0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çamaşır topladım astım koltuğun üstünde şarjda idi minik oğlum bı çekmiş yerler fayans olunca çatlak olmuş ekran gelmiyor ya siyah beyaz gibi ekran a 70 ekran değiştiren varmı eşime söyleyemedim ya kızımın oppo ya taktım hemen geçen sene aldiydik nasıl diycem ya bu kadar hassas mi ekran 

11 Cevaplar

0 oy
(16,817 puan) tarafından
Ekranın koruyucusu yok muydu 
tarafından
Jeletin vardı kirilmazim yoktu onu da ben kırmıştım düşmüştü
(16,817 puan) tarafından
Kirilmazi olsaydı ekranın zarar görmezdi. Ekranin renkleri siyah beyaz oldu demissin..büyük  ihtimal iç ekran zarar görmüştür. Onu da yaptırmak pahalıya mal olur. Ekrana vereceğin paranın üstüne az daha para ekle yenisini al
tarafından
Aynen siyah beyaz flaş çakıyor arada yaptirabilseydim çok güzel telefondu ya
(16,817 puan) tarafından
Yaptırsan bile eskisi gibi olmaz. Eğer yaptiracaksan telefoncuda yaptırma. Servise gönder. Telefoncularin bazıları içinden orjinal malzemeleri alıp sahtesini koyuyor.
tarafından
Öle mi çok sağol canm içi hiç bilmiyordum bak garenti bitti bitmese çok iyidi de keşke yenisini al diye bilsem işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Korumasi yokmuydu canim
tarafından
Yoktu ya kırıldı jeletin vardı zaten tam kaplamiyor ekranı diye söküp jeletin yaptırdım
0 oy
(845 puan) tarafından
Ben değiştirdim canım a70 750 TL ye pişman oldum degistirdigime tutmadı eskisi gibi güzel olmaiynca kendime yeni aldım mi10 
tarafından
Yaâa çok pahalı bende yeni mi alsam of ya çok ta seviyordum
(845 puan) tarafından
Benim kırılmaz cam olmasına rağmen hemen kırıldı ya sadece ekran gitse neyse uygun yerde yaptırdım birde normalde daha pahalı ekrandan sonra bir sürü sıkıntısı oldu şarj yeri falan oynamış arka tarafta çatlamış hafif eskisini tutmadı canım boş yere para verdim inan ki
tarafından
Oooo cam gibi zaten bu ya sinir oldum iyice turkcel den aldiydim tarifeye ek yine öle mi alsam boşa para verirsem daha kötü
0 oy
(67 puan) tarafından
Geçen yaz abimin telefonuda kırılmıştı a 70 ve 1100 tl ye değiştiler 1 gün içinde. Malesef bazı kazalar oluyor. Canınız saolsun canım ne yapacan cocuk işte 
tarafından
Ooo çok pahalı ya :( öle cnm hiç yapmazdı öle merakı yoktu ama artk tutunup kalkıyor işte bı çekmiş
(67 puan) tarafından
Olsun canım canı saolsun malesef bazı şeyleri engelleyemiyoruz
tarafından
Öle kuZum çok sağol
0 oy
(44,868 puan) tarafından
Ekranı çok pahalıya yaparlar oda yine iyi tutmuyo bile yeni telefon sana gozukuyo☺️
tarafından
Ahhh ahh alsa TM derinde yeni lojmana geçtik cnm kira belimizi büktü kızın oppo var ama anne kısa süreli bak derslerim var diyo al diyemiycem gibi ya çok üzüldüm
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Değiştirdik 350 lira ya
tarafından
Bende değiştirmek istedim ama orjinali gibi olmuyormuş ya
0 oy
(12,211 puan) tarafından
Canım iç ekran gitmiş en az 500 masrafı dışa 270 verdi kardeşim samsungun bi modelinde
tarafından
Aynen askm ekran gitti galiba ya önce tamir deniycem olmazsa öle alıyım
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benimde a70 çokta düştü ama bir şey olmadı ekran korucu yok muydu
tarafından
İnşallah aysecim tam taşındık işler bitti bı evin evim e öderiz dedik hop kız leptop aldı eşimin araba bozuldu şimdi de benim telefon masallah 3 ayda olanlar oldu bide üstelik Halil kaza yaptı bu ay çalışmadı rapor parası anca alır yandık diyom ya
(1,101 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım durumu nasıl
Öyle canım zor zamandan geçmişsiniz Rabbım hayırlı kapı açsın
tarafından
İyi kzum yarın basliycak artk görevine 20gundur falan evdeydi şükür dikişleri iyileşti kasları da zamanla iyileşecek çok sağol ❤️
(1,101 puan) tarafından
Allah şifa versin canım öpüyorum ❣❤
tarafından
Sağol Ayşem öpüyorum sizi ❤️
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Yapılır canım birşey olmaz telefon bu sonuçta normaldir yani çok dert etme 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Cam taktırma çok pahalı geliyor eskisi gibi orijinalleri daha da pahalı en kötüsü 400,500 den başlıyor yanılmıyorsam
tarafından
Yaâa hep öle dediler kuzum önce bı bakalım da olmuycak gibi ise tarifeye ek öle düşüncem almayı
0 oy
tarafından
700 800 isterler canım geçmiş olsun yaptırınca eskisinin yerini tutmuyor Parana yazık 
tarafından
Öleymis askim ya tam yok zamana denk geldi faturaya ek olarak alicaz birşeyler inşallah yarın
tarafından
Hayırlısı olsun kuzum onla savuşsun inşallah
tarafından
İnşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 837 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 468 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kuzunun annesi (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugcemaydmr (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.

399,869 soru

11,961,173 cevap

36,128 kullanıcı

...