0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
Bebegimin kafasi kücükmüs bir hafta gerideymis doktor bir sknti olmaz o kadardan seninde kafan kucuk zaten dedi ama cok canim sıkıldı internette de oyle seyler yaziyor ki kafam allak bullak oldu daha once boyle denilen oldumu bebegine acikcasi allah korusun beyninde bir sknti olmasindan korkuyorum 

33+1 haftalik hamileyim 

Kilosu da 2035 boyu 45 cm mis 

7 Cevaplar

0 oy
(1,429 puan) tarafından
Off bana da öyle dendi kafası küçük öldüm öldüm dirildim o korkuyla Ogün doğurdum evet kafası küçüktü bi tık ama zaten erken Doğum olduğunu için sürekli takibe gittik şimdi büyüdü şükür 
(120 puan) tarafından
Masallah canim rabbim sana bagislasin acisini gostermesin ins cok twsekkur ederim cvp verdugin icin
(1,429 puan) tarafından
Sende gönlünü ferah tut kaç cm söyledi mi kafasını bizimki 35 haftakıktı 30 cmti kafası
(120 puan) tarafından
33 haftalik ultrason kagidinda 28 yaziyor
(1,429 puan) tarafından
Normal ya benimki 35 haftada 30 cm doğdu zamanla büyür inşallah
(120 puan) tarafından
İns ya allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimkide büyüktü 2 hafta hemde son hafta eşitlendi
(120 puan) tarafından
Bir hafta kucukmus cok endiselendim acikcasj dah once karnimda 32 haftalik bebegim öldü o yuzdwn herseyden korkuyorun
tarafından
Korma her gebelik farklı onda oldu diye onda olacak diye bi şey yok iyi düşğn iyi olsun
(120 puan) tarafından
Bunu sagsalim kucagima alirim ins cok tesekkur ederim allah razi olsun doktorda boyle dedi hersey de yolunda gidiyor bebek iyi iste ama hem sekerim cikti hem troidim saframda tas cikti simdide tirnak batigiyla ugrasiyorum gelen bana gelsin beegim yeterku saglikli olsun diyorum
tarafından
Sağol canım sağ salim kucağına al inşallah
(120 puan) tarafından
Amin ins tesekkur ederim canimm
0 oy
(53 puan) tarafından
Amaaan kizlar dogmadan belli olmuyor oyle seyler benimde ilk cocuguma dediler hiçbirşeyi yok cok sukur simdi 8 yasinda gayet saglikli korkmayin nette yazanlara bakmayin siz.Allahin izniyle hic birsey olmaz
(120 puan) tarafından
İns ya icimi rahatlattin biraz rabbim yavrhnu sana bagislasin ins
Doktrda kotu konusmadi ama iste ben kendim cok evham yaptim
0 oy
(17 puan) tarafından
Benimde 3lü tarama için ölcülürken 5 gün buyuk cıktı sordum sorun yok dedi bebek ölcümleri 3 haftaya kadar ileri geri olabiliyormus canını sıkma 
(120 puan) tarafından
Amin ins hic bir sebebi yoktu gelisimi gayet guzeldi bede de sknti yoktu aniden hareketleri kesildi acile gittim kalbi durmustu
(17 puan) tarafından
Cok gecmis olsun aslında mutlaka bir sebebi vardır test falan yapsalar ortaya cıkardı ya kan akışınızda yeterince kan gitmemiş olabilir yada anlık tansıyon etkilimiş olabilir bayanın biride doguma yakın anlık tansiyon yükselmesi ile kaybetmişti o aklıma geldi
(120 puan) tarafından
Otopsiye gonderemedim kiyamadim hastanede tansiyon olcumu normal cikmisti ama evdeyken ani yukselme olmus olabilir hic bilmiyorum simdi kan pihtilasma ignesi kullaniyorum ins bunda bir sknti olmaz
(17 puan) tarafından
İnş olmaz canım saglıklı şekilde kucağımıza alırız İnş. Bende kan sulandırıcı igne kullanıyorum oksapar 4000binlik
(120 puan) tarafından
Amin ins canim bende oksapar 4000 mg lik kullaniyorum
0 oy
(404 puan) tarafından
Benimkinde 1 hafta büyük kafana takma nete bakma bakarsan hepimiz yaşayan ölüleriz zaten . 2 hafta önde ve geride olması normal fazlası zarar
tarafından
Google : dizim ağrıyor
Dizim ağrıyor için  2382568669 sonuç :
Diz kanserisiniz :D
(120 puan) tarafından
:)) ilahi ya allah seni ne etmesin
tarafından
Öyle amaaa :)  ya
(120 puan) tarafından
Evrt ama insan tytamiyor iste kendini :)
(404 puan) tarafından
çok dogruuuuu @Barel2744
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benim kızıma da 3 hafta geriden geliyor kafası demişti 35 hafta frlandim sanırsam ama o gün nasıl ağladım doktor beni çok korkutmustu hemen ertesi gün başka doktora gittim 2 hafta geriden geliyor dedi ama beni çok sakinlestirdi annesi üzülme sana çekmiş senin kafan sivri kızının kafasifa sivri olcak demişti hakkatte öle oldu kızım kafası sivriydi doğduğunda o yüzden ölçümlerde bir iki santim küçük cikiyordu ama çok şükür şimdi ayı ayina ilerliyor yavrum sizde içinizi ferah tutun üzülmeyin minyon tiplidir annesi hem 2 hafta çok çok önemli değilmiş çok araştırdım 
(120 puan) tarafından
Benim doktorum ters konusmadi bnada senin kafan kucuk ondan buyuk ihtimalle dedi ama iste ama bir rhatsiz oldum canim skldi iste
0 oy
tarafından
İlk gebeliğim k.bakma daha önce anlaşılmıyor mu bunlar kuzum ayrintilida felan ve Rabbim korktuguna ugratmasin ins
(120 puan) tarafından
Amin ins canim detayliya girmedim malesef nirmal ultrasonlada belli oluyormus bugune kadar hic oyle bir sey demediler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 118 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
26 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 500 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 408 göst.