0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (935 puan) tarafından
Meselâ postlarda tartıştığınz kişilerin isimlerini hatırlıyormusun 

Post açtıklarında cewap veriyormsnz kızlar m.ettim

Bazen benim oluyor ama unutuyrm fakat bir tane var hiç unutmm ve asla yazmm postuna 

Ya siz ???

44 Cevaplar

0 oy
(119,990 puan) tarafından

Birine taktim post acsin diye bekliyom :D

(12,776 puan) tarafından
Gözlük lu emojiiiiii
(119,990 puan) tarafından
Ahahaaa
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben genelde isme bakmıyorum cnm direk soruya bakiyom öyle cvbliyorum ama çok ağır birşey olmuşsa belki o zaman aklımda kalirdi
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ben hatırlamıyorum valla :) :) sabah tartışıp akşam canım bile demiş olabilirim :) :) 
0 oy
tarafından
Unuturum ya herkes hayatında zorluklar yaşıyor birden tartışmaya girdiyse unuturum 
0 oy
tarafından
Şimdiye kdr hiç kiöseyle tartışmdm valla
0 oy
(14,051 puan) tarafından
1 kişi yi hatırlıyorum sadece oda bana hakaret etti hemde haksz yere başka da kimseyi hatırlamam 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Unutanlardanim zaten kimseyle öyle tartişmam
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Ben bi kere birisiyle tartismistim ama postlarina yazarım o da cevap verir yani ne olacak burası fikir platformu herkes farklı düşüncelere sahip illaki anlaşmazlık çıkacak :))
0 oy
tarafından
Valla isimleri unutuyorum ben ya
0 oy
tarafından
Şu siralar adımı bile unutacak dereceye geldim hiç hiç hatırlamıyorum burada olup bitenleri :)
0 oy
tarafından
Ben bi kişiyle diğer bebek bakımı tarafında biraz atıştım o bana ahlaksız demeye getirdi ama hiç de ağzımı bozmadım. Konu da çocuğuna hiç bir şekilde aşı vurdurmak istemiyordu. Başka yapan var mı felan diye soruyordu. Yanİ doğduğu anda vurulan K vitaminine kadar vurdurmak istmiyordu. Burdada görüyorum arada postlarını cevap da veriyorum ama sonradan bakıyorum ben genelde cevap verdiğim kişi kimdir diye ona da cevap veriyorum :)
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Iki kişi ile tartıştım ama isim olarak hatırlamam umursamam oldu gitti yani
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Kinci değilim ama 3 kişi var aşırı bilmişler Cevapları yorumları çok itici oyüzden onların postuna cevap vermem onları ömür boyuda unutmam hafızam kuvvetlidir....
0 oy
(9,348 puan) tarafından
Asla unutmam kinci deilimdir ama unutmam yani. Ama pek tartışmam olmadı kimseyle. Bana kimse kin beslemiyordur :)
0 oy
(845 puan) tarafından
Ben hiç dikkat etmem isme falan hatırlamam sadece yorumu hoşuma gidenler in ismine bakıp hatırlarım
0 oy
tarafından
Genelde takılmam ama bi kişi var aşırı kırıcı ve sert konuşuyo o kişinin farkında olan tek ben değilim iki defa uyarı aldı zaten bi o var ama postu açınca kim açmış diye bakmadan hemen yorum yaparım cevapları da kim atmış demeden okurum 
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Ya ben isimlere dikkat etmem ama bende özellikle biri var ki hep linçliyecek yorumlar yapıyor ve sonra şakaya vuruyor adı lazm deyil ama qıcık oluyorum
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Yaklaşık 2bucuk yıldır burdayım bn hiç kimseyle kavga etmedim.. 

Uyarı almadım 

Engel yemedim 

Bence beni editör yapın ☺️ 

Bnden gzl edit olur:D

0 oy
(12,512 puan) tarafından
Unutmam var aklımda 3 kişi 
0 oy
(12,516 puan) tarafından

Konuya bağlı ya sanırım var öyle unutmadığım bir sahıs:ermm:

İlgili sorular

0 oy