0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
........

13 Cevaplar

0 oy
(1,929 puan) tarafından

Rahatlıktandır canım :D

-Reklam-
0 oy
tarafından

Bunca zaman nasıl durdunki daa evli kocamla keşke çok iyi olsam hiç sıkılmam valla 

0 oy
(6,859 puan) tarafından

Sonradan bn kocamı istiyem deme de :D

0 oy
(850 puan) tarafından
Çok normal, insanlar özleyebilir elbette :) 
0 oy
(4,103 puan) tarafından

Ben sıkılmadım ama özgur olmak istiyorum esskı bekar gunlerı mı ozluyorum annemlerı ozluyorum beraber ailecek yasadıgımız gunlerı:((Cok sukur huzurlu mutlu bı yuvam var esımle aramız cok ıyı, cokta seviyorum. Sanırım cok  küçük evlendim bekarlıgımı yasayamadım o yuzden :(

0 oy
tarafından

Çoooook sıkıldım evlilikten sanki hemen hemen 1 yıla gircek ama sanki 10 yıl evli gibiym kız şimdiden sıkıldm evlilikten :ermm:

0 oy
(746 puan) tarafından
Evlilik güzel de sorumluluk güzel değil kaynanan ın sorunları güzel deil bunlar yoruor insanı 
0 oy
(404 puan) tarafından
Ben eşimi tanıdığım dan beri hiç sıkılmadım fırsatım olmadı gerçi 1 yıl gezdik 3 yıldır evliyiz senin sendrom pandemiden dolayı olmuştur 2 yıl olcak evdeyiz malum  bende pandeminin başında bunalmistim gezme tozma bitti evdesin yemek iş iş yemek ondandır  duzelirsin yakında nalet hastalik gitsin de 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Valla ben 1.5 senelik evliyim ben bile bunaldım sanki bekarken çok rahattım şimdi hiç o rahatligim kalmadin
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Benim için evlilik özgürlük  oldu 8-)

Biraz sıkı  yönetim bir aileye sahiptim  galiba

0 oy
tarafından
Ben evliyken daha özgür oldum. Freee.:D
0 oy
(98 puan) tarafından
Bnde bekar hayatimi ozluyorum sevgili oldgmz zmnlardaki heycani tutkuyu ozluyorum kocam cok iyi evde karisanim yok kafam rahat ama bi kizim var ikinciye hamileyim malesef is hayatm ikinci cocukla sonlandi oldum ev hanimi ve cok sıkıcı komsuluk desen yok gezme desen yasaklardan dolayi yok para desen o hic olmuo valla bunaldim 

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 393 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde bebisbirisi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 482 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Minimalist (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.