+5 oy
600 göst.
Aile kategorisinde (375 puan) tarafından
Yahu arkadaşlar neden belli bir yaşın üzerindeki kadınlar bebekleri hep aynı şekilde seviyor? Zaten bebeğimi kimse normal bir şekilde gelip sevemiyor allahtan görüntülü konuşuyoruz herkesle. Ama önüne gelen oğluuum anne beslemedi mi seniiii aç mı bıraktııı döverim ben onlarııı şeklinde seviyor. Bak yazarken bile ensemdeki tüyler havaya kalktı. Şimdi birincisi kusura bakma ama sen kıçımda pireler uçuşarak uyurken ben 2 saatte bir memeler ayrı dikişler ayrı acıya acıya ağlayarak bebeğimi emziricem diye uğraşa uğraşa getirdim o sütleri. Hala sen osurarak uyurken gece gündüz doyurucam diye uğraşıyorum. Aç mı doydu mu yetti mi diye kafayı yiyorum. Annen seni aç mı bıraktı ne demek? İkincisi ben onları döverim. Kaç aylık kaç yaşında olursa olsun sen daha***k kadar bebeye dayağı dövmeyi şiddeti niye karıştırıyorsun? Hele ki ebeveynlerini istediği olmadığında dövme mesajını vererek. Amaaan şaka yapıyorlar öyle seviyorlar eski kafalılık. Hayır efendim kabul etmiyorum. Ellerinde telefon 24 saat sosyal medya karıştırırken eski kafalı değiller ya bebek sevmeye gelince mi eski kafalı oldular? Herkes ağzının yayını bir ayarlasa inanın daha huzurlu yaşarız hepimiz. Of çok sinir ediyor bu durum beni bir kusmam lazımdı bunu :) 

19 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından

Eskilerin ağız alışkanlığı diycem de bana da kizcaksin :Dboşver takma kafana canım 

(375 puan) tarafından
Güzelim bunu rahmetli anneannem dese eskilerin alışkanlığı diyeceğim. Her şeyden haberi olan gayet modern zehir gibi kadınlar bunlar. Bebek severken içlerinden nenem çıkıyor çıldırıcam :)
(5,721 puan) tarafından
Kız Allah seni sabah. Sabah güldürdün beni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bebegin boyle sevildigini ilkkez senden duydum cok yanlis o ne bicim laf ya. Biz yegenimle 24 saat goruntulu konjsuruz ne ben ne annem oyle sevmeyiz 
(375 puan) tarafından
Yani bu sevmek değil zaten canım sinir testi :) en güzelini yapıyorsunuz.
0 oy
tarafından
Ne yalan soyluyeyim hem annem hem kaynanam surekli boyle konusurlar bisey desem hemen alinip kusuyolar 
(375 puan) tarafından
Ya gıcık huylarını törpüleye törpüleye ikisinin de yıldım artık. İçten içe bu annelerin torunu olunca neden benim değil diye bir kıskançlık mı geliyor ne oluyor anlamadım ki. İkisi de gözüme gözüme batıyor.
tarafından
Ayni ayni canim bitmiyoki tek o laflarla kalsalar kaynanam tutturmus daha kizim 8 aylik olcak bal ver inek sutu ver yumurta aki ver cocuga surekli bitki cayi ver insan sıkılıyo artk
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Sende ac bırakıyorsun çocuğu vurucam agzinin üstüne terligimle gorersin :D

(375 puan) tarafından
Ya valla sinir testi bak gülme :D  çocuk fazlalığı kusarken bile aç mıymış bu oy oy diyorlar kafayı yicem :D  işin komiği bebeğim bildiğin şişman. Yanaktan görünmüyor çocuk anan doyurmuyor mu diyorlar.
(2,375 puan) tarafından
Maşallah minnosuma  :)
Ama bazı insanlarin sevme tarzi böyle yani konusarak kızdığını belli edebilirsin
0 oy
tarafından
Allah seni yazmış sen osurarark:)))))
(375 puan) tarafından
Yalan mı :D benim aylardır gözümde çapak olmadı o kadar uzun uyuyamadım onları arıyorum 1de gözleri şiş açıyorlar kahvaltı ediyoruz kızım diye :D
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Valla haklsın kuzu.  Boş boğaz insanlar bitmezz
0 oy
tarafından
Çok doğru bir laf ettin cnm.eski kafalılık bahane.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Böyle bebek seven hiç görmedim ilginç
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor işte boşver 
0 oy
(134 puan) tarafından
Aynısını banada yapıyorlar bende çok ince düşünceliyim ama şu süre içersinde kaç kişinin boğazını sıkasım geldi takma ve ve umursa sütüne yansır ben öyle düşünüyorum kendi yapamadıkları annelikleri tatmin ediyorlar 
(375 puan) tarafından
Gerçekten bir yerde bir tatmin bir kıskançlık bir şey olduğunu düşünüyorum. Her seferinde bunu söylediklerinde gık çıkarmadan suratımı düşürüp resmen sussalar da kapatsak modunda bekliyorum konuşmada. Muhakkak farkedilir bozulduğum çünkü normal şartlarda sürekli sırıtan bir insanım.  Gerçekten çocuk büyütmek zor diyorlar ya zor olan kısmı çocuk değil başkalarını idare etmek.
(134 puan) tarafından
Sen yırtıcı bir kuş gibi evladının tepesinde olacaksın yoksa herkes analık yapmaya çalışır bebeğine benimde 2 aylık bebeğim var ailemdeki ayarsız insanlar bebeğimi kucakladığında dikiyorum gözlerimi üzerlerine kimse bir nane yiyemiyor
(375 puan) tarafından
Aaynen öyle yapıyorum. Çünkü seziyorum arkamı dönsem yapıcaklar beni çıldırtacak bir şey. Pandemi sayesinde kırk yılda bir görüşüyoruz ailelerle iyi oldu.
0 oy
(3,739 puan) tarafından

He ya ben bebeğimi düzenli olarak aç birakiyorum diyete soktum sizene deseydin :D

(375 puan) tarafından
O sırada araya giremiyorsun şekerim :) yaldır yaldır konuşuyorlar bağıra bağıra kenarda tomsurup bekliyorum :)
(3,739 puan) tarafından
Evet fırsat vermemeleri de cabası demi:D
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  benim  ponçiğimi  hiç  öyle  sevmiyorlar  sewseler  telefonu  yüzlerine  kapatırım 

K.b laflarına  çok  güldüm:)))
(375 puan) tarafından
Gül canım gül tabiki :) ben de resmen domuz gibi tomsurup bekliyorum böyle konuştuklarında.
(5,949 puan) tarafından
:)))))) Canım lafını  esirgeme  bir daha  böyle  konuşursanız  size  çocuğumu  göstermem  sewdirmem de
0 oy
tarafından
Diyolar ve dediklerinde de bi sıkıntı gormuyolar yani ben kendi babamla konusurken 5 bucukta kalkti cok yorgunum uykusuzum dedigimde ogluma bu annen senden sikayetci buraya gelince doverim ben onu diyo bebegim daha 2 bucuk aylik anlamaz tabi ki ama agiz aliskanligi olursa ilerleyen zamanlarda da diyebilir babam oldugu icin de bisey diyemiyorum malesef
(375 puan) tarafından
Uyarsan aa şaka yapıyordum öküzün altında buzağı arıyorsun diyip küserler garanti. Onların ağzından zehir çıkarken şaka oluyor. Biz kibarca üzüldüğümüzü söylesek kötü oluruz.
tarafından
Evet iste kibarca olsa soyleyemiyoruz kirilacaklar diye
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Cok guzel yazmissin ah sunu hepimiz durumlarımızda paylasabilsek keske ;)
(375 puan) tarafından
Ya ben belki anlamaz kimse neye sinir olduğumu dedim ama o kadar çok kişi yaşıyormuş ki bunu. Bence bunu söyleyenler de gayet farkında sinir bozucu olduğunun.
(2,252 puan) tarafından
Tabi canim hepimiz yasiyoruz malesef boyle olmasa da benzerlerini hep anne babadan korumaya yonelik cumleler. Pardon da o benim cocugum farkinda misin diyesi geliyor insanin
0 oy
(13,700 puan) tarafından

Ahahahhahah bayıldım postunaaaa

Babam da görüntülü konuşurken FARUUUUK ANNE DOVUYO MU SENİ AH AH AH BEN ONUN KAFASİNİ KİRMAZ MİYİM diye seviyo ahahahahhah

(375 puan) tarafından
Ya hepsi aynı inanılmaz :D
(13,700 puan) tarafından
İlk başlarda heee işkence ediyorum falan diye bozulduğunu belli etmek istydm ama baktım ki o oğlumu görünce transa geçmiş gibi aynı şeyleri tekrarlamaktann beni duymuyo bile ahahahhahaha

FARUUUUK anne seni DOVUYO mu oglummm
Ah ah ah ben onu naparim
Kulaklarını cekiyo muuj
Hele bı ellesinnnn

Ahahahahhaha
(375 puan) tarafından
Ay evet araya dahi giremiyorsun :D
0 oy
(245 puan) tarafından
Katılıyorum sana ya
0 oy
tarafından
Yirtarim ağzını bir yerine kadar bir daha konuşamaz. Kime ne yaa doymuyorsa doymuyor o mu emzirecek ? Ayy hele yenidoğana ap,tap AP,Tal şeyler yapıyorlar ya bende ona gıcık oluyorum deliriyorum resmen. Bey,ni olmayanın ağzı da olmasa keşke 
0 oy
tarafından
O nasıl bebek sevmek kız bebeğin zayıf mı çok benim kızıma da diyenler oluyordu anan ne hale getirmiş seni yazık sütü yok sütü derlerdi

Halbuki sütüm çok fazlaydı ama zayıftı kızım ne yapabilirim 
tarafından
1 buçuk yıl olmuş kız şuan olmuştur ergen☺️☺️☺️
tarafından
E kim hortlatti ki postu aaa ben hortlatmışımmm:-D
Tarihe hiç bakmadım ahahahahaa
tarafından
Sjsjjsjs hurrremmmm hurremmmmmm
(375 puan) tarafından
Kız bebem büyüdü 2.yi bile yaptım bildirim gelince şaşırdım :D
tarafından
Ahahaha ne bilem kız tarihe bakmamıştım :-D:-D
0 oy
tarafından
Herkes ağzının yayini ayarlasa diye yargı  dağıtırken "kıçında pireler uçuşuyor ve osurarak uyumak" tabirlerini kullanmak hoş olmaz hanım efendi ve olmamış da zaten.
(375 puan) tarafından
Neden hanımefendi? Resmi dilekçe mi yazıyorum? Ulusa mı sesleniyorum? Alt tarafı kafa dağıtılan bir iki dert paylaşılan bir yer abartmayın allah aşkına :) bir buçuk yıl önce yazdığım yazıda kullandığım dil için de hesap vermeyeyim ne olursunuz ya bu kadar takılmayın her şeye :)
tarafından
Diyeceğimi demiş bulunuyorum.

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 931 göst.
27 Ekim 2022 Aile kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,471 göst.
7 Eylül 2019 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 431 göst.
20 Aralık 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 592 göst.
13 Aralık 2019 Diğer kategorisinde MELTEM ❤ (2,172 puan) tarafından soruldu

379,842 soru

11,370,352 cevap

34,853 kullanıcı

...