0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Annem temizlik hastasi sulalede bile un yapmistir 

Cunku 12 13 saat temizlik yapar gunluk her hafta cam kapi duvar mobilya siler sabh baslar aksam bitsr hastalio oldugi icin duymazdn geliyorum dediklerini ama annem diyorki.cocugun birakiyorsun dokuyor kirletiyor saçıyor ama (keki eline verip sofr aciyorum 1 yasinda bazdn ben yediriyor eline ekmek veriyorum sofrada dokulen bisey oludsa topluyorum ama anneme yetmuyor cevizli sucuk veriyorum diisini kasisin diye onumr oturtuyorum koltuğa suruyor 1 2 dk sonfa sakince aliyorum ama annem istiyorki cocuk kimildamaasin dagitmasin sadece sofrada yesin elini bir yere surmesin

2 3 gun gecincd ne zamam gidiceksiniz diyor sakayla ama artik kiriliyorum 1 degil 5 degol 10 oldu artik gelmixem dedim evime gittim haksizmiyim bidaha gitmemeliyim dimi yatiya

27 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Annem belli ki temizlik hastası çocuklu insan herşey olabilir ama bunu kendi evladına yapmaması lazım elinde oldugunuda sanmıyorum ama ben olsam bende kirilirdim günlük gider gelirim kalmam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annenin piskolojik tedavi olması lazım ve kuzum o senin annen hasta olduğu için istemiyor unutma 
0 oy
(339 puan) tarafından
Çocuk bu yahu döker de eder de annem bana böyle yapsa gitmem de etmem de boşver ben zaten annem gile gidince bana bisi oluyor artık benim miş gibi gelmiyor evime gitmek istiyorum sanki önceden ben o evin kızıymışım gibi olmuyor yani ben gitmem de laf da vermem ağzına senin yerinde olsam
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Temizlik takıntısı hastalık boyutunda olduğu için elinde olmadan uyarıyor biliyor uzuluceksin ama elinde olmadan bilinç altı bir şekilde diyo işte.  Üzülme bence sağlıklı düşünse zaten bu ayrıntılar aklıma gelirdi
0 oy
tarafından
AnneniZ normal değil ki temizlik hastası. Günde 13 saat temizlik yapıyor sonuçta. Bu şekilde tepki vermesi aslında abes değil. Alınmayın bence ona. Bir psikoloğa götürmeye ikna edin annenizi. Hayat ona da etrafındaki insanlara da zindan olur bu şekilde çünkü. 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Benim kuzenim de annemi annesi gibi görür annesi olduğu icin. Her yaz gelir, 1 ay kalir 2 yaramaz cocugu ile. Annem de temizlik hastasi. Her gun temizlik yapılır evde. Annem kuzenime de hwp sakayla karsilik ne zaman gtcen der (aslnxa gercekten sorar) ama o saka anlar 1 ay daha kalcam der:D giderken de seneye yine gelcem der:))
0 oy
(678 puan) tarafından
Onunda elinde deği belliki zor bu kadar titizlik 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 239 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 213 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 285 göst.