0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Kizlar 15 aylik kizim var emekliyor hala biyere tutunup siraliyor tek basina 10 15 sny ayakta duruyor 6 dişi  var gelisimi bu sekilde ama yürümüyor  diye herkes doktora gotur diyor bnm de icime dert oldu artik goturcm randevu cikmiyor...sizce bu yasina kdr yurumemesi normal mi yaa

28 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Canım bazı bebekler geç yürür ama içinin rahatlaması için bi doktora götür
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından
18 aya kadar normal diye biliyorum canim 

İçin rahat etmezse yine doktora göster canim 
0 oy
tarafından
Normal normal ben 18 aylıkken bile yürürmemişim hımbıl bi çocukmuşum sonra yürümüşüm her çocuk bir değildir biraz tombişse yürümesi zor olabilir veya korkuyo olabilir 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Koltuklara daya bi sure sonra cesaret alir 
0 oy
(266 puan) tarafından
Benim kardeşim 2 yaşında yürüdü. Yani bir sıkıntısıda yoktur . Doktor iyi derdi sürekli. 
0 oy
(4,673 puan) tarafından
   Kız insanlar herşeyi konuşur bi dr götür için rahatlansın inşallah hiç bir sıkıntı yoktur
0 oy
(382 puan) tarafından
Benim de kızım 15 aylık birden yürümeye başladı yürüteçe koymayın
(383 puan) tarafından
Yurutece koymuyorum cnm
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Disleri cıkms die yurumesi gecikmş olablr
(383 puan) tarafından
Alakasi var mi ki
0 oy
tarafından

Götür cnm sen gene de doktora.o ayda yurumemesi normal mi bilemem ama içinin rahat etmesi için aksatma götür tavsiyem

0 oy
(404 puan) tarafından
Ben 3 yaşında yurumusum hep emekleme hep emekleme annem çok çekmiş biraz agirmisim kafana takma elalem elli şey der bebeği. Ayakta duruyor zaten demekki denge problemi yok sadece güvenmiyor kendine onu gazla sen yaparsın annem gel annem de
0 oy
(44,674 puan) tarafından
18 aya kadar birma sayiliyo dahada yürümez ise doktoro goturursun
0 oy
(2,788 puan) tarafından
2 yaşında yürümüşm canım 18 aya kadar zamanı var 
0 oy
(176 puan) tarafından
Cnm bnm ki de 16 aylikkn yürüdü bi anda sıkma canını 

18 ayliga kadar süresi var 
(383 puan) tarafından
Ya canimi sikmasam sa skiyorlar etfaktakiler.. biran da yurudu derken nsl oldu
(176 puan) tarafından
Hic beklemedigim anda Arkami döndüm bnm yanima gelmis ayakta
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kızımı 15 ay kontrolüne goturdugumuzde desteksiz bir saniye bile ayakta duramiyordu. Doktorumuza soyledik hemen kas testi yaptı ben kan sonuçlarını göstermeye gidince kızım evde 3 adım atmış ve sonrası geldi çok şükür. Doktorumu 18 aya kadar vakti var eğer 18 aya kadar yurumezse başka bir yere yonlendirecegini söylemişti içinin rahat etmesi için sende bir kas testi yaptırabilirsin inşallah en kısa zamanda yürür bebiş 
(826 puan) tarafından
Kas testi nasıl oluyo canım???kandanmı bakıyolar? Benim oğlumda 1 saniye ayakta duramıyo 13 aylık oğlum yütüteçde giduyor elelrinden tutarkende gidiyor yürüyo elimizdün tutaekende duruyo ama desteksuz durmuyo önümüzdeki ay dojtora gidicez ama kprkum var benimde
(3,729 puan) tarafından
Evet canım kan alınıyor
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Aynı benimki ya. 15 aylik tutunup sıralar emekler ama yürümüyor. 
0 oy
(442 puan) tarafından
Benim kiİm da geç yürüdü canım 20 aylıkken ins birşeyi yoktur için rahat etsin yinede götür istersen doktora
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Erkk kardesim uc yasinda yurumustu doktor tembel dedii :-) oyle olabilir canm herkes heemnn yuruyecek diye birsey yok ki
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benim büyük kızımda 15 aydan sonra yürümüştü bende doktora götürmüştüm d vitamini eksikliği nedeniyle yürümesi geç kalmış demişti bol bol güneşe tut bacaklarını yürür demişti gerçekten de öyle yaptım bir ayda yürümüştü korkma sende güneşe tut yürür inşaAllah
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Benim kız 15 aylık yürüdü arkadaşımın kızı 18 aylık yürüdü kuzum her bebek farklı 18 ayliga kadar yürür. Korkuyodur teşvik et hep. Koltuktan kumanda ver oyuncak ver emzik ver diye adım adım atıyordu benim kızım 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
kizim 16 aylikken yurudu suan yerinde durmuyo canim :) ve düşün 15 aya kadar dogru duzgun emekleyemiyordu bile 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 413 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 68 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde 2oglanannesiii (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 342 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 80 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...