0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (940 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 9 gün sonra 11 aylik olacak ben ek gıda çok verme taraftarı değilim beni emmesini daha çok istiyorum sütüm de var 

Diyeceğim su 3 öğün kahvaltı hariç 2 öğünü bir dolu kabiniz ole versem çok mi olur 

image

4 Cevaplar

0 oy
(7,971 puan) tarafından
Artik sütün onun minarellerini karşılamiyo ek gıdaya karşi çikma cnm 
(940 puan) tarafından
Karşı değilim ama verdikçe bebek ya sonuçta emse daha iyi diyorum ne bilim :)))
Ama günlük protein kalsiyum meyvesini yoğurdunu bir şekilde veriyorum

Çok mu peki normal mı bu kavanoz
(7,971 puan) tarafından
Kavanoz bira küçük geldi bana sen bi tik daha fazla koy
(940 puan) tarafından
Canım ya bu kabanızla yoğurtlu princ çorbası verdim çok güzel yedi isalı mendili çekerken bir baktım eki ağzında kendi kendini mı kusrirdi fazla mı geldi Anlamadim offff ya
(7,971 puan) tarafından
Kendi kendini kusturmuştur bnm bebgimde 9 aylik bu kavanozu biraz gececek kadar veriyorum 1 corba tabagi kadar mesela
(940 puan) tarafından
Anladım canım yavaş yavaş bu şekilde vermeye başlayayım artık
-Reklam-
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Çok olmaz kuzum ana öğün ara öğün ver yine emzir sadece süt bu aylarda yetmez vitamin eksikliği olur 
0 oy
(14,165 puan) tarafından
Anne sütünü daha fazla verirsen ileride sorun olabilir canım illa ki bir gün emmeyi bırakacak o zaman reddeder ek gıdayı her ikisini eşit vermeye çalış ben mesela sabah uyanınca emiyor sonra kahvaltı sonra yine emiyor uyuyor kalkıyor çorba içiyor emiyor sonra akşam yemeği sonra yine emiyor bu şekilde dvam ediyoruz bu kavonoz da boyutu normal benc anca yer
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Canım 11 aylık olmus kesme sütü ama ek gıdaya agırlık ver artık sütün kahve gibi olmalı onun için. Kpmsumuz un 5 yasındaki oglu bu yuzden kac kere ameliyat oldu yapma 
(940 puan) tarafından
Yoook benim kizim çok becerikli bu aralar diş çıkarma dönemi puturluyu kabul etmiyor?bazen

Ama ne versem yer ben sadece ek gıdayı az anne sütü daha fazla veriyorum yoksa 3 öğün kesin veririm eline meyve veririm gün ortasında da fincan kadar yoğurt
(11,019 puan) tarafından
Aman kuzum sen ver artık zaten kilo alması için süt yeterli gelmiyor senin sütü de kahve gibi içecek peki kac ayken basladınız
(940 puan) tarafından
Neye canım ek gıdayı soruyorsan 5 aylıkken başladım sabırsızdim gerçekte de sabırsız bir insanım şuan 10 ay 21 günlük
(11,019 puan) tarafından
El gıdayı canım benimki ne zman baslıcak onu bilmiyorum da gerci benimki daha 4, 5 aylık
(940 puan) tarafından
Bana kalırsa 6 da başla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 142 göst.
0 oy
4 cevap 590 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Canoom (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
26 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asel&Ezel (27 puan) tarafından soruldu

396,307 soru

11,854,752 cevap

35,948 kullanıcı

...