0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (417 puan) tarafından
Bebegim yarın 1 aylık olacak. Cumartesi günü kakasinda kan vardı acile goturdk cocuk doktoru baktı alerji olabilir dedi süt ürünü yumurta mercimek kuruyemis vs şeyleri yasakladı. Salı günü tekrar gelin dedi. Poposunda nokta nokta küçük çatlak var belkide ondan da olabilir kanama dedi krem yazdı oraya da kullandm bende. Kanama bugüne kadar oldu bugün öğlen bezi daha kanliydi hemen geri gittik alerji bolumune ve gastroljiye yonlendirdi arastirma hastanesine randevu aldik cuma goturecez. Perşembe günü tekrar gel buraya dedi alerji mamasi verdi 1 tane. O güne kadar emzirme sutunu sağ dolaba at dedi geçerse alerji gecmezse başka sıknti vardır dedi ama büyük ihtimal alerji diyor çünkü vücudunda da kabarmalar var. Siz küçükken alerji yasadnz mi ne gibi şeyler oldu alerji testi nasıl yapılıyor bebeğe. 

4 Cevaplar

0 oy
(14,166 puan) tarafından
Ayy Rabbim şifa versin kıyamam 
(417 puan) tarafından
Saol canim allah razı olsun doğdu doğalı 2 gune bir hastanedyz sarılık gecmeye basladi derken bu çıktı birde Sarılık da 9da duruyor delik deşik oldu yavrum
(14,166 puan) tarafından
Rabbim minicik bedenine güç kuvvet versin inşallah
(417 puan) tarafından
Inşallah canım amin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Takip et cnm.kizim da var süt alerjisi.emziriyorum ama bn.
(417 puan) tarafından
Test yapılana kadar emzirme dedi neye alerjisi var o çıkacak ortaya onları yemiyceksin dedi doktorum. Siz de kan olmuş muydu bezinde
tarafından
Hem de çok cnm
6 ay neredeyse oldu.10 günlük iken ilk kez gördüm.kandan test yaptılar alerji çıkmadı.ama kakada kan devam etti.5 aylıkken kakadan yaptık testi alerji çıktı.diyete girince kakada kan da olmadı.ama hep emzirdim .alerji maması yemedi hiç.
tarafından
Kakadan yaptırın testi tavsiyem.
(417 puan) tarafından
Nerde yaptirdnz siz testi ozelde mi araştırma hastanesi mıydı ve ücretli mıydı canm
tarafından
Özel yaptırdım.250 lira vermiştim
0 oy
(4,063 puan) tarafından
Kuzum çok geçmiş olsun alerji testi biraz zor bişey her hastanede yapmaz üniversite hastaneleri yapar genel de 
(417 puan) tarafından
Nasıl zor ne yapıyorlar canım. Araştırma ve uni hastanesi canım randevu verdiler ordan oraya goturecez
(4,063 puan) tarafından
Kandan yapılıyor deriden yapılıyo yetişkinlerde genelde deriden yapılıyo canım daha çok küçük ya belki kandan bakmakta yeterli olur inşallah Rabbim acil şifalar versin beterinden korusun güzelim
(417 puan) tarafından
Inşallah canım amin
0 oy
(3,836 puan) tarafından
geçmiş olsun canım. İnşallah çabuk atlatır bebisin Allah yardımcınız olsun. kiziminda 40 45 günlükken cildinde kizarikliklar oldu kakasi yeşildi gazı vardi aşırı kusuyordu her kafadan bezi sırtına çıkıyordu. 
(417 puan) tarafından
Alerjisi çıktı mı peki
(3,836 puan) tarafından
Testler temiz çıkıyor bizde akerji yok diyorlar ama diyet yapmazsam yine tekrarlıyor mecbur diyet yaptım.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 230 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 199 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 78 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Arya 56 (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Arya 56 (1,045 puan) tarafından soruldu

396,472 soru

11,859,532 cevap

35,956 kullanıcı