0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Kurutmalı makina kullanımı nasıl oluyor

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
bosch kullaniyorum ust haznesinde su birikiyor dolunca uyariyor bosaltiyorsun. kuruyan camasirin tozuda haznenin icinde birikiyor onuda temizliyorsun. esim zorla aldi ama ilk alinacak seymis megersem
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İkisi bir aradaysa programı yüklü oluyor alanların yarısından fazlası memnun değil. Benimki ayrı makine şuan ayrıyım kendisinden hasret kaldım inan el ayak
(3,456 puan) tarafından
Benimkisi ikisi bir arada çok memnunum, bana da ayrı al dediler ben fazla yer kapladığı için bir aldım iyi ki böyle almışım
(13,202 puan) tarafından
Benim makinem çok yeniydi kurutma alırken mecbur ayrı aldım belki ben de bir makine alabilirdim şimdi birşey diyemem
0 oy
tarafından

Yaa kızım bana buyuyunce kurutma makinesi alcakmis :D çamaşır sererken ben hep offf falan diyormusum kiyamazmiz :D 5 yaşında. Niye anlattım ben bunu şuan bilmiyorm. Postunu zehir etmeden gidiyorm ben baybay :D

tarafından
Samimiyet kokan bir yorum okudum :)
0 oy
(65 puan) tarafından
Benimki tek makina. Yani yıkayıp kurutuyor. Programlar var seçim yapıyorsun. İster sadece yıkarsın ister yıkar kurutursun. Ben memnunum ama birçok kişi memnun olmadığını söylüyor. Markası Samsung LG ile aynı fabrika çıkışlı. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 152 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
17 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif Ada annesi (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
17 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif Ada annesi (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
29 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilekben (2,375 puan) tarafından soruldu

382,738 soru

11,458,003 cevap

35,040 kullanıcı

...