0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar tiktokta gördüm 7 aylık bebeğine annesi vurmuş vicdan yapıyormuş artık sinirleri kaldıramamis pişman sizin hiç öyle biseyiniz oldumu? 

İlk 3 ay çok zordu benim için Bi kere bağırırım oda gece 4 tu anneler niye cinnet geçiriyor işte bu niye susmuyor diye oturdum 7 8 saat aglamistim:)

14 Cevaplar

+1 oy
(1,428 puan) tarafından
Kadın pişman diyosın her anne hata eder insanların direk hatalarını yüze vurmak çok yanlış kadının yaptığı yanlışsa gelip burda senin söylemen bizi de günaha sokman daha yanlıştır 
tarafından
Ben kadının adını soyadını söylemedim tamam canım senin günahın bana heee heeee tartışmaya giremem
(1,428 puan) tarafından
İyi misin sen hshshshsh
-Reklam-
0 oy
(13,700 puan) tarafından
4 aylıkken meme reddi yaşamıştık .

Emmiyo aksine  agliyodu.

Kendi bacaklarımı morartmisrim sinirden vura vura.

Ona caktirmamak için...
tarafından
Bizimki 26 gün boyunca hiç emmedi hasta zaten hiç uyumuyordu bile sürekli ağlıyordu cok zorlanmistim
0 oy
tarafından
Bir ara çok sinirliydim.kizim da bn bağırınca ağlıyor durmuyordu.sirf bn bağırdım içindi . kestim bagirmayi o da huysuzlanmiyor artık.
tarafından
Bn tek ve yalnız bakıyorum cnm .eşim uzakta .
tarafından
Asker mi kuzum
tarafından
Aynen cnm asker
tarafından
Benimki de kuzum sağlıkla bebeğine sana kavustursn
tarafından
Sağol canım.seninkini de Allah kavuştursun
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Vallahi piskolojik bozulmuştu ilk dört ay kolikti emmesi ağladım zirladm kendimi sucaldm cocugna hiç bsy yapmadm yapmada melek o ya şuan bir yaşında kafamda geziyor gezsin tabi bazen sabrım kalmıyor kendimi tutuyorum onu mutlu edecek şeyler yapmaya çalışıyorum o gülünce sinirim geciyor
tarafından
Benimki de 5 bitip altıya geçecek bazen çok zorluyor :)
(2,350 puan) tarafından
Olsun canım elbet geçecek pişman olacağınız şeyler yapmayin
0 oy
(597 puan) tarafından
Iki kez bagirmistim birinde daha 3 haftalik felandj meger sutum yetmiomus, susmuyodu aclikdan agliyordu yaradanina kurban oldugum. Birindede gece 2den sabah 8 kadar uyumadi resmen isgence cektik beraber artik dayanamamistim bagirmistim ama her ikisindede icim icimi yedk el kadar bebekden o kadar ozur dilemistimki. Sanki akli eriyorda ona kiziyorum diye bin pisman olmustum
tarafından
Benimde öyleydi uyumazdi gazı vardı neler yaptık neler eşim de sabah 7 akşam 6 çalışıyor illaki geceleri ben bakıyordum cok zorlanmistim ama geçti cok şükür:)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Cok zor bir meme reddi yasadik halada ben vermesem aklina gelmez cok kotuydu uykuda tek emiodu tam 5 ay yasadik sinirlendim ona bir bagirdim ben senin annen degil miyim nedennn emmiosun diye o agladi ben agladim o agladi hen agladim birgun sonra doktora gitmistik ona soyledim guldu oda iyiymis dedi
tarafından
Bende ağlıyordum bebek ağlıyordu eşim anca elinde supangleyle geziyordu yiyince mutlu oluyorum diye adam hem bez parası hem tatlı parası beli bukuldu doktora dedi benim karmda öyleydi babası geçer dediysi:):)
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben vurmadım ama mesela dün eşimle tartıştık sesim çok çıktı bebeğimde ağladı dünden beri içim paramparça kahroluyorum ama olan oldu kendime çok kızıyorum nasıl bi anneyim ben diyerk internette arastırdım biraz anne babanın tartılmalarını bebeğe yansıtması bebeği kötü etkiliyor diyor 
0 oy
tarafından
Çooook zor gunlerim oldu ama hep aimda su vardi o bir bebek ve bunlarin hic birini bilerek yapmiyor ve asla vurmadim vurmamda cocuguma 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Uyku nedir bilmeyen bir oglum var 11 aylık hatta abilerim bir gözü uyusa digeri nobet tutuyor diyor :) amaa 11 aydır tabiki asla vurmadım bebege vurmak nasil bir zihniyet bebek yani anlamaz etmez sinirimden ağladığim cok oldu tabiki ama vurmanin aciklamasi olmaz
0 oy
(940 puan) tarafından

Psikolojisi düzgün hicbir anne bebeğini üzmek istemez kızmak istemez 

Arada olur insaniz ama önemli olan bunu alışkanlık hale getirmemek 

Benim sadece k8zdigim şey yemek yememesi zaten beni de taktiği yok :)))) kızmıyorum diyen kişilere de inanmıyorum açıkçası 

Ama vurmak apayrı birşey sakin onlar bizim canımız ben yanlışlıkla bir sinire elim kalksa kahrimdan olurum herhalde
0 oy
tarafından
Kizim 4 aylik gazı oluyordu onu oylr gorunce kizamiyodm kolikti sadece sesimi yukseltmistm tamam tamam die  bazen cok kendi dizlerimi döverm ona baka baka aglarm uykusuzluk zaten diz boyu oturup oturup agliyodm 10 gub öncesine kadar :(
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Benim büyügüm cok fena dogdugundan beri daha 6 aydır gece yatıp sabah kalkıyor 6 yaşını bitirmek üzere hemde. Ne bileyim kuzum pişmanmıs hangi aklı mantığı olan ana yapar ki. Ne bileyim ben hiç vurmadım iktir medim bile 1 kere o yuzden döven anneleri de anlamıyorum. 
0 oy
tarafından
El kadar bebeğe bagirirlir mi ben m de oğlum var  kaç gundur uykusuzum ben sinirimi babasından alıyorum oğluma kızmıyorum asla 
0 oy
tarafından
ne varsa zaten tiktokta kapansa da kurtulsak 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 462 göst.
19 Nisan 2023 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Canan can (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 229 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,271 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Ayca6273 (57 puan) tarafından soruldu

379,860 soru

11,370,779 cevap

34,854 kullanıcı

...