0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (399 puan) tarafından
Kizim 21 aylik arkadaşlar anlatacağım huyu daha 6 7 aylıkken başladı cocuk görmeye geldiklerinde o zaman virus yokti odadan cikamazdim ortalığı yıkardi erkek görünce babası hariç tüm erkeklere dayısı dedesi dahil Allahim ugunarak agliyor ama asla susmuyor yani hiç bir şekilde ortamdan uzaklaşasiya kadar susmuyor Allah korusun bayılacak aglamaktan sonra araya virus girdi biz kimseyle görüşmedik ve bu durumda geçmedi voris olmasa belki alışırdi kimseyi görmeye görmeye simdi bazen bayanlara bile.ayni ananesi ben babası hariç asla kimsenin olduğu ortamda bulunmak istemiyor kayinvaldemlere gitmiştik bir ay önce aylar sonra ilk kez cocuk içeri girmedi ya sokamadik oyle böyle.bir ağlama değil yani napsam olmadı ve yarim.saat durduk.durmadok cocuk ağlamaktan helak oldu kalktok bayilacak birde örneğin bir kitabının içinde çiftçi adam resmi var onu görünce bile o sayfayı hemen çeviriyor suratı değişiyor yavrum anlatamam pek çizgi film izleyen biri değilim cok nadir açarım orda bile adam çıkarsa mesela ali baba cocuk değiştirmek istiyor suratı değişiyor sizce ne yapabilirim geçmeyecek diye cok korkuyorum suan virüsten görüşmüyoruz kimseyle ama vok nadir anne babalarımızla görüşüyoruz ama dedesine de aynı yani yeri göğü yıkıyor nasil bir yol izlemeliyim sizce yardımınıza ihtiyacım var 

6 Cevaplar

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Benim kızımda aynıydı erkeklerde ağlıyordu görünce ama anlattı o zamanı şuan 13 aylık eskisi gibi ağlamıyor
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Pedegoga götür canım bence bir bu kadar yapıyorsa normal değil 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Bebeklerde anne karnında yaşadığı travmalar olabiliyor canım. Senin yaşadığın Bi korku veya Bi sorun var mıydı çocuğunun korktuğu kişi ve tiplere karşı 
(399 puan) tarafından
Yoktu kuzum ya bende küçükken kimseye gitmez şurat asarmisim bana çekti muhtemelen ama ben böyle aglamazmisim benim 10 katim.kizim
(2,447 puan) tarafından
O zaman annen sana hamileyken Bi sorun oldu mu ona bakmak lazım kuzum. Hani çocuktur korkar ama büyümüş artık benim kız 28 aylık sen hadi gel gidelim desen koşarak gider o derece sıkıntıli bizimde. Bu travmalari yeni yeni araştırmaya başladım canım burda Bi arkadaş demişti barış muslu ya bak diye sende Bi bak istersen
0 oy
(48,690 puan) tarafından
tv ac ara arar cizgi film ac cikip dolastir gezsin sokakta virus varda evde kapalı bunaliyo kuzular
0 oy
tarafından
bebekken aglamasi normal mesela. annenlere kalmaya gittin ilk gun agayip 2. gun alisiyorsa normal lakin 2. gunde sikinti yapiyorsa ya yasadigi birsey varr ya da senin yasadigin bir travma cocuga gecmistir. virus var ama parklar acikti disari falan insan icine ciktiginda aynimi
(399 puan) tarafından
Canim arada tabi yürüsün  diye indiriyorum bahçeye sokağa disarda diyelim komşu gördü sonuçta uzaktan selamlasiyoruz ya sadece o an suratını asiyor ağlamıyor ama onun dışında sokaktakiler zaten uzakta ya onlara tepki vermiyor bir kez avmye gitmiştik mecbur kaldık orda fln xok mutluydu kimseye ağlamadı evin içinde ise sikimri yapıyor yani aynı odadalarsa
tarafından
o zaman cozumleyecek gibi duruyor ya da cocuk yabancilara oyle degil samimi olduklarin bana dokunmasin diye oyle yapiyor da olabilir.. lakin yasida var aglayip susmuyorsa pedegoga gotur bence cunku seni anlayacak yasta artik bu huyu birakmasi lazim.. tabi surec de ustune denk gelince alisamadi o ilk zamanlardaki huy oturdu. ona biraz youtubede videolar falan bul adam anlatsin mesela bir etkinlik yapimini bak bakalim zamanla duzelecek gibimi
0 oy
tarafından
Bir uzmandan yardım al canım evet korkabilirker ama senin anlattığın aşırı geldi bana benim kızımda ilk görünce huzursuz olur biraz ağlar ama alışır yarım saate 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 268 göst.
+1 oy
7 cevap 147 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Anneliff (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu