0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (1,267 puan) tarafından
Kızlar ben hayvanları çok severim annemin evinde kedilerimiz var ama kendi evime hiç hay.van almadım tavşanlari da çok severim ama hiç beslemedim besleyen var mı zorluğu var mı bir de tavşan ısırıyor mu tecrübelerinizi paylaşır mısınız

10 Cevaplar

0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben değil ama kardeşim bakmıştı acayip kökü oluyo demişlerdi cnm ama bilmiyorum 
(1,267 puan) tarafından
Hmm kokuyor demek :/
(1,037 puan) tarafından
Kedi gibi değil demişlerdi canm belki bilemediler bakmayı bende tam bilmiyorum ilacı vesayresi vardır şimdi ben 10 yıl öncesinden bahsediyorum
(1,267 puan) tarafından
Anladım canım benim çok teşekkür ediyorum yorumun için
(1,037 puan) tarafından
Rica ederim canm
-Reklam-
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Besledim ve öldüler lütfen bebek almayın sütten kesilmiş alın petshop takılar yalan söylüyor küçücük bebekleri satıyorlar büyük al ama pis kokuyor yediğini anında pisliyor idrarı çok yapiyor
(1,267 puan) tarafından
Yaa kıyamam ben onlara :(( tabi balkonda da beslenmez de mi günah hayvana tüh çok da heveslenmistim
(2,350 puan) tarafından
Alma canım başka bı ****** al inan ölüyorlar çok hassaslar
(1,267 puan) tarafından
Almiyim o zaman ben çok üzülürüm bişey olursa teşekkür ediyorum canim
(2,350 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hayvanlaır çok severim kedi falan besledim ama tavşandan korkuyorum halamların vardı kabloları kemiriyor demişti
(1,267 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ediyorum ben de almamaya karar verdim şuan
0 oy
(99 puan) tarafından
Heryeri kemiriyor ve cisi pis kokuyor bahçeli evin olacakda anca öyle 
(1,267 puan) tarafından
Evet canım haklısın bahçeli evde daha güzel bakılır
0 oy
(785 puan) tarafından
Koku çok oluyor ama eğer ben iki saatte bı altını değiştirdim dersen al tabi birde çok kemiriyorlar benim koltuk örtüsünu kemirmişti
(1,267 puan) tarafından
Ben bi de çalışan biriyim sanırım layığıyla bakamam o hayvana ve üzülürüm bakamazsam en iyisi almamak :(
(785 puan) tarafından
Evet canım eğer calisiyorsan hele yazık olur bahçeli evler en ideali tavşan gibi hayvanlar için
(1,267 puan) tarafından
Aynen canım almayayım en iyisi
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Çok sağlam isiyorlar ve hemen buyuyorlar
(1,267 puan) tarafından
Evde bakması çok zor demek ki kuzum
(9,247 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi almıyor ve heryere pisliuor kutusundan atlıyor heryere giriyor
(1,267 puan) tarafından
Anladım canım o zaman en iyisi hiç almamak
0 oy
(50 puan) tarafından
Çok kötü kokuyo dayanılır gibi değil ayrıca perde kablo halı ne bulursa kemiriyor ayrıca wc alışkanlığı kazandırmayı becerebilen var mı bilmiyorum bahçen yoksa sakın alma inan pişman olursun 
(1,267 puan) tarafından
Evet ben de vazgeçtim canım bi kaç yorumdan sonra :(
(50 puan) tarafından
Bende senin gibi bi heves ettim ama kimseye sormadan gittim aldım o kadar pişman oldum ki çok güzeller gerçekten ama çok çok kötü kokuyor sen sorarak en iyisini yaptın keşke bende öyle yapsaydım zamanında ☺️ Allahtan komşum ben isterim dedi bahçesi vardı ona verdim
(1,267 puan) tarafından
Ay iyi bari verecek birin varmış evde değil de balkonda beslerim diye düşünmüştüm ama hayvana da günah soğukta sıcakta rahat edemez yani her yönden zormus bakması çok severim ama napalim
(50 puan) tarafından
Kız öyle deme ben balkonu da denedim fayans olduğu için ve çok fazla işediği için orda bile kokuyo alıp sevemezsin bide yazık aşağı atlamış burnu kanamıştı çok üzüldüm
(1,267 puan) tarafından
Ayy tamam tamam hepten vazgeçtim hayvana eziyet olmayayım boşuna
0 oy
tarafından
Her yere işiyor ayakları ıslanıyor kokuyor. 
(1,267 puan) tarafından
Öyleymiş :(((
0 oy
tarafından
Yavruyken iyide buyunce tuyu dokuluyor. Buyuyunce kapilari kemirmeye basliyor. Verecek biyerin varsa bir kac ay bakip verirsin. Cok tatlilar yoksa
(1,267 puan) tarafından
Verilecek yerim yok ama illaki bulurdum ama sıkıntı şu ki çok kolay bağ kurarım hayvanlarla kesin veremezdim buyuyunce de :/
tarafından
O dokulen tuyleri gordukten sonra cok bagin kalmaz bence:) buyudukce ciside kokuyor. Habire yemek yiyor yesillik falan doymak bilmiyor:))
(1,267 puan) tarafından
Ahaha kıyamam ben ona yaa bizim kedilerimiz vardı 6 tane anne evinde tüy dökmek ne demek o zaman öğrendim siyah yasaktı zaten :D ama tavşan konusu da sırf kokusundan alamam malesef
0 oy
tarafından
Evde tavşan beslemek pismanliktir ") bende çok severim hayvnlari ama tavşan evde besleniyor acayip kokuyo kapatsan kapanmiyo bıraksan her yere işiyor çok fena
(1,267 puan) tarafından
Off öyleymiş ya bende mecbur vazgeçtim :((
tarafından
Ben aldım tavşan allahım bir hayvn ancak o kadar sevimli ve minnak olabilir ama gel gör ki kendinin misliyle.kokusu vardı dehşet-ül alâ ")) mecbur geri götürdüm verdim aldığım yere yerine iki tane balık aldım "))
(1,267 puan) tarafından
Off sorma o kadar tatlilar kiii ama gel gör ki dediğin gibi içi seni dışı beni yakarmis :)) neyse en azından değiştirmiş aldığın yer
tarafından
Zor razı oldu ama ikna ettim zorla "D

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 353 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,689 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Dmraysegul (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (893 puan) tarafından soruldu