0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Ailemin yanına gelmiştim. Eşimle beraber. Daha önce postlarımdan bilen bilir. Eşimle niyetimiz beni orda bırakıp biraz ailemin yanında kalmaktı. Kardeşim askerde. Eşim anneme dedi kardeşi gelince kardeşi getirsin. İki çocukla tek başına yola çıkmasın dedi. Annem ler olmaz dedi. Ve hiç ısrar etmediler. Kalmak için. Oysa ben çok istiyordum. Yeni doğum yapmıştım 3 senedir gitmemiştim.iki çocukla gittim.

Oğluma annem 300 TL verdi. İsterler se altın ala bilirlerdi. Ama almadılar bende eşim başıma kalkmasın diye yanımda para vardı anneme verdim eşime deki altın al yasaklardan dolayı her yer kapalı de dedim. Annemde öyle yaptı.. Ne hayallerle gitmiştim oysa. 

Hakkınızı helal edin uzun oldu biraz. İçimi açmak istedimm

9 Cevaplar

+3 oy
(866 puan) tarafından
Sen esin annen hepiniz tuhafsiniz bence
(866 puan) tarafından
İyi de iki tarafta birbrininin durumunu biliyordur hem her torunu olan altın veya bişey takmak zorunda değil ki varsa imkanı takar yoksa takmaz hem 300 lira az para değil ki valla benim kayanam memleketten geldi 2 yıl sonra torununu gördü ve hiç bisey takmadi ben anlayışla karşıladım ..benim annemde ufak giyecek şeyler almıştı eşim de normal karşıladı hatta ne almış ne etmiş konuşmadık bile
(866 puan) tarafından
Minik20 çok haklisn kimseye güven olmaz bugün iyidir yarın napicagi belli olmaz
(5,377 puan) tarafından
İşte herkes anlayışlı olmuyo ki
(137 puan) tarafından
Bacı sorun altın değil.
(866 puan) tarafından
Boşver ya kız evlat evden çıkınca gözden de çıkıyor sen eşine çocuğuna odaklan gözden ırak olan gönülden de ırak olur derler öyle galiba
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çok tuhaf annenin ısrar etmemesi neden öyle yaptigini sormadinmi
(137 puan) tarafından
Çocuklarım hasta olacak mış
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Eşinin bi suçu yokmus annen niye böyle yaptı ki
(137 puan) tarafından
Çocuklarım orda hasta olacak mış
(1,013 puan) tarafından
Niye hasta olsun ki kış degil artik bence annenin sesi kafasi götürmemis çocuklar çok ses yapar diye demiş
(137 puan) tarafından
Oğlum beş aylık kızım beş yaşında çok akıllı Bi çocuk sesi çıkmaz
(1,013 puan) tarafından
O zaman boşver canını sıkma eşinle çocuklarinla mutlu olmaya bak sonucta sende bi annesin sen uzulsen onlarda uzulcek
0 oy
tarafından
Annene istemsizce sinir oldum kusura bakma 
(137 puan) tarafından
Çocuklarım hasta olacak mış
tarafından
Ne alakaki oranin nesi varmis soguklarda gecti cok sukur disari cikmazssin zaten neden bu bahane
(137 puan) tarafından
Virüsten dolayı ben İstanbula oturuyorum İstanbula bakarsan daha çok var
tarafından
Ohoo istanbul kayniyo zaten annen istememis belli viruste bahane etmis kuzum insallah daha sonralarda kocan bu durumu basima kakmaz
0 oy
tarafından
3 senedir senin yokluguna dayandiklarina gore su anki tavra sasirmamak lazim uzulme canim senin zaten eşin cocugun guzel bi ailen var salla
(137 puan) tarafından
Öyle yapıyorum cnm ve aileme artık kendimi adayacağım
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Belki annenlerin durumu yoktur alabilecek kadar çünkü altın hem pahalı hem pandemiden dolayı herşeye zam geldi , onu geçtim annen belki kendi evinde daha rahat edersin diye ısrar etmemiş olabilir, sen deseydin öz annen sonuçta kaynana değilki ben kalmak istiyorum biraz daha deseydin bence 
(137 puan) tarafından
Dedim zaten sorun altın değil. Hani kalmak istedim ne o ne babam ısrar etmedi. Onlar ne yeserlerdi ben de onu yiyicektim
(2,165 puan) tarafından
Yapacak birşey yok canm unutma sana yapılan haksızlıklari annen bile olsa..  en iyisi evinde olman daha rahat edersin
0 oy
(10,988 puan) tarafından
Üzülme canım yapacak birsey yok bazı anneler boyle. Benimkide aman canım gülüm canım telefonda doguma gelmeye araba istedi bizden
0 oy
(845 puan) tarafından
Boşver üzülme eşinle iyiden sıkıntı etme annenin de kafası almıyor dur cocuklari benim de anneannem var hiç bir torunu kafası almaz annemler gidince hiç sevinmez bazıları öyle oluyor altını da dert etme benimkiler de almaz etmez beklemem de yine vermiş 300 TL elinde o kadar vardır 
(137 puan) tarafından
Kız sorun altın değil
0 oy
tarafından
Bı yoruma denk geldim . Evet bazı durumlarda yapılabiliyor eş başa kakabiliyor ve çokta acımasız şekilde sen ailen zor durumda olmasın diye söylemisin ve yeri geliyor ki Allah korusun bı sorun olduğunda tek yanında olan AİLE . 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 590 göst.
21 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgemm (772 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 632 göst.
29 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,713 soru

11,457,705 cevap

35,039 kullanıcı

...