0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Sorum baslikta

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eylül öztürk satıyor memnunlar varmış aöa ben kullanmadım hiç 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arifogluna bi bak canim vardir belki 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bmde bekliyim
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Aktardan alıyorum ben botalife ve ancora marka internette de satışları var ama güvenmiyorum 
(25,223 puan) tarafından
Organik olup olmadıgından emin olmuyo insan güvenilir yer varsa ordan almak daha iyi
(5,272 puan) tarafından
Ben dun kac aktara baktm ama bu marka yoktu ya
(25,223 puan) tarafından
Soğuk sıkım olması önemli aslında canım farklı marka da olabilir güvenilir olduktan sonra
(5,272 puan) tarafından
Kuzum ben doralife aldım bu markayi biliyor musun doğal mi acaba birdr üstünde soguk sıkım yaziyor
(25,223 puan) tarafından
O markayı bilmiyorum hiç canım
0 oy
(119,787 puan) tarafından
aktarlardan al            
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hünnap guzel ya da ancora alabilirsin
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Ablam Eylül Öztürk'ten alıyor ve memnun
0 oy
tarafından
Canm mucize doğada die bi sayfa vardi insagramda orada gormustm.sanki.ne icin kullancaksn canm merak ettm ?
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Eylul ozturkten aliyorum hamileligimden beri canim oglum 8 aylik ek gidaya gecer gecmez kullanmaya basladim cok memnunum 
(2,020 puan) tarafından
Canim benim oglum bildim bileli yemeyi seven bir cocuk. Ben istah icin dgil de kansizlik icin kullaniyorum daha cok. Keciboynuzu ozu de veriyorum. Yani istahli oldugu icin net bi sekilde evet o kesin istah aciyo diyemem ama memnunum
(9,626 puan) tarafından
Masallah canim Allah nazarlardan korusun..aslinda bizimkinin de yemesi iyi bende hem istah açsın diye hemde kansızlık olmasn diye pekmezi veriyorum ama artık yürümeye de başladı 1 dk yerinde durmuyo yedikleri o yüzden yaramıyo cok şükür sağlığı yerinde fakat biraz zayıf gibi geliyo benim gözüme yada boyuda uzun o yüzden mi öyle bilmiyorum perşembe aşısı var boy kilo ölçüsünü de alırlar insallah biraz kilo almıştır çünkü gecen ay dis çıkardı kilo alamamış aksine kilo vermiş öyle olunca da üzülmüştüm ister istemez :/
(2,020 puan) tarafından
Kuzum üzülme  sakın. Benim oglanda cok hareketli bide uzun oldugu ici  kilosunu gostermiyo , insallaah kilo almistir. Ben yemeyince zorlamiyorum takmiyorum da cunku eninde sonunda belki yasa gelince yiyecekler dert etme Allahin izniylr dusene girer
(9,626 puan) tarafından
Verdigin moral için sagol canim benim Allah razı olsun evladını sizlere bağışlasın insallah ❤ benimkide emeklemeye başladığından beri acayip hareketli 2 haftadır da yürümeye başladı sürekli evin içinde onu arıyorum ha bire biyerlere gidiyo..bende hiç yemesine zorlamadim ama öyle kötü huy edindi ki yemeğini yedirirken ağzına bi kaşık veriyorum gidip dolanıp onu dolanırken yiyo bitince geri geliyo o şekilde yediriyorum 1 oturuşta yiyip kalkmiyo totosunda kurt var :))
(2,020 puan) tarafından
Amincanimmm rabbim senin kuzunuda sana bağışlasın insallaah ❤ oyy kurtluu kuzuu benim oglanda oyle olcak sanirimm cok kurtlu tuketiyo beni :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 244 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oykununannesiiiiii (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
10 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Premsesannesi (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
13 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sibelharun (38 puan) tarafından soruldu

382,995 soru

11,464,472 cevap

35,061 kullanıcı

...