+1 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Eşimle 20 gündür cok kötüydük sürekli tartışıyorduk en son dün gece oturup konuştuk ben böyle yapamıyorum boşanmak istiyorum dedim normalde cok iyiyiz hic bir sorunumuz yok ama bir anda cok değişti bende hayatında başka biri mi var dedim bağırdı ne dersen de bunu bana deme dedi o zaman neden böylesin dedim bana diyor ki ayda bir viski falan iciyorum senden saklıyorum diye hep tedirgin oluyorum sen karşısın böyle şeylere olay başka yere gider diye korkuyorum dedi boşanmaktan bahsediyor getir dedim ne iciyorsan göster dedim gitti getirdi viskiydi Bizde böyle şeyler yok cok sinir oldum evde asla icmiyor evede sokmuyor 2 ayda bir iciyormuş bende boşanmak istiyorum dedim ilerde daha cok icersin dedim yemin etti asla öyle bir şey olmiyacak dedi ama kafam cok karışık sizce ben mi abartıyorum erkekler arada bir keyif yapar mı bu şekilde cahilliğim İcin kusura bakmayın ben öyle bir ortamda büyümedim ondan soruyorum 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canm kokusundan anlamyomusn içtiğini arada bı iciyosa karsma günahı ona sen üstüne düşeni der cekilirsin kenara dışarıda icmesn evde içsin gözünün önünde
tarafından
Sarhoş adam ne yaptığını bilmez. Ya başına iş alsa? Hayır bunu kabullenmemeli
tarafından
Sarhoş olsa eşi anlardı demekki okadar icmiyo yoksa anlar yani
tarafından
Ya kızım o kadarı bu kadarı mı var. Şimdi içmiyorsa sonra artırarak devam eder. Etmese bile haramın azı çoğu olmaz.
tarafından
Kızım derken haddini bil !
tarafından
Kızımda ne var ne anladın?
-Reklam-
+1 oy
(1,383 puan) tarafından
İcmekten sebep bosanmak sacma geldi bana dersin ona evde icme ne edersen et diye zaten her gun icen biri degilmis yaptigi kendine günah konusmayi dene bence neden iciyorsun derdin sıkıntın mi var falan diye onceden boyle icer miydi acaba 
(1,264 puan) tarafından
Hayır ne derdin var diyorum derdim yok arada arkadaşlar cağırıyor diyor
(1,383 puan) tarafından
Hee arkadas ortamindan uzaklastirmaya calis o zmn
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eğer müsade edersen 2 ay yerinde 2 günde bir içer 
0 oy
tarafından
Genelleme yapmayalım. Benim eşim ağzına sürmez. He surenede saygi duymak lazım kendi tercihi. Buradaki yanlış senden saklaması. Madem içiyor. Senin yanında icsin
0 oy
tarafından
Sana zararı yok sen uyarmışsın bu saatten sonra ne yapabilirsin ki artık günahı onun boynuna 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bugün ayfa bir yarın haftada bir  aonra benle aynı sofraya ptur demeler başlar kuzum rabbin haram kıldığı şeyi sen niye kabul ediyorsun o vazgeçsin  can dermanı değil ya
0 oy
tarafından
Sen çok abartiyorsun bacım çok sıkıyorsun adamı yapan gizli kapaklida yapar ama eşin seninle arkadaş gibi paylaşmak istiyor sen elestiriyorsun oda mutsuz oluyor
0 oy
tarafından
Iki ayda bir içiyormuş evet haram ama boşanacak kadar büyük bir konu değil ona bakarsan kocasından gizli sigara içen çok kadın var onlara bisey denmiyor nedense eşini seviyorsan sorununuz yoksa yuvanı bozma kimsenin sozunude dinleme 
0 oy
tarafından
Yani bu senin görüşüne bağlı benim görüşüm içebilir hatta bende eşlik ederim ama evime sokmam. Sen anlayışlı olursan tmam 2 ayda bir müsade ediyorum diyerek onunda kafası rahatlar babasına yakalanmaktan korkan erkek çocuğu gibi gizli saklı iş yapmaz. Ortam olur eşlik de edersin illa iş demiyorum bi meyve suyuyla da eşlik edilebilir. Günah evet bunu ona söylersin zaten kendi de biliyodur bunu ama sıkmamak lazım kendi kararı sonuçta
0 oy
(316 puan) tarafından
cnm walla bilmiyorum ama bnm esımde ıcıo hatta hergun ıcıyo ewe de getirir dısarda ıcmesı dense gel yanımda ıc diyorum hos gıne ıcıo gelır ewdede ıcer haram gunah cok uyardım ama benden cıktı ewının hıc bırseyını eksık etmezdı bu arada ıcıp bana bagrma cgrma falan asla olmazdı cok kızdım kawga lar ettik ailesinden gelen bırsey oda bırakmak ıcın elinden geleni yapmaya basladı son zamanlarda haftada 1 2 ye durdurdu razı geldim bence bu bosanma sebebi asla deıl ki senın kı ayda yılda bir ıcıyormus bnm esım sımdı ceza ewınde orda haliyle ıcemıo ama cıkınca da artık musade etmıcem ayda yılda ıccekse ıcaın ama hergune musade etmm artık kimse ksursuz deıl bnde onu boyle kabul ettim emin ol bosansan gelenınde farklı bir kusuru olcak o sebeble duzeltmek yerine bosanmak mantıklı deıl bnce cok buyuk sorunlar yoksa
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yahu nedense haram eyvallah birşey demiyorum da şu konuda adamlarımızı sıkmayın günahı onların boynuna ve 2 ayda bir içiyorsa 2 ayda içsin benimki de içiyor ailem Trakya lı diye zaman zaman ayyaş gözüyle de baktı ama ağzına ne zaman içki sürdüğünü hatırlamaz sorsan ben de öyle. Ve hiçbir zaman bunun için huzurumuz bozulmadı ve haramsa ona haram bana ne 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Abartma değil canım bizlerde öyle içki nedir bilmeyiz yani başta göz dağını iyi ver bunun için yuvani bozma 
0 oy
(964 puan) tarafından
Benim esim ayda yıldabir icer 3 yillik evliyizgerçekten de öyle cok cani isterse gozumun onunde icer 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Şöyle söyleyim. Benim eşim babasıyla alkol yüzünden konuşmuyor. Çok içen bir adamdı. Sevgililik döneminde de biliyordum ki benim eşim de çok nadir viski alıp içerdi. Sarhoş olana kadar değil asla. Ben de içtim zamanında yalan yok fakat evlendiğim zaman evime sokmam dedim. Bu sene yılbaşında aldı viski içti. Gözümün önünde bana zarar vermicek bir şekilde. Benim için problem olmadı çünkü bana giren çıkan yok. Her koyun kendi bacağından. Abartmayacağını biliyorum. Gidip orda burda benden gizli içmesindense gözümün önünde efendi gibi içsin daha iyi. Benim de sigaram vardır mesela. O da sigara kullanmıyor ama bana saygı duyuyor. Evlendik diye benim onun özel hayatına, onun benim özel hayatıma karışma lüksü yok. 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bizim ibinetor 

Giyip fuarına gitti  2 kere bir boklar anladım viski içtim dedi rezil ****** ettim onu annesine babasına herkese söyledim tövbe etti ha şöyle dedim yola gel 

İçki kötülerin anasıdır bacım sakin kesin net bir tavır koy SONRA basın çok ağrır
0 oy
tarafından
Canim ya boşanmaya ne kadar kolaya alıyorsun benim esimde içerdi arada hatta bende hamile kalmadan önce eşlik ederdim 2 3 aya bir zararı yok ki eşim şimdi 4 gözle bebegin büyüyüp memeyi bırakmasını bekliyor:) 
tarafından
Hahaha bizde öyleyiz ya :)) ay sen şimdi içemiyosun da falan diye dalga geçiyo :D
tarafından
Yanımda icmedi kuzum daha arkadaşlarıyla yemeğe gitti iki kere o zaman içti gelmiş eve hohhhh yapiyimmi diyor:):)
tarafından
:D :D      Benimki de aynı vlla 3 aylar girince içmedi ondan önce içince ben diyodum kokusundan kafam oldu diye :D diyorum halbuki şarap süt arttırıyomuş ver 2 duble yok :D şaka tabi dha 1 2 senem var emzirirken içmem :)
0 oy
tarafından
Benim esimde onceleri hergun içiyordu bizde cok fazla sorunlar yasadik ben tahammul edemiyordum ama ortada da bir cocuk vardi cok dua ettim Allaha sonra esime hep gunah oldugundan bahsettim ara ara laf carpmadan dini videolar actim gel beraber izleyelim felan diye  oyle öyle coj şükür Allahima ki bıraktı sende alttan alttan dine yönelt inşallah 
0 oy
tarafından
Abartman senin yaşam tarzina bağlı eğer muhafazakar inançlı biriysen abarmiyorsun inançlı biri öyle bir eşle yaşamak. istemez ama aile yapım yetiştirilme tarzın öyle şeyleri normal karşılıyordu abartiyosun
0 oy
(394 puan) tarafından
Arada eşim de içer hatta ben alıp koyarım dolaba suprrz yaparım ben den gizli icmesinden se gözümün önünde içsin 5 6 ayda snca oda çocuklar uyuduktan sonra içer öyle sarhoş marhos da olmz 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Tabiki de abartmiyorsun tepkini koy bilsin ne olacağını taviz verirsen devamı gelir ztn

İlgili bir soru bulunamadı

380,198 soru

11,382,647 cevap

34,882 kullanıcı

...