0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Ben ne yaptım kendime:)Ombre olan saçım en son Eylül'de yapmıştım.Bende sarı yapmak istedim.Dun açıcı vs aldım.Esimi ikna edip sürdürdüm.Homur homur sürdü ve sonuç en tepem kızıl oldu orası siyah olduğu için .Ve yüzün sakaklar kısmından diğer taraftaki sakaga kadar siyah sanırım açıcı yetmedi.Simdi kizlar imdatt yardım edin ben bu saça ne yapmalıyım ki güzelce açılsın ve hangi ton sarıları surmeliyim düzelsin.Bilen varsa sırayla aşamaları söyleyebilir mi? not:Kuaföre gidemem kızımı birakabilecegim kimsem yok.:(

3 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Siyahla kızıl olduysa sarı renklerde zor olur canım bence.. daha koyu renk olursa olur diye düşünüyorum 
(5,721 puan) tarafından
Açık tonlar olsa kurtarma şansın var ama yinede bilemedim canım..
(41 puan) tarafından
Canim ombre olduğu için uçları çok güzel acildi.Bi tepem kızıl oldu onu duzeltebilsem.:(
(5,721 puan) tarafından
Kapalimisin resim atma şansın varmı belki burda bilen çıkar canım
(41 puan) tarafından
Evet kapalıyım canim.O yüzden atamıyorum :(
(5,721 puan) tarafından
He hay Allah anladım canım :S
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben hep kendim boyarim çok iyi olur hatta başkalarına da boyarim. Ama siyah ve kızıldan istediğiniz renge dönmek çok çok zor yakarsınız saçı şuan gitseniz kuaför de işlem yapmak muhakkak en yapılacak saçı tamamen siyaha yada kızıla boyamak:(

(41 puan) tarafından
Bı tek tepe öyle oldu.Uclar falan çok güzel açıldı .Siyaha dönmek istemiyorum.Su an adet olucam gibi adetten sonra yapsam açma işlemini vs olmaz mı:(
tarafından
Uçları tutar ama dediğim gibi siyah yada kızıl olan yerler yanar maalesef uzun yıllardır kızıla boyayan biriyim sadece siyaha dönebiliyorum çünkü kızıl çok erken akıyor dipler hemen geliyor ama uçlar bana mısın demiyor kuaförüm azıcık bile görse işlem yapmadı bende de beyaz olduğu için beklemedim hiç yoksa bende ombre yaptıracaktım eşimde istiyordu ama olmadı en son 7 ay önce boyadım kızıla şuan hala azıcık dipleri gelmiş durumda gerisi yerinde zaten gebeyim şuan yapamam da. Çok merak ettim saçınızı ama
(41 puan) tarafından
Valla saçım cennet mahallesind dönmüş gibi gibi:)
tarafından
Üzüldüm ama ya ben bir heves kızıl yaptım ilk sonra değişemedim sadece siyah yapabildim ikisi arasında kaldım yani inşallah tamamen geçse de rengi ombre yaptırsam. Sadece diplerin gelmesi çok sinir bozucu beyazlar ortaya çıkıyor :)
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Kuaförüm canm keşke resim atma şansın olsaydi daha net bilgi verebilirdim şunu soyliyim açma işlemi düzgün olmazsa ne yaparsan yap boya güzel durmaz adetinden sonra tekrar güzelce aç incecik tutamlara ayirarak boya saçını her surdugun tutami yavaşça bı kaç kez tara ki her yere girsin ama çok kontorllu boya yanmasın saçın açma işlemi başarılı olduktan sonra istediğin ton neyse şöyle onada yardımcı olurum 
(41 puan) tarafından
Ay canım ne kadar mutlu oldum anlatamam.Kapali olduğum için nasıl aticam bilmiyorum.ozele atılabilir mi?Adım adım ne yapmam gerek söylersen çok mutlu olurum.Allah razı olsun simdiden❤️
(1,018 puan) tarafından
Nedemek cnm Allah sendende razı olsun ozaman atma canm özelden atiliyo mu bilmiyorum önce adetn bitsin adet dönemi boya bazen islemiyo çünkü adetinden bı hafta sonra falan boya açık renk istediğin için iyi bi açıcı al toz olandan biraz sıvı şekilde karıştır oksidanla yanların köyü olduğu için önce yanlarından başla çok ince tutamlar şeklinde sür baya ince olsun ama düzenli ayırıp ayırıp sur ve tara uçların güzel açıldıysa uçlarına sürme en son yıkamaya yakın on dk beş dk kadar uçlarına sürebilirsin açma işlemi. Tamamlandıktan sonra güzelce yika çok sıcak su olmasın bol krem yap sonra ne tonda bir renk istiyosun onuda soyle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 394 göst.
0 oy
1 cevap 47 göst.
16 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
24 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
26 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde PrensimGeliyor (94 puan) tarafından soruldu

379,370 soru

11,356,062 cevap

34,832 kullanıcı

...