0 oy
557 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından kapalı
Assfgh
notu ile kapatıldı: .....

22 Cevaplar

+1 oy
(850 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin, dua edin sağlıklı olsun öyle layık görmüş. Ben yaşamadım açıkçası kız erkek olsun diye de düşünmedim hatta hiç sormadım da. Sağlığı yeter bana. 
-Reklam-
+1 oy
(14 puan) tarafından
Nie ayrımcılık yapıyorsun ki demekki o hayırlısı rabbim onu vermiş anne olmak isteyipte  olamayanlar var bence şükür et rabbim herseyin en iyisini bilir 
+1 oy
tarafından
Ya normal tabi oğlun varmış kız istemişsin Allah herkese gönlünden geçeni nasip etain ama çokta üzülme Allah belkide kız çocuğu verir o zamanda farklı şeyşer olur keşke erkek olsaydıda bunları yaşamasaydık dersin. Lütfen üzülme Allah ol der ve olur rabbim herkesin gönlünden geçeni nasip etsin tabii sağlıklı bi şekilde
(2 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum insancıl yorumunuz için
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ben de kiz cocugu istiyorum ama erkek oldu diye de üzülüp aglamam yapmayin Rabbim bedel odetmesin !!
(2 puan) tarafından
Erkek diye üzülüp ağlasanız daha iyiydi belki şu tavrınızdan. Hamile insanı kırmakla da bedel ödemeyin inşallah.
(2,252 puan) tarafından
Hamileligin arkasına sığınıp da istedigimizi dusunup yapmamaliyiz. Ayrica kırıcı konuşmadım sadece gercekleri soyledim. Allah bagislasin size
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sen kendi kendini kınamışsın zaten. Allah sağlıklı hayırlı evlat etsin... 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
12 haftada çokta kesin belli olmaz bence de DNA testi cinsiyet ne alaka 
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Sağlıklı olsun da fark etmez ya 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin ne diyem bilemedim 
0 oy
(119,481 puan) tarafından
isyan etme belki erkek evlat hayirli sizin icin özel degilse neden dna testi yapildi
(2 puan) tarafından
Fetal dna testi. Genetik hastalık taramak için. Riskli yaş grubundayım diye doktorum önerdi. İsyan tabiki etmiyorum. Sadece üzüldüm. Elimde değil.
(119,481 puan) tarafından
anladim c
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Rabbim onuda tattirmayi nasip etsin inşallah 
(2 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Neden böyle bir test yaptırma gereği duydun ki sağlıklı olması önemli sonuçda benim 2 oğlum var 3 üncüsünü kız istedim ama Rabbim yine erkek nasip etti canları sağolsun 

0 oy
tarafından
benim bir kizim var ve illa erkek olsun ikisinide tadim diye hissetmedim Allah hayirlisini versin lakin benim ilk cocugum erkek olsa bunu da erkek isterdim birbirlerini anlasinlar diye bence uzulmene gerek yok, kendi acindan degil cocugun acisindan bakmalisin
0 oy
tarafından
Rabbim e isyan ettiğinin farkındasındir umarım Bebek isteyip gece boyu ağlayan dua eden insanlara ne kadar büyük HAKSİZLİKKKKKK yapıyorsun...  7. Haftamdan buyana herkes kesin erkek dedi ismini belirledik belirtiler hep erkekti eşimde bende hep erkek istiyorduk cinsiyetini göstermedi 21 22 haftamda kızım olacağını öğrendim hayatımda hiç bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum esiminde uzulecegini düşündüm ve bir anda Rabbim sevgisini kalbimize verdi eşim o gün herkese tatlı aldı yedirdi nasıl mutlu Simdi Rabbim aratmasın isyanın yüzünden evlat acısı görme ins. 
(2 puan) tarafından
İlk çocuğumda da bu durumu tam tersi şekilde yaşadım. Yataklara düşmedim kız demiştiniz erkek çıktı diye. Ya da şuanda da aynı şekilde neden allahım kız değil diye duvarları yumruklamıyorum. Şu tavrı gerçekten anlamıyorum sanki aman erkek dediler bu çocuğu istemiyorum nasıl aldırabilirim dedim. İnsanlara olumlu yaklaşmak hislerini anlamaya çalışmak çok mu zor garip geliyor. Böyle yazınca örnek insan örnek kul mu oldunuz şimdi.
tarafından
Evet örnek kul oldum o yüzden mi postu kapattirdinnn :D işinize gelmiyo
0 oy
(2,529 puan) tarafından
anlamadigim dna testinden cinsiyeti nasıl anladılar. Bidaha ki kız olur üzülme hem olmazsa ne oluyor ki canım Allahın oğullarına uzun ömürler versin. Ağlamana gerek var mı sencede oğlan kız farketmeksizin yıllarca bebek bekleyen kadın varken 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Testin yanlış çıkması imkansız o testte neredeyse

Ve böyle bir şey için üzülme lütfen. Şükret, dua et.. Hakkında hayırlısı buymuş demek ki
0 oy
tarafından
O testte cinsiyetin yanlış çıkması imkansız 

Ayrıca senin gibi bir düşüncede insanın çocuğu olmak istemezdim 
tarafından
Öyle ölmez füze at bacım :D
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Hayırlısı olsun hakkında üzülme...
0 oy
(501 puan) tarafından
Kinanacak bir durum yok, insanoğluyuz isteklerimiz, nefsimiz var ama şunu düşünmeye çalış rabbimin gücüne gider, sağlıklı doğması sağlıkla büyümesi en büyük nimet..hayırlı evlat olsun kızı erkeğinden ziyade..kız olur hayırsız olur ama gelinin olur kizindan öte olur öle düşün ;)
0 oy
tarafından
Neolmus biri banada soylesin 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Benimde bi oglum var ve tekrar hamile oldugumu öğrendikten sonra gönlümden kiz geçti ama kizda olsa erkekte olsa oda benim evladım olucakti sen isyan etmiyorum diyosun ama ağlayarak en büyük isyani ediyosun..yanlış anlama kınamak için söylemiyorum kiz evladı olan erkegide tatmak ister erkek evladı olan kızı olsun ister ama en önce hayirli saglikli olanını istemeli..Allahim sen benim gönlümden geçeni biliyosun içimi görüyosun ama bana hayırlı olanını nasip et dedim her zaman ve cok şükür şuan bi kiz çocuğuna hamileyim..Allahin dua kapıları her zaman ardına kadar açık yeterki doğru şekilde etmesini bilelim..sende ağlama üzme kendini belki senin istediğin senin için hayırlı olmadığı için Rabbim vermiyodur ağlama ki Allahın gücüne gitmesin <3

İlgili bir soru bulunamadı

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...