+1 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Eşimle 20 gündür cok kötüydük sürekli tartışıyorduk en son dün gece oturup konuştuk ben böyle yapamıyorum boşanmak istiyorum dedim normalde cok iyiyiz hic bir sorunumuz yok ama bir anda cok değişti bende hayatında başka biri mi var dedim bağırdı ne dersen de bunu bana deme dedi o zaman neden böylesin dedim bana diyor ki ayda bir viski falan iciyorum senden saklıyorum diye hep tedirgin oluyorum sen karşısın böyle şeylere olay başka yere gider diye korkuyorum dedi boşanmaktan bahsediyor getir dedim ne iciyorsan göster dedim gitti getirdi viskiydi Bizde böyle şeyler yok cok sinir oldum evde asla icmiyor evede sokmuyor 2 ayda bir iciyormuş bende boşanmak istiyorum dedim ilerde daha cok icersin dedim yemin etti asla öyle bir şey olmiyacak dedi ama kafam cok karışık sizce ben mi abartıyorum erkekler arada bir keyif yapar mı bu şekilde cahilliğim İcin kusura bakmayın ben öyle bir ortamda büyümedim ondan soruyorum 

25 Cevaplar

0 oy
(1,287 puan) tarafından
Hayır canım abartmıyorsun hatta bence üstünde dur onu bile ayda bir içmesin hem haram hemde yarın asla önünü tutamazssin valla annem 35 yıldır babamın kahrını çekti ve çekiyor hala düşün bir ay oruç tutuyor bayram akşamı içmeye başlıyor asla bırakmazlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
O işin devamı gelir bacım tavrını belli et

İlgili bir soru bulunamadı

381,704 soru

11,427,137 cevap

34,987 kullanıcı

...