0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Evde Cinsiyet tahminleri yapanlar varmış kızlar yüzük testi çin takvimi ve benzeri şeyler yapanlar varmı doğru çıkanlar

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hepsi erkek çıktı ama kizzzcemm oluyor birde keseden sonra çin takvimi herşey erkekti :D
(43 puan) tarafından
Nasıl oluyor neler yaptınız
tarafından
Gerçekten inanıp yapacakmısin kız :D bizim ki cinsiyet göstermedi dalgasına denedik hepside erkek çıktı :D
(43 puan) tarafından
Ya ne bilim insan merak ediyor eğlencesine olsun
-Reklam-
0 oy
(56 puan) tarafından
Rus takvimi hesaplama Var bnm oğlum kızım ve yine kızım olacak hepsi doğru cikti
(43 puan) tarafından
Aaa nasıl yapılıyor
(56 puan) tarafından
Rus takvimi hesaplama yaz googleye çıkar canim
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Valla cinsiyetle alakalımı bilemem ama kızımda ki belirtilerimle oğlumda ki belirtilerim arasında dağlar kadar fark var. 
0 oy
tarafından
Yumurta hasla soy saçını ortadan ikiye ayir Bi sağ tarafından tel al Bi de sol tarafından ikisinin de ucundan düğüm at yumurtayı ortadan bol ortasında Bi yuvarlak olursa kiz yuvarlak olmayıp çıkıntı varsa erkek olur 7 8 kere farklı kişilerde denendi doğru çıktı bende de doğru cikti
(67 puan) tarafından
Saçımızla mi böleceğiz bunu :) çok değişik yeni duydum
0 oy
tarafından
Ya yanlış çıkıyor bebeğimin cinsiyeti inanmam artık kız çıkıyor oğlum var
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Doğru değil tabiki.hiçbiri 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Çin takvimi yaptık doğru çıktı bide eşim makas bıçak şeysi var dı onu yaptık oda kız çıktı kızım oldu ☺️☺️
0 oy
tarafından
Ben yaptım kız cıktı doktora gittm kız olucağını ogrendim ve zaten evde ben tahmin etmiştim 1ci bebek erkekti cok guzellemstim ama 2ci 3cu yuzm sivilce doldu 2side kiz oldu

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 310 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
0 oy
0 cevap 22 göst.

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...