0 oy
154 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar Miran bebeğin son 17 günü kalmış SMS olarakta yardım edilebiliyor 1 2 ne kadar SMS atabilirseniz tedavisine kavuşsun yüzde 47 şuan kampanyası.

image

2 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Rabbim tüm sma hastası bebeklere şifa versin inşaAllah Amin. Bende bunun için instagram açtım her ay birine azda olsa destek olmaya çalışıyorum. Demet Evgar da Miran için canlı yayın yapıyor inşaAllah toplanır para. 
tarafından
Amin kuzum İnşallah ya çok az günü kalmış bende dolap gardrop Tan satış yaptıkça sma hastası bebeklere gönderiyorum elimden gelen bu keşke fazlası gelse.
(2,323 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmalıyız. Bizlerde anneyiz ve bir anneyi anlamamız gerekir. Malesef 10 lirayı 2 çikolataya verip yiyen insanlar bunlara güvenmiyorum diyerek yardımda bulunmuyor, yediği çikolata cips kadar önemli görmüyor yazık günah. İnsanoğlu başına gelmeden hiçbir duyguyu anlamıyor ne yazıkki..
tarafından
Aynen öyle sonuna kadar katılıyorum ben bu hastalığı bilmiyodum bebeğim olduktan sonra gördüm keşke çalışırken görseydim o zman dha çok yardım ederdim şimdi de elimden geleni yapıyorum hiçbişe yapamasam paylaşıyorum belki birileri kıyar 10 tlsine diye.
(2,323 puan) tarafından
En doğrusunu yapıyorsun canım Allah razı olsun.
tarafından
Amin canım cümlemizden
-Reklam-
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Allah şifa versin ya
tarafından
Amin canım tüm sma hastalarına ❤️ dermanı var ama çok pahalı aileler de mecbur kampanyalarla bebeklerine şifa arıyorlar işte
(1,661 puan) tarafından
Bebekleri sırf bir ilaç alacak paraları yok diye ölüyor ne acımasızca
tarafından
Malesef öyle

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 121 göst.
0 oy
3 cevap 191 göst.
4 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.