0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızım tam 10 aylık doğru düzgün ek gıda almıyor sürekli emmek istiyor sütüm var çok şükür ama kızım doyuyor mu doymuyor mu bilmiyorm yani ona yetiyor mu.. Kızıma sulandırılmış inek sütü versem ev yapımı cici bebeyle beraber olur mu acaba... 

11 Cevaplar

0 oy
(2,020 puan) tarafından
Inek sutunu 1 yas altina onermiyor doktorlar 

Eger kilo alimi iyiyse yetiyordur lakin 10 aylik bir bebek icinde sadce sut doyurur mu bilemedim 
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Olur bence ben veriyptum bir sıkıntı olmadı 1 yaşına ne kalmış zaten
tarafından
Bir sıkıntı olmaz dimi
(712 puan) tarafından
3 gün boyunca azar azar dene  alerji yapmasa bir şey olmaz
tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Canım inek sütü 1 yaşından önce verilmemesini öneriyor doktor yoğurtla  yapabilirsin Cici bebeyi
tarafından
Yoğurt ta veriyorum ama sürekli onu vermek istemiyorum ek gıda da doğru düzgün yemiyor ki bende şaştım kaldım gerçekten
(2,523 puan) tarafından
Canım pekmez cici bebe olabilir.  Bebekler için tarhana çorbası var bimde
0 oy
tarafından
inek sutu bir yas cici bebe de seker yuklemesi anne sutu aliyorsa sorun yok almiyorsa mama ilavesi yap cnm
tarafından
Cici bebeyi bn kendim yapıyorum evde keçiboynuzu tozuyla sadece anne sütü alıyor ek gıda yemiyor sütüm var çok şükür ama kızım doyuyor mu doymuyor mu bilmiyorm
tarafından
anne sutu aliyorsa hic gerek yok cnm bence endise etme 1 yada kadr ana gida anne sutu ztn yemekle doymasini cok beklemiyorlar. doymasa ztn uyumaz kakasini yapamaz anlarsin
tarafından
Haklısın cnm çişini kakasını gayet iyi yapıyor zaten ama işte yinede emin olamıyorum duyduğuna
0 oy
tarafından
9 buçuk aylıkken yarım çay bardağı su yarım çay bardağı süt ile pirinç unu denemiştim birşey olmadı şükür yoğurdn içine 3 4 cici bebe koyuyorum 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sağlık ocağı kızım 6 aylıkken kontrolünde annesi 8 aylık olunca sute basliycaz demişti çok şaşırdım ama baslatiyolarmis
0 oy
(3,901 puan) tarafından
2 yasina kadar doktorlar inek sütünü önermiyolar cnm..bebekten kansızlık vs.yapabiliyo..yani yararindan cok zarari varmis..onun yerine yogurt ve kefir öneriyolar..devam sütü vermek daha mantikli onun yerine bnce..
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Bende 11 aylıkken verdim yarı yarıya sulandirdim bir sorun olmadı canım
0 oy
tarafından
1 yaşından önce süt verilmez canım zehirler allah göstermesin verme bence sütun varsa onu emsin 
tarafından
Anladım cnm tesekkür ederim :-)
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Şuan anne sütü daha faydalı onu .için varken bol bol emzir 
tarafından
Öyle tabiki ama neredeyse bir yaşıma girecek sadece anne sütüyle doyuyor mu diye endişe de kaldım bende
(3,729 puan) tarafından
Doyar tabiki benim kızım yaşına kadar neredeyse ek gıda hiç almadı gerçi hala çok az yiyor
0 oy
tarafından
Bizde alerji yapmıştı onun yerine yoğurt lor çökelek versen daha iyi 
tarafından
Saydıklarından sadece yoğurdu yiyor bende her zaman aynı şeyi vermek istemiyorum ki

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 124 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
20 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Irmakkkk (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...