0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından
Kızlar geceden beri sıfır uyku belimin ağrısından öldüm geberdim arada da karnıma sancılar gördü kalçam agrımaya durdu 4+1 günlük hamilemiyim acaba düşükmğ yapıcam :( acaip agrım var yerimden kalkamıyorum çok takatsizim :( :(

8 Cevaplar

0 oy
(9,212 puan) tarafından
Allah korusun oyle duşunmeyn, leke kanama yoksa bişey olmaz inşallah.. Başlarda ağrılar olur yerleşme ağrısı. Ben hamileliğmi şiddetli kasık ağrısyla oğrenmştm. Geçmş olsun..
(439 puan) tarafından
Sagl cnm inşaallh bişe olmaz :(
-Reklam-
0 oy
(15,686 puan) tarafından
Buraya yazıp vakit kaybetcegine eşini ara acil hastaneye gidin 
0 oy
(94 puan) tarafından
Kötü düşünme Allah korusun tutunur inşAllah
(439 puan) tarafından
İnşaallah :(
0 oy
tarafından
Korkma canim bebiş yerleşiyor  benimde ozamanlar belim ne bicim ağrıyordu anlatamam uyamiyordum bile şükür simdi iyiz 22 haftalik oldu  kuruntu yapıp strese girme kanaman valan yok lekelenmede yok  allahin izniyle bir şey olmaz 
(439 puan) tarafından
İnşaallah cnm dua edin :(
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Ilk baslarda adet olcakmis gibi kramp oluyor canım leke kanama yoksa sorun yoktur yinede doktora gidebilirsin
(439 puan) tarafından
Aynen öyle canm sanki adet olucam o derece belim agrıyo
(2,189 puan) tarafından
Normaldir canim aklina kotu şeyler getirme
0 oy
tarafından
Keşke doktora gitsen  burdan kulaktan dolma fikirler almak yerine.  Kimisinin dusugu kanama olduktan sonra anlaşılıyor  . Doktora git tedbirini aldir şiddetli agrı normal degildir
0 oy
(348 puan) tarafından
Canm sen njye bekliosun bumadr agri normal.degil ki belki bobreklerinde enfeksion var buda cok siddetli ağrı yapar illa dusuk olmasi gerekmezki umarm dusukte olmaz ama acile git gorun
0 oy
tarafından
Kuzum neden bı doktora gitmedin. Ne olur ne olmaz hem daha iyi için rahat olur. Normalde bu zaman karda kaşık agridi fln normal kanama leke fln olmadığı taktirde. Ama yok sen için rahat etsin diyosan bı dojtora görün. Doktora gidecek durumda değilsen ayaklarının altına yastık koyup uzanıp dinlen 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 237 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 380 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmagul81 (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 219 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde menda (193 puan) tarafından soruldu

379,725 soru

11,367,039 cevap

34,849 kullanıcı

...