0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızıma ayakkabı nasıl alabilirim biraz düz taban gibi de sanki 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben adidas tan aldim 20 numara aldim. 
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
Civilden ilk adım ayakkabısı almıştı 5 aylıkken şimdi 11 aylık normal ayakkabıya geçtik diğerleri sokuyor yürüdüğü için de lazım oluyori illa
0 oy
tarafından

image

11 aylık daha yürümüyor yürümeye başlasin bundan Alicam inşallah canm yormlari felnda çok güzel ve yumuşacık bir ayakkabi
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Benim kızın ayakları tombik olduğu için viccolar olmadı ben de converse tarzı bi ayakkabı almıştım. Ilk adım ayqkkabısı
tarafından
Benimki de biraz tombul ayağı oyuzden evdeki olmuyor lc den almıştı anneannesi girmiyor içine ayağı
(2,443 puan) tarafından
Biz de yasak var diye götürememiştik kendimiz aldik eve bi geldik ayak girmiyor ayakkabıya. Hemen gittik geri iade ettik sonra babymall mağazasından bez tarz bi ayakkabı almıştık. Üst kısmı da bez olduğu için rahat giyiyodu hatta ismini hatırlayabilirsem yazarım sana canım
tarafından
Tamam canım benjm çok saol
0 oy
tarafından
ortapedik almistim polaristi ilk adim ayakkabisi floda var
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Viccodan almıştım
0 oy
tarafından
bizim ayakkabılar hediye gelmişti hâlâ giydiriyorum ama almayı düşünüyorum bu aralar 
0 oy
tarafından
Mahalledeki ayakkabiciya gittim ilk adım ayakkabısı alicam dedim tüm modelleri deneyip yürüttüm baktım hangisinde rahat ve doğru adım atıyor onu aldım çıktım ")
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Vicco marka 20 numara aldım canım 
0 oy
(258 puan) tarafından
70 tl ye polarisden deneyerek almıştım ilk adim ayakkabısı. 17 falandı ayak ölçüsü ama 19 almıştım. Bilek destekli olduğu için rahat gitmişti 4 yada 5 ay. 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

image

yukarida ki foto ilk adım ayakkabısı snn için fotodan kestim bnce öyle çok çok paralar dökmeye gerek yok 20tl bu ayakkabı ve çok rahatlıkla kullandı minnakim 

image

İkinci aldığım da bu bunuda 25tl ye almıştım ikisini de değişikli giydirdim. Pazardan almıştım ..

tarafından
Ya para önemli değil yeterki gitsin ucuz da olur pahalı da bebeğimde önemli değil de ayağı tombul olduğu için girmiyor ya evde var yoksa
(6,825 puan) tarafından
Hah işte bnm ki de tombik ayakları var idi. bu ayakkabılar oldu sadece ve rahatlık ile de yürüdü
tarafından
Tamam canım bakıcam şimdi çok saol
0 oy
(2,443 puan) tarafından

image

benim aldığım bunun pembesiydi canım ama şuan satılıyor mu bilmiyorum. Viccoda da bu tarz ayakkabılar var. Tombul ayaklara çok ideal
tarafından
Anladım canım tamm
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Vicco aldm cok memnun kaldim bn..o kadar hafif ki yok gibi
tarafından
Çok saol canm
0 oy
tarafından
Lumberjack ve Polaris aldık biz lumberjack çok hafif ayağında yok gibi Polaris te 5 nokta fakat ayakkabı giymeyi sevmediği için çok kullanmadık 
tarafından
Teşekkür ederim canimm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 243 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde Papatya43 (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 245 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 256 göst.
20 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde hayallhanem (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Liza35. (674 puan) tarafından soruldu

380,075 soru

11,377,721 cevap

34,864 kullanıcı

...