0 oy
1,328 göst.
Aile kategorisinde (1,237 puan) tarafından
Kızlar 2 yıllık evliyim 9 aylık oğlum var eşimi bi iki kere kızlarla msjını gördüm özürler falan afettim ben dün covid testi yaptım eşimde markette çalışır yardımcııs aradı yenge yanındamı dedi oda evet dedi yardımcısı sesi kapat dedi hoperlör de değildi zaten ama eşim kıstı eşime dedi güzel kız görünce parayı yazmayı unuttun heralde eşimde güldü benm duymadığımı sandı neys bu sabahda çalıştığı iş yeri adı ve sonda alarm yazıyordu a101 alarm gibi sürekli arıyor ben görüyorum arama oldugunu bana alarm diyor baktm arama kaydına bilerek odadan çıktım konuşmuşlar ne yapcam kızlar ya nereye kadar böyle yapcak bu adam

20 Cevaplar

0 oy
(1,237 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar bugün yine alarm şeklinde arama oldu yardımcısını aradı alarm niye ötüyor diye sonra sordum dedi orda ötünce ben otomatik aranıyorum müdür oldugu için 
tarafından
Bende merak ettim inan
(1,237 puan) tarafından
Markette bişey kıpırdasa yada yangn su basması sistem otomatik eşimi arıyor ama kimse konuşmuyor aynı alarm gibi ötüyor ama sistem arıyor
(1,237 puan) tarafından
Sonuç kimseyle konuşmamış aldatılma yok
(14,487 puan) tarafından
İyi çok şükür sevindim senin adına
(1,237 puan) tarafından
Sağol canm Allah razı olsun
-Reklam-
+5 oy
(2,924 puan) tarafından
Affetmeyeceksin affedersen kısır döngü gibi tekrarlar durur şeref yoksunu bu erkekler 
(1,237 puan) tarafından
Ailem uzakta ne yapsam bilmiyorum ki affetmeyip ne yapym boşasada umrunda olmaz
(1,237 puan) tarafından
Yaşımda küçük korkuyorum boşanmaktan yeni evliyiz zaten ailem kabul etmez beni
tarafından
Haydaaaa. Bacim kendini dusun .Karamsarliga kapilma .Ne yapicam diye soruyorsun .Tek bir cevabi var bosanmak
+1 oy
(301 puan) tarafından
Sen affettiğin sürece böyle yapacak seni kırmak için söylemiyorum ama mesaji yakaladığın zaman bırakacaktin seven ihanet etmez 
(1,237 puan) tarafından
Boşanmaktan çok korkuyorum ailemin bi düzeni yok savrulmuşlar babam yok abilerim ayrı dert belki düzelir diye bekliyorum
(301 puan) tarafından
Ne diyelim ki Rabbım yardımcın olsun
(1,237 puan) tarafından
Amin sağol canm
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Numarayi alip ara bence bi ama eger kadinsa o kadina degil esine yuklen suçlu o ve eşinin telden arama kayitlarini falan ss al cnm lazim olur 
(1,807 puan) tarafından
Numarayı  alip arasaydin keske ya insallah düşündüğünüz gibi bisey değildir
(1,237 puan) tarafından
İnşallah canm covid olmuşum galiba zaten hastaym bide bu
(358 puan) tarafından
Valla bence ara numarayı konus ben eşiyim ve hamileyim evli olduğunu bilmiyom mu de.eşinde kız yüz verme süründür
(1,237 puan) tarafından
Arıycam canm akşam gelsin numarayı alcam
(358 puan) tarafından
Ara canım ıçinden cikar
0 oy
tarafından
Yapacagin tek şey alacaksın karşına konuşacaksın seni ***** yerine koymasına izin verme
(1,237 puan) tarafından
Canm konuşsamda bi bahane buluyor sen kıskançlık yapıyosun bana güvenmiyosun paranoyaksın bile diyor
0 oy
tarafından
Keske numarayi alip.arasaydin canm 
(1,237 puan) tarafından
Alıp arıycam canm ne yapaym başka elimden bişey gelmiyor
tarafından
Ara canm belkide erkektir bellimi olur daha sonrada kadin ckarsa sor hesabuba p.zevenke
(1,237 puan) tarafından
Erkek olsa bana niye yalan söylesin bişey sakladığı belli ama ne
tarafından
Allah yardimcin olsn canm :(
(1,237 puan) tarafından
Amin canm Sağol
0 oy
tarafından
Boşar msn devam eder misin orası sana kalmış ama dikkat et 2.çocuk yapma sakın...
(1,237 puan) tarafından
Keşke buda olmasaydı belki herşey farklı olurdu herşeye bebeğim için katlanıyorum
0 oy
(78 puan) tarafından
Boşanması umrunda bile değilse zaten bekleme. Al biletini çocuğunu git ailenin yanına ne kadar uzakta olursa olsun. Kendini ezdirme ne kadar affedersen daha çok yapar
(78 puan) tarafından
Kendin bi iş bulursun. Çocuğuna bakacak kimse yok mu ? Ya da devlete sığın. Birrrsürü kadın evleri var. Emin ol senin için yeni bi düzen kurmak, sürekli aldatılarak yaşamaktan çok daha kolay olur
(1,237 puan) tarafından
Bilmiyorum canm bazen melek gibi bi adam bazende böyle şeyler yapıyor psikolojik bi rahatsızlık oldugunu düşünüyorum
(78 puan) tarafından
Eğer ümidin varsa çift terapistine de görünebilirsiniz
(1,237 puan) tarafından
Kabul etmez canım asla
(78 puan) tarafından
E ama sende o olmaz bu olmaz. Böyle yaşamayı kabul edeceksen sorun yok
0 oy
tarafından
Boşanmak istemiyorsun ozaman ölene kadar aldatılacaksin bacım henüz düzelen bir erkek göremedik affedenler hep yanilanlar oldu ama sen boşanmayacaksin başka evede çıkamayacağına göre üç maymunu oynamaktan başka çaren yok hayatta basarilar
(1,237 puan) tarafından
Kimse istemez eşi böyle olsun ama gidecek yerim yok
tarafından
O çok zor kimse istemez evette eldende birşey gelmiyor bir arkadaşım vardı eşi hem aldatır hem döverdi hemde ailesine baktirirdi onu ailesi kabul etmezdi keşke daha dişli bir erkek ciksada ona gitsen derdim en sonunda gitmiş .. yani aile dayanağı cok önemli Allah yardımcın olsun böyle gider artık kabullenmek zor ama yapacağınız hiç birşey yok böyle yapmak zorundasınız Allah kimseye vermesin
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Ne yapacaksın biliyor musun o telefonu alıp acacaksın once o a101 olanın agzına sıcacaksın. Sonra o adamın ailesini arıyacaksın ve herseyi bagıra bagıra anlatacaksın. Sonra da kendi aileni arıyacaksın. Babanda adam gibi adamsa senin o kocanı şırkana kadar dövecek
(1,237 puan) tarafından
Babam yok canm ve onun ailesiyle birlik oturuyorum
(11,038 puan) tarafından
Ailesi nasıl peki
(1,237 puan) tarafından
Ailesi o kadar iyi ve dindarkı zaten onlar beni neşelendiriyolar
(11,038 puan) tarafından
Tamam kuzum o zaman al karsına kaynananı anlat durumu o kayınpeder ne iyi bir dille anlatsın ıyı ınsanlar sa ayıp olur durek kayınpeder ine anlatmak. Sahip cıkar lar belki sana. Dindar diyorsun. Ah yazık o anaya babaya da sen oku kıl oglun en buyu gunahlardan birini yapsın
(1,237 puan) tarafından
Babası duysa kahrolur  kalbi var zaten
0 oy
(120,784 puan) tarafından
valla aldatmanin ve siddetin affi olamaz
(1,237 puan) tarafından
Çok haklısın canm ama gidecek yerim yok
(120,784 puan) tarafından
kiz niye oyle diyon annen baban yokmu
(1,237 puan) tarafından
Babam yok annemde ne maaşı var ne evi bakamaz bana
0 oy
tarafından
Allah cezalarini versin aldatan herkesin
(1,237 puan) tarafından
Olan biz kadınlara oluyor yazık
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bir erkek başta nasılsa sonda da öyle olur affetme ! 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Aile ile bir arada yaşayınca erkeklerin gözü dışarıda oluyo malesef. Bunun örnekleri çok var. Yanlış anlama küçümsemek için söylemiyorum ama 101 den aldığı maaş ile kendine dost tuttup kadına kıza para yedirecek hali yok. Sadece eşinin gözü bozuk kadın kız muhabbetinden hoşlanıyor olabilir. Söyle anasına babasına biraz çeksinler kulağını.
(1,237 puan) tarafından
5 bin maaş alıyor canm müdürdür ve kira yok bide babasın maaşı var eve 8 bin geliyor
(1,850 puan) tarafından
Peki evinizi ayırma gibi bi şansınız yokmu.
(1,237 puan) tarafından
Var ama anne babası yaşlı ve bakacak kimse yok benim sorunum onlarla değil zaten
(1,850 puan) tarafından
Canım benim erkekler anne babanın yanında rahat davranamadigi için diyorum. Herşey bi odada tıkılı kalıyor ve erkeğin gözü dışarı kayabiliyor ondan dedim.
(1,237 puan) tarafından
Haklısın aslında o tıkılı oda da aman duymasınlar diye hiçbişey anlamıyoruz
0 oy
tarafından
Ağzına sicip kenara koyacaksın ne demek affettim biri yapan iki yi de yapar yarın birgün o kadını eve de getirir aklını başına al ailen uzakta diye şey yapma 
0 oy
tarafından
Canım bi kere yaptı mi artık vazgeçmez ya ayrılacaksın yoksa da hiç umursamayıp hayatına devam edeceksin bunun başka caresi yok ne disardaki kadınları ne dr kocanı kafese kapatamazsın istediğin kadar konuş istediğin kadar kavga et yakala yine yapar sen yakalayıp yüzüne vurup kavga edip o evde durdukça zaten birşey yapamıyor deyip daha rahat yapar 
0 oy
(845 puan) tarafından
Ah canım babam yok diyorsun annende bakamaz bence kaynananlar iyiyse söyle sen örttukce üstünü daha da yapar önce o arayan numarayı bul belki karşı tarafa da bekarım deyip kandiriyordur söyle de rezil olsun ailesine belki aklı başına gelir gelmezse de üzülme tek boşanan sen değilsin Allah kolaylığını verir 
0 oy
tarafından
Valla nasi duruyorsun gozunle gorup ben yakalasam agzini gtune kadar yırtarim o adamin. Numarayi alorim kizi bukurum onuda rezil ederim ve aninda boşarim s git kiminle iatersen konis simdi derim
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Allh yardımcın olsun cnm eşle imtihan çok ağır dayanılmaz bende farklı durumlarda huzursuzluk sıkıntılar var çocuğum var diye onun için katlanmaya calisiyorum
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Benim eşimde marketde yardımcı alarm sıkıntı olursa arıyo ama sürekli değil tabi mesela geçenlerde kedi girmiş alarm aradı ama kayıtlı değil numaraydı 
(1,750 puan) tarafından
Biliyorum arıyo yani onu ddmek ıstıyorum zaten ilk mudur aranıyo
(1,237 puan) tarafından
Bend bilmiyordum yeni öğrendim
(1,750 puan) tarafından
Normal numaramı yoksa 850 yle faln mı başlıyomul öğrenip yazarım
(1,750 puan) tarafından
0850 yle başlıyomuş canım bim öyleymiş başka marketteyse bilemem
(1,237 puan) tarafından
Bakmadm canm

İlgili sorular

0 oy