0 oy
443 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (402 puan) tarafından
Emzirme sütyeni,hamile külodu,emzirme atleti gerekli mi?

Bunların dışında tayt vs hamile kıyafeti olarak son aylar neler giydiniz?gereksiz masraf yapmak istemiyorum.en gerekli giyim ürünleri nedir?

25 Cevaplar

0 oy
(12,926 puan) tarafından
Valla ben emzirme sütyeni aldım çok işime yaradı atlet yazın giymedim ondan almadım kışın da zor olmadı 
(402 puan) tarafından
Teşekkür ederim ilgilendiğin için :)
(12,926 puan) tarafından
Son aylar eşimden giydim :)
(402 puan) tarafından
Ay çok iyiymiş :))
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Emzirme sutyeni aldım hiç memnun kalmadım kullanmadım kilotda büyük kilot alsan yeter evde varsa gerek yok atletede gerek yok
(402 puan) tarafından
Çok sağolun.salopet falan kulandınız mı peki
(2,127 puan) tarafından
Yok canım kullanmadım hamile pantalonu işimi gördü
(402 puan) tarafından
Teşekkürler çok.
0 oy
(594 puan) tarafından
Valla ben 2 tane hamile. Pantolon aldım doğuran kadar giydim onları rahattı yani ama hamile iç çamaşırda iyi yani alsan rahat edersin bence ötekiler Bi süre sonra sanki baskı yapıyormuş gibi hissettiriyor emzirme sütyende kumasinin kalitesine mutlaka dikkat et naylonsu oluyolar genelde onlardan alma ben zaten iri göğüslüyum maalesef inanılmaz pişik oldum acıya dayanamiyodum o sütyenler yüzünden oldum yani atlet pek kullanmadığım için bise diyemem
(402 puan) tarafından
Ya benim de göğüslerim iri.şimdiden 95.son aylar da inşallah daha da büyümez
(594 puan) tarafından
Inşallah valla çok zor oluyo çok dikkat et bide doğumdan sonra imkanın olursa hemen duş al doğum anında aşırı terliyor insan oda pisiği iyice tekikliyo
0 oy
(68 puan) tarafından
Canım emzirme sütyeni aldım büyük beden külot aldım korse aldım doğuma bir hafta var atle lohusa kilosu felan almadim
(402 puan) tarafından
Teşekkür ederim ilgilendiğin için :)
0 oy
tarafından
hic birini kullanmadım 
(402 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(108 puan) tarafından
Canım atlet kullanan biriysen kesinlikle emzirme atleti al sütyen le uğraşma tek parça çok daha rahat
(344 puan) tarafından
Emzirme atleti ve südyen aynı anda kullanılmıyor mu
0 oy
(314 puan) tarafından
Hamile külodu gerekli ama diğerlerini kullanmadım. 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Emzirme sutyeni aldım çok işimi gördü külot 1 tane aldım şimdi rafa kalktı atlet gereksiz diye almadım ıyi oldu hamile kıyafeti de 1 tane aldım genelde salaş giyiniyorum ondan sıkıntı olmadi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Üstüme olanı giydim :D bu saydıklarıj olmasa da olur
0 oy
tarafından

Ben emzirme Südyeni almadım hamile kilodu aldım çünkü çok gerekli bişey di çokda rahat dı

0 oy
(690 puan) tarafından
En büyük beden ic camasiri aldm iki uc tane

Kiyafetler zaten bol giyiyorum sorun olmadı hamile pantolonu almıştım ama

Birde a101 deki atletler varya ipli hep onlari giydim birde sudyen yerine yarim atlet sporcu tarzim var o kdar digerlerindne hic almadım hem hamilelikte hemde emzirmede kullandim kullanıyorum halada
0 oy
tarafından
Emzirme atleti ve sütyen bence gerekli 
0 oy
tarafından
Bi tane emzirme sütyeni bir tane emzirme atleti kaplı olandan bi de kaplı sporcu sütyeni aldım 5 aylık bebeğim hâlâ kullanıyorum 
tarafından
Lcwden Bi hamile pantolonu aldım bi tane de genis beli lastikli kış olduğu icn  triko pantolan aldım 2 tane de tunik
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Atleti xokta gerekli degil ama sütten ve külot bence gerekli büyük beden külot alanda hamile külodu gibi rahat olmuyo kiyafet olarakta lcw ve defactodan pantolon aldım 3 tane hamile pantolonum bide taytım var oglumdan kalan onlari sanki hamileligimde de giyiyorum rahatlar..eger büyük beden tişört yoksa almanı tavsiye ederim normal tisörtler zaman sonra sıkıyo onuda waikikiden almıştım bide internetten düz bi elbise aldım yazın cok iyi oluyo :))
0 oy
(2,903 puan) tarafından
Emzirme sutyeni disari çıkacağım zaman kullandım. Emzirme atletini de evde kullandım rahat oldu. Biri bol paça, biri dar paça kot pantolon aldım bir de eşofman alti bunlarla geçirdim hamileliğimi üstelik çalışıyordum. Normalde de bol giyinmeyi seven biriyim o yüzden normal kıyafetlerim de genişti üst almadim hic hamilelik için. Kilota gerek yok bence ben 1 tane aldım kontrole giderken ve doğuma giderken kullandım. Zatenn normal kilolar göbek altında kalıyor. 
0 oy
(84 puan) tarafından
Emzirme sütyeni atleti aldım. Başta kullanırken hepsi gerekli gibi geliyordu taa ki lcw kaplı atlet alana kadar. Emzirme sütyeninden çok daha fazla rahat ettim tavsiye ederim. Hamile külodu da beni rahatsız etti açıkcası. Baştan itibaren bi hamile pantolonu birde büyük bol düğmeli gömlek. 
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Emzirme shtyeni  hic sevmedim tipi fakanda hoşuna gitmedi aldim bi defa giydim bidaha hiiiiic giymedim bence verek yok hamile pamtolda bi tane aldim onu giydim 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Emzirme atleti ve hamile kulodu bnm için gereksiz
0 oy
tarafından
kilot haric digerleri gereksiz bana gore kilodu normalleri siktigi icin tercih ettim sikmasaydi onuda almazdim
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Emzirme sütyeni şart ama atlet ve kilodu normal aldım ama baya büyük beden aldım ben hamilelik boyunca 2 tane pant aldım evde olan tuniklerin altına giydim evde de bol eşofman giydim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 106 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 140 göst.
8 Haziran 2023 Moda kategorisinde kubra38 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 561 göst.
6 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Fatma Ümit (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
8 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gözde62 (16 puan) tarafından soruldu

378,193 soru

11,319,348 cevap

34,765 kullanıcı

...