0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (16,214 puan) tarafından

Allah'ım ne kadar tatli söylüyor bir görseniz yersiniz. Ses atabilseydim atardım buraya. Aseeel diye sesleniyorum efendim anne diyor gel de ısırma :D. Bi de nasilsin iyi misin diyor bunları nerden öğrendi bilmiyorum :D demek ki biriyle konuşurken aklında kalmış. 2 gündür sırf efendim desin diye sürekli kızıma sesleniyorum 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Maşallah 

Kız benimkide anne diyor içimin yaglari eriyor ya hele bugün eşim baba dedirtmeye çalıştıkça anne dedi 
(16,214 puan) tarafından
Benim oğlan da öyle baba demiyor
tarafından
Benimki de 9 aylık baba diyor  ahahahah zalimin kızı ben bakıyorum akşama kadar sözde
tarafından
Eşimde tehdit ediyor sana mama bez almicam gezmeye cikarmicam diye bugün tam 3 saat ugrasti demiyor banada diyor ki birdaha annem deme diyor ondan alışmış ben hep annem annecim diyorum ☺️
tarafından
:-) bende evde hanımefendi ile sürekli konuşuyorum gözümün içine baka baka baabbba baba diyor babasını görünce çığlık simarma kudurma sürüne sürüne ayağına dolanma binbir türlü Şirinllik yapıyor:-( :-)
-Reklam-
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Maşallah prensese ❤❤❣
(16,214 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benimkide ne der anası gibi odun:D
(16,214 puan) tarafından
Benimki de önceden ney derdi bu kaç gündür öğrendi
0 oy
(942 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah güzel güzel ağzı Kuran okumayı da nasip eder annesine babasına şefaat olur insalah. Benimki de 9 aylık sadece baba diyor başka bişey yok
(16,214 puan) tarafından
Öğrenir daha benim kızım 1 yaşını geçmişti işi düşmediği sürece bana anne demezdi
0 oy
tarafından
Maşallah cnm daha güzel kelimeler konuşur daha bu neki 
(16,214 puan) tarafından
Aynen canım daha başlangıç bunlar
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Masllh cnm allh bağışlasın
(16,214 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
tarafından
Masallah prensese ❤️ insallah bende o gunleri görürüm
(16,214 puan) tarafından
InseAllah canım
0 oy
(928 puan) tarafından
Yaaa masallah benim kızımda Asel   ama konuşmuyor daha öyle fazla 20 aylık benimki bişey olunca aboo diyor ona çok gülüyorum :)
(16,214 puan) tarafından
Öğrenir canım yavaş yavaş. Hatta biliyordur ama konuşmuyordur. Benim kızım da 27 aylık ezberleyince söylemeye başlıyor

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 688 göst.
0 oy
17 cevap 371 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Aminee! (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 310 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde nisa tasci (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 557 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu