0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglum 13.5 aylik ne oto koltuğunda duruyo nede bebek arabasinda doğduğu gunden beri 1kere bindi bebek arabasina kemeri bağlayınca yirtiyo kendini ne cozum bulabilirim eline kraker veriyoruz oyalanmiyo hicbi sekilde illa kucak istiyo 14 kilo olmuş belim ağrıyor sakatlicak beni bu çocuk:(

9 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Maşallah. Benim kız duruyodu ya çok uzun süre kalırsa sıkılıyodu sadece
tarafından
Birak durmayi oturmuyo bile malesef
(2,443 puan) tarafından
Anladım canım. Valla 1 yaşındayken istanbuldan köye gitmiştik oto koltuğunda gitti mecburen. Ama duruyodu oyle sıkıntı yapmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızım 8 aylıkken binmeye başladı pandemiden dışarı çıkmoyoruzki alışsınlar ilk başta çok mızmızlandı ağlafı ama ben hiç almadım ağlıuo diye 1 hafta ağlafı sonra alıştı 
tarafından
Evet hic alismadi ki nereye çıktılar yazık çocuklar
0 oy
tarafından
Benimkine gezme olsun yeter 
tarafından
Benimkide cok seviyo gezmeyi ama kucakta:D
0 oy
tarafından
İlk istemiyo benimki de bindirip biraz gidince hoşuna gidiyo canım zamanla alışır sen al kucağına sakinleştir tekrar koy biraz git ağlarsa tekrar aynısını yap ben öyle yapınca duruyo benimki inş işe yarar senin bebiştede
tarafından
Asla sakinlesmiyo ya kucak da durucak yada yurucek heryere saldircak
tarafından
Bırak saldırsın o zaman canım hareketli bi bebek demek ki kimisi öyle oluyo
tarafından
Insanlarin kucagina gidiyo yerleri yaliyo ^(
tarafından
Anamm zor kız o zaman bırakma onu bağla kendne vlla sıkıntı. Evde flan denesen arabayı eve al belki alışır evde otura otura
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Benimki çok seviyo allahtan ya sırf rahat dışarı çıkarmak için gittim hafif baston araba aldım tekrardan :D dışarda gezerken değmeyin keyfine etrafı izlemekten asla pas vermez kimseye :D 
tarafından
Ozeniyom söyle cocuklara maşallah benimki bana çekmiş aslinda sorun cokda uzakta degil :Ddd
(25,223 puan) tarafından
Hahaha o zaman ne dertleniyon kız :D
tarafından
Iyice yobaz olduk biz :((((
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Arabayi sürdüğüm müddetçe duruyor,yoksa inmek için kendini paraliyor:D
tarafından
Bizimki ikisindede durmuyo kurt var poposunda
0 oy
(48,905 puan) tarafından
sorun yasamiyoruz hic biz binmeyen cocuk binmiyo ne yazıkki
tarafından
Evet ne yapsak binmedi bebek arabasi sorun degil bi sekilde hallolur ama oto koltuğu büyük sorun benim icin
(48,905 puan) tarafından
arkadaşımın oğlu oyleydi rezil ediyodu yollarda onu. bizim uykusu varsa ve cok oturduysa bizikliyo inmeye calisiyo
0 oy
(12,503 puan) tarafından
Oğlum da duramazdı nefret ederdi zamanla alıştı bimdirince de inmek istemiyordu artık

Kızım duruyor şükür 
tarafından
Maşallah kuzum
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Benimkide kucakçı 19 aylık oldu kızım daha Bi kaç aydır biniyo araba daha tertemiz alalı bir seneyi geçti hiç bindiremedik doğrudüzgün. Bazende yürümek istiyo arabada sıkılıo
tarafından
Bizimde yepyeni duruyor bi 40i ciktiginda doktora götürdük orada bindi baskada yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 438 göst.
0 oy
8 cevap 141 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 144 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 117 göst.

383,121 soru