Emzirme sutyenide atletide aldim kisiye gore degiair ben atleti daha cok sevdim. Telsiz sutyenin varsa o da olur ama telliler kullanisli olmuyor. 
0 oy
tarafından
Emzirme sutgenini hic kullanamadim takip cikaramiyorum o klipsini. Onun yerine kuplu atlet aldim normal atlet ama kupu var gogus kisminda onu sıyırıp emzirdim disarda rahat oldu. Hamile külodu yerine normal geniş kuĺot da kullanabilirsin. Ben 5 aydir sütyen takmiyorum ne evde ne.disarda. evde saldım çayıra disaridada o kuplu atleti giyiyorum bir taşla iki kuş

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 110 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 142 göst.
8 Haziran 2023 Moda kategorisinde kubra38 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 561 göst.
6 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Fatma Ümit (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
8 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gözde62 (16 puan) tarafından soruldu

379,620 soru

11,364,095 cevap

34,841 kullanıcı

...