0 oy
465 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (148 puan) tarafından
???????

10 Cevaplar

0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hamilelere vurulmuyor, aşı diye biliyorm 
(148 puan) tarafından
Bana doktorum olabilirsin dedi hatta olmalısın dedi hamileler covid i ağır geçiriyor diye
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gebelere kesinlikle vurulmuyor. Bana çıktı aşı Hamileyim diye imza alındı yapılmadı

tarafından
Beni takip eden 4 ayrı doktor var hiç biri önermedi izin vermedi.  Bende riskli kişiler arasında yım
(2,444 puan) tarafından
Doktorlarla alakalı demekki. Aşı olmak daha faydalı ki bebeği antikorlu dünyaya gelen bile var bu sebepten. Sadece ilk 3 ay vurulmuyor diye biliyorum
tarafından
Doktor dan doktora değişiyor demekki
(2,444 puan) tarafından
Olabilir
(11,217 puan) tarafından
Evet kesinlikle..isvecteyim doktorum ilk haftadan beri hic bir yerde hic bir asiyi olma diyor. Gebeler, emzirenler ve 2 yil gebelik dusunenlerede burda yapilmiyor.
0 oy
tarafından
Bana sıra gelmedi zaten gebeliginde sonuna geldim emzirme döneminde denk gelirse büyük ihtimal sinovac tercih ederim yada o zamana geliştirilirse yerli asiyi isterim 
0 oy
(850 puan) tarafından
Bugün biri biontech önerildiğini yazmıştı. İlk 3 ay yapılmıyor, karar da gebelere bırakıldı artık. 
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Vurulmadım ama sıra gelse hemen vurulurum
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Doktorum istersen vurun ama çin aşısı olacak demişti ben vurunmadim 
(148 puan) tarafından
Bana ikisi de çıktı biontec tercih edeceğim sanırım
(1,267 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım
0 oy
tarafından
canim doktorun onermis ama onlarda neyi oneriyorlar bilmiyorum cunku hamileler uzerinde yapilan arastirma yok.. ben olmayi dusunmuyorum Alman asisi daha agir ozellikle Almanya kronik bir hastaligi olana kendi asisini yapmiyor cini vurduruyor.
(148 puan) tarafından
Benim annemler Almanya yaşıyor canım kronik şeker hastası biontec oldu . 65 yaş üstüne de astara zeneka yapıyor Almanya kan pıhtısı yapıyormuş 65 yaş altında diye ondan kötü düşünmedim açıkçası
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Şuan çevremde hamilelikte ilan yok emzirme de olan arkadaşlarım var ama ikl  trimester sonrasında imza karşılığında aşıyı yaptirabiliyorsunuz gundemde olan bir doktorun bebeği antikorlu doğdu hatta haberlere görmüştüm 
(148 puan) tarafından
Bende duymuştum doktorum da şuan bir doktor arkadaşım hamile ve entübe olarak yoğun bakımda demişti o yüzden kesinlikle öneriyorum dedi ama aşı tercihi konusunda kararsızdım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bilmiyorum  ama  3 ayı  geçmiş  olması  lazımmış  hamileliğin 
(148 puan) tarafından
Ben 24 haftalık hamileyim canım onu da okumuştum
0 oy
(97 puan) tarafından
26.haftamda bionctec oldum :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 135 göst.
0 oy
9 cevap 182 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sirine_36 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 265 göst.
0 oy
7 cevap 131 göst.
25 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...