0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Burası Antalya dayız geceleri biraz serin oluyor muslin ortuyorum ama acayip üstünü acıyor ne yapmam lazım 

10 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Valla canım benimkinde öyle 9 aylık üstünü çok açar mecbur herzaman kontrol ediyorum biraz da sıkı giydiririm burası da gece serin oluyor
(942 puan) tarafından
Hasta olmaz mı öyle ya annem uyuyan insanın üstüne kar yağar der hep ben sıcak hava da bile kafama kadar pike orterim
(2,523 puan) tarafından
Kuzum dedim  ya sürekli kalakar örterim

Kntrol ediyorum  ya ben ya eşim
(942 puan) tarafından
Anladm sağol cnm
-Reklam-
0 oy
(3,690 puan) tarafından

Benim kızımda 3 yaşında ve hala açıyor bulamadım bir çözüm sürekli örtüyorum:sideways:

0 oy
tarafından
Müslin uyku tulumu var bende ondan kullanıyorum. Yaz ayrı kış ayri
(942 puan) tarafından
Faydalı mı yani ben de mi alsam acaba
tarafından
Tabi canım, sürekli üstünü açtı mı diye uyanmaktan iyidir. Hem usuyup hasta da olmaz. Yaz için uyku tulumu al en guzeli
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim kız 21 aylık hareketlendiginden beri deli yatiyor aynı babası gibi ustunude hiç ortturmez 40 defa üstünü ortmeye kalkarım 5 dksi var en fazla açması için ben bile hala çözüm bulamadim
tarafından
Uyku tulumu :)
(3,099 puan) tarafından
Uyku tulumunda benimki yatarmi bacimm keşke yatsa cingar çıkarır uyumaz onun keyfi odanın dört bı yanında uyumaktan yana gece yerlerden topluyorum
tarafından
Kız uyku tulumu yorgan mi sandın. İncecik kıyafet. Sen yaz ara netten bak eminim rahat etcen. Yoksa sabaha kadar uyanirsim
(3,099 puan) tarafından
Yok kız biliyorum o anlamda demek istemedim bende üstünde zıbın bez durutmuyor çocuk
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Benim oğlumda 9 aylık ve hep üzerini açar ben uyku tulumu giydiriyorum. Diğer türlü gece çok uyanıyo battaniye filan değince
0 oy
tarafından
Musline kol deligi aç uyurken hani yelegi tersten gecirir gibi kollarindan gecir sabaha kadar asla acamaz ustunu
0 oy
(8,991 puan) tarafından
Biz de 9 ayliigiz ayaklar hep havada asla ortmez
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Tek çare uyku tulumu. Yaz için Müslin bezden tutumlar var 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Müslim ince değil mi ya ben Adana’da oturuyorum polar örtüyorum 2 kat yapıp ufak pencereyi hafif açık bırakıyorum oda çok açıyor hep öyleydi geceleri serin oluyor ama yani biz bile battaniye ile yatıyoruz
0 oy
(749 puan) tarafından
Engellenmiyor maleaef uzun giydir aciyorsa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 495 göst.
0 oy
2 cevap 81 göst.
17 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Sevim_aydin (187 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,215 cevap

34,914 kullanıcı

...