0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhaba. Sezeryan doğumda  gecelik mi pijama mi tercih ettiniz ? Hangisi daha kullanışlı olur ? Kaç takım götürmek gerekir ?

23 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Trendyol milla markanın ürünleri kaliteli önü düğmeli almanı öneririm birde lastikleri yumuşak oluyor ben oradan pijama takımı aldım çok memnunum 2 tane daha sipariş verdim
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Önü boydan düğmeli ikili takımlardan almani tavsiye ederim onlar garanti cok rahatlar gecelik türü şeyler dogum sonrası için iyi olmuyo hele ki sezeryan için ikili takımlar daha rahat 
0 oy
tarafından
Gecelik pişmanlıktır canım sinir olursun sürekli sıyrılıyor yatarken falan ben pijama takımı giydim çok rahat oluyor 2 takım 2de tek alt koymuştum yetti 
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Üsten düğmeliler güzel kullanışlı 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Şimdiki aklım olsa gecelik alırdım pijamayla rahat edemedim 
0 oy
(314 puan) tarafından
Ben iki takım götürdüm. Pijama takımı ve gecelik. Gecelik daha rahat.
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Gebelikte yatıp kalkman zor olur takılır toplanir
0 oy
(48,494 puan) tarafından
gecelik almamistim halamlar getirdi pijama giymedim hic
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben  gecelik  giydim  çok  rahat  ettim  sürekli  kanaman  oluyor  değiştirmek  daha  kolay  oldu Benim için 
0 oy
tarafından
Normal dogum yaptım 2 tane pijama takımı götürdüm çok fark edeceğini sanmıyorum gecelik çok rahatsız bence sürekli yukarı çıkacak yatarken
0 oy
tarafından
Ben pijama giymistm canm üstümede hırka giymistm ocakta oldu dogumum
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Pijama takımı bence
0 oy
tarafından
Kesinlikle pijama takımı
0 oy
(2,864 puan) tarafından
Sezeryande pijama daha kullanışlı olabilir çünkü doğumdan sonra karninla daha çok ilgileniyorlar normal doğumda gecelik cubku sürekli alttan muayene oluyor 
0 oy
(99 puan) tarafından
2 tane önden düğmeli boydan 1 tanede pijama takımı koydum 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Pijama kesinlikle gecelik hiç rahat olmaz canım doğum sonrası yürümeye başlayınca giydiriyor lar sonrasinda çok rahat oluyor pijamalar 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Pijama en rahatı zaten rahat hareket edemiyorsun birde gecelik düzeltme derdi oluyor 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Canm ilk gunler elbise daha snra pijama.rahatsiz ediyor pijama lastigi cnku
0 oy
(734 puan) tarafından
Çıkınca hemen gecelikle rahat ediyorsun kanama kontrolü falan yapıyorlar rahat oluyor.Sürekli giymeyeceksen yakınından birinden gecelik ödünç alabilirsin.Ben annemden almıştım ilk gün giydim sadece ertesi sabah gaz sorunum var diye hemşire dusa gonderdi beni çıkınca pijamalarimi giydim
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Canim onu dugmeli takimlari tavaiye ederimm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 291 göst.
+1 oy
18 cevap 299 göst.
9 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 568 göst.
0 oy
20 cevap 484 göst.
1 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1995 (1,398 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...